Орхідеї

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем LuBimaya, 26 Травень 2012.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Орхи мої пересаджені прижились. @algo , ти вже дитинча зрізала? Чи далі на мамі?) Розкажи про ту процедуру.
     
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @zetta одне зрізала і подрузі дала) не знаю як воно там, не питала) а друге ще цвіте, то і не рухала)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Воно на мамі цвіте ? Ого. Слухай а як чоловіка пересадити ? Я боюсь його рухати .
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @zetta що за чоловік?
     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Орхідеї @algo отой зелений внизу . Там вже так кущів багатенько .
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @zetta ааа, не знаю))
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    нічого не чистила, оставила так як є, тільки підливала, і за 2 тижні з'яився маленький листочок збоку, виглядає ніби дітка буде рости. Зараз якось спеціально треба орху підживляти? Раз в місяць підливаю підживкою для орхідей, звичайний полив - раз в тиждень, але у воді можу залишати на 1-2 години, кора груба, коріння все живе, зелене (це доречі нормально?), за 2 місяці дуже гарно наростила моя орха кореневу масу.
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ох, приніс мені муж "головную боль"...
    P1013073.JPG
    Красива, звичайно, але я б нею десь на відстані любувалася, бо я і з кактусами і бальзамінами не дуже дружу, а тут таке о_О
    Трохи почитала в інтернеті, і зрозуміла що буде печаль :girl_in_dreams:...
    В нас північна сторона - світла мало, ще й засклений балкон. З вікна дує так відчутно. В кімнаті поставлю - зовсім темно буде, на вікні - продує її чи ні (бальзамін не жаліється - росте собі і цвіте навіть)?
    І розкажіть для початку - всі по-різному радять поливати. Як то робити найпростіше (для тих цвєтоводов в кого 2 лівих і хто з вазонами на "Ви")? І в нас сухо в квартирі, то бризкати її? (читала що треба зверху в низ перпендикулярно до листків). Щодня? Водою з крана чи питною?
    Знавці орхідей, як не важко - черкніть, будь ласочка, мені, тлумку, пару слів:girl_flag_of_truce:Сорі за купу запитань, цілу тему не осилю прочтати :girl_blush2:а квітку шкода.
     
    Останнє редагування: 12 Листопад 2016
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    забудьте про таке навсігда
    1. Я орхи поливаю літом раз в тиждень, осінь-зима - раз в два тижні (але в мене не сухе повітря, в кімнаті, де найбільше орхідей, дуже тепло, я батареї там відкручую хіба при мінус 15)
    2. Набираю воду і замочую орхи на 30-40 хв, так щоб вода не доходила до точки росту (мокро має бути тільки корінню, дупа має бути суха)
    3. Якщо всі вікна північні, то ніц вже не зробите, лише як будете в мороз провітрювати квартиру, заберіть орху подалі
    4. Поки цвіте, не підживляйте, бо скине квіти
    Відцвіте -свистіть

    (мусила вернутись і відредагувати: свистіть - не в сенсі свистіть, то ніц не дасть, а пишіть тут:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дякую за відповідь! :girl_in_love:
    А так якщо там трохи дує з балкону (ну так, коли от зараз вітер то навіть тюль хитається), нехай стоїть на підвіконні чи забрати в кімнату на стіл (стіл біля вікна, але там буде зовсім темно)?
     
  11. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @Akina, поки орхідея цвіте, їй все одно, де стояти, може і на столі, де темно, але для росту листя і цвітоноса мусить мати добре освітлення
    Як дуже сифонить з вікон, ставте поки на стіл, орха може цвісти навіть до 4-х місяців, а весною переставте до світла
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Тиждень тому мені принесли, все було Ок. Я не заглядала конче за ці дні, вчора глянула, а там таке робиться . Їй капці?
    [​IMG]

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  13. Gala

    Gala Well-Known Member

    Вона ніби підмерзла по вигляду....відставте від вікна.
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    дівчата в мене Sos !! якась така штука як павутинки білі на моій орхідеі . як з тим боротись ?
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та я її там в не тримала. Це для фото, щоб світло було поставила на підвіконня. Мені коли її принесли, так виглядала вона сильно полита.Може- залили її? Але коріння ніби живі

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  16. happy story

    happy story Well-Known Member

    Моя орхідея пів року не цвіте, всі пагони поскидала, нема жодного , одні листочки . То нормально?
     
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Моя ростила коріння рік. Потім рік ростила листки. Потім ще рік коріння. Тепер вже два роки вибиває по 2 нових пагони і ще гілку на минулорічному.
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В мене за рік один раз цвіли орхи, щось їм не так... листя стало не пружне, а зморщилося трохи. Ставлю під душ раз на два-три тижні, сонце не пряме, сторона південна. Шкодую, що обрізала весь квітконос, вже потім бачила відео, як можна лише частину зрізати суху, і він пускає ще квітконоси бічні

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
  19. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Знавці, поможіть і мені, будь ласка! Мої орхідейки я шось запустила, десь як згадаю то поливаю, а тут читаю, що замочувати тре? Не підживлюю, хоча добриво є, зараз треба чи чекати весни? На якому вікні краще тримати взимку? Зараз на західному, на вибір ще є вільні східні і південне.
    Але основне питання ось в чому: вони якось так повитягувалися і ростуть "горизонтально"... Щось із тим можна зробити, бо мені шось закориіло мати підвіконник із шикарними орхами))
    Ось фото найбільш витягнутої. Читала, що можна верхівку зрізати ніби" омолодити", але боюсь, що пропаде вона. Цвіте дууууже рідко, може 1 раз за останні два роки, хоча як подарували то було розкішне квітуче ніжно рожеве дерево)
    Лиш листки один за другим дає, недавно вибила стрілку на цвіт, але чоловік її вікном випадково зламав(((
    Інші теж витягуються, але не так катастрофічно
    --- дописи об"єднано, 22 Листопад 2016 ---
    Шось фото не можу прикріпити...
     
  20. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    [​IMG][​IMG][​IMG]


    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk