Осінній ретро обмін :)

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Virchuk, 31 Серпень 2016.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я вже з подаруночком, а от від кого - для мене це далі в секреті. Моя дарувальниця забула свій нік вказати.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дожила :girl_dance:, який чуддддовий в мене подарунок, я в захваті, а мої дівчата :girl_claping: так тішились, я не люблю осінь, але цей подарунок буде мене зігрівати і дарувати настрій.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  3. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Вчора задумалась, що ніби-то вже пора і мені мати якусь звісточку з пошти - і вуаля, ввечері намацала у поштовій скриньці повідомлення. Сьогодні заберу, якщо допливемо з дитиною (дощ тарабанить ще з вечора)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    І мені прийшло повідомлення з пошти :girl_claping:
    Аналогічно)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І в мене повідомлення з пошти, а погода кака. А чоловік поки приїде, то пошта вже закриється((((
    Зараз з доціком будем співати "вийди-вийди сонечко..."
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    ха-ха
    Аня любить співати "Дощику не йдиии, бо не треба тобі йтиии, бо ми не хочемо, щоб ти йшоов"
    я ще до пошти не допливла, Аня лінується тримати парасольку сама, тому поки сидимо вдома
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Щось моя посилка довго йде з тою Укрпоштою.. Хвилююсь, чи дойде до форумлянки:girl_cray:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Шепнули мені куратори, що посилка є. Зв'язалася із працівницею пошти - вчора прийшла. Поштарка повідомлення не принесла, хоча кажуть, мала переказати. Ну що тут в селі докажеш.. Сьогодні пошта вихідна, а завтра ми з малечею зранку їдемо в гості на всі вихідні.
    Отже попросила забрати посилку собі додому, а чоловік буде йти з роботи після обіду забере від неї, бо пошта так довго не працює.
    Відкриватимемо вже в неділю ввечері.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Ой, точно забула :) це була я
    --- дописи об"єднано, 5 Жовтень 2016 ---
    Я теж забрала вже свою посилочку , дуже дякую
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Паааллковніку нікто нєє пііішетт:cry:
    Напевно про мене забули, або на пошті мій найкращий подарунок стирили:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
  11. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    ААА... Як мені стидно:))blush: Подивилась, що моя форумляночка виставила фото звіт, а там попала в коробку моя бойова ручка(Запаковувала і підписувала посилочку на пошті, потім ще довго переживала, чи нічого лишнього там не заклеяла(чуйка якась була) @Т@нюшк@ Вибачте мені роззяві.:girl_blush2:На наступний раз буду уважніша..
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    спокійно! все буде, найкращий подарунок найдовше їде ;)
     
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А я вже собі такого апетиту нагнала, переглядаючи фотозвіти :girl_in_dreams:. Вже завтра, завтра, заберу свій подарунок :girl_claping::girl_in_love:
     
  14. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Усе, порядок).
    Подарунок віддала уже давно:girl_dance:. Свій у четвер отримала:girl_in_love: і в темці прозвітувала:girl_yes:. Можна спати далі:girl_haha::girl_haha:.
    Дякую ще раз усім за цю гру:kisss::kisss:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Прошу).
    Дуже рада зустрічі і тому, що мій подарунок сподобався:girl_yes::girl_yes2:.
    P.S.:квіти стоять, милують око. Дякую дуже за жовту красу:girl_in_love:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    І я вже з подаруночком :dance3:Те, що так пізно отримала тільки моя вина. Але скільки в мене приємних емоцій, ух, довгочікуваний сюрприз бажаніший :girl_in_love:Дякую, люба форумляночко, за неймовірний настрій :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    І я вже з подарунком, він просто бомбовий!!! Сфотографую завтра при денному світлі і виставлю. Свій також відправила, зараз скину звіт, але певно за нього отримаю по )))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    йоооой, я вже так чекаю, мало яйко не знесу:girl_blum: Чує моя душа- поки дійде, буде цілий лоток.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я собі так подумала, що є якийсь кайф в тому, що я остання отримаю подарунок. От, вам всім вже забудуться ті радісні емоції, цукерки з"їдяться, чаї повипиваються, книжки будуть прочитані. Іііі тут хоп - Я з подарунком і свіжими емоціями:girl_in_love:
    Ото ви мені заздрити будете. :girl_blum:
    Пи.Си. я такий псіх, що сьогодні щось дуже прикольне купила до Миколайкового обміну:haha:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Блііііін, от що таке не везе і як з тим боротися:girl_cray::girl_cray::girl_cray:. Прийшов мені подарунок, але забрати я не можу, бо там помилка в прізвищі. Виправити зможуть тільки в суботу.:cry: Дівчата на пошті ще пам"ятають той випадок, як я прибігала виправляти помилку в адресі, сміялися, казали, що то щось "пороблено":facepalm:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1