Осіння рапсодія - 2014

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем terezka, 20 Вересень 2014.

  1. Vika

    Vika Well-Known Member

    мені прийшло повідомлення, чоловік привезе посилочку. вже не можу дочекатися.
    відправила фотозвіт на пошту, вибачте що пізно, ледь знайшла шнурок від телефона, в сосідів зичила бо мій Павлик вчора втопив в унітазі.
     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    Зараз користуюсь нетом лише з телефону, доступу до пошти не маю. Можна якось інакше кураторам відіслати фото?
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    можна, наприклад його в пп надіслати будь-кому з кураторів
     
  4. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    УРАААА!!! А я вже маю свою коробку щастя :radist::dance::dance2:!!! Величезне дякую моїй дарувальниці!!! Там стільки всього, я в ейфорії. Подарунки чудові, прям все, як я люблю :girl_claping:.
    Шкода, що в моєму фотоапараті розрядилась батарея, але, як тільки заряджу - одразу піду хвалитись.
    Ну і оскільки галерейка вже відкрита, немає потреби зберігати інтригу, я так тихенько запитаю в кураторів: а може lovikyou вже не треба надсилати фото? Я замість неї це зроблю в галерейці :).
     
  5. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    дякуючи формулянчці,забула написати від кого. Ще раз дякую, Samhayne.
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    Дякую за турботу - ми вже вирішили це питання ;)
     
  7. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    Нарешті і я дочекалась! Їде до мене моя дарувальниця!:girl_in_love::girl_curtsey:
     
  8. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    і я, і я вже з подарунком, чоловік забрав з пошти, так що ждю...:girl_in_dreams:
     
  9. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    А я сьогодні отримала свій подарунок, і уявляєте, в сам день народження, це ж треба, щоб так вгадала моя дарувальниця! Радість моя безмежна, дякуууууюююю!:girl_claping: :girl_claping: :girl_claping:
     
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    А я, безсовісна, отримала подарунок ще в понеділок. Принесли мені надзвичайні подарунки, але фото зможу виставити лише на вихідних. Правда, мій синочок вирішив, що все його. :girl_tender:
     
  11. Vika

    Vika Well-Known Member

    То я така безголова :girl_impossible:
    дуже рада що дійшло, бо переживала чи правильно адресу написала.
     
  12. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    Щось в нас тут сьогодні тихенько... Для мене забавка "Осіння рапсодія" помаленьку перетворюється у "Вмикаємо логіку" ;). Читаю дописи тут, переглядаю галерейку і в голові ніби головоломка складається: хто вже отримав презентик, хто ще ні, чік-чік, як пазлик... Ех, цікаво так... А інтрига ще й далі триває... О, а нас залишилось ще багато таких заінтригованих?:) :) ;)
     
  13. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    О так- так))) я також ще заінтригована!
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    так, інтрига ще триває, залишилось зовсім мало форумлянок, які ще не отримали своїх подарунків (серед них особливо наголошую тим форумлянкам, яким ми кілька раз повідомляли що подарунок прийшов і його треба сходити забрати, але...)

    ще дехто просто не відписався (принаймі мали б отримати уже сюрприз)
     
  15. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014


    :) це, як останні три ложечки морозива - будемо розтягувати задоволення...
     
  16. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    :girl_dance::girl_dance::girl_dance::girl_dance: Отримала вісточку, що вже чекає мене мій кусочок позитиву на Новій Пошті!!!!Клас, так неочікувано отримала, бо все в поштову скриньку заглядала, а тут, маєш Тобі, через Посиденьки вісточка прийшла-ла-ла-ла, ла-ла-ла....:girl_claping: Чекайте завтра звіт. Всім солоденьких снів, бо мені вони точно забезпечені.:girl_in_love::girl_bye2:
     
  17. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    І я вже два дні з подаруночком!
    Моєю дарувальницею була Лідочка! Величезне вам дякую за такі чудові і пахучі подаруночки. Намисто просто чудове. Фотозвіт трошки пізніше. :girl_in_love:
     
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    Оце так гра-сюрприз! Вчора отримала ще чудову листівочку від красуні Krasynja! Дуже дякую за такий приємний даруночок, за теплі слова, за працю ручок, які створили цю маленьку красу! Чоловік, звісно був дуже подивований, тим, що мені приходять анонімки, а потім сказав, що в нього таки двоє діточок - мама і сама забавки робить, і в інтернет-забавки бавиться ))
    Фото, на жаль, зможу виставити лише наступного тижня. Ще раз дуже дякую!
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    Я забула свій подарунок сфотографувати перед тим як вислати. Дуже вибачаюсь. Надіюсь він вже полетів в Україну. Буде сумно, якщо ще блукає дебрями заграманиці. Форумляночко почекай трошки. Він обов’язково долетить. Надіюсь, що буде вартувати шкіра виправи. :girl_blum:
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Осіння рапсодія - 2014

    Щось "моя" форумлянка не відписується, я вже починаю переживати чи то подаруночок не загубився десь на пошті. Куратори писали що ніби дійшов, а ніхто не відзвітувався.