Осіння рапсодія - 2014

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем terezka, 20 Вересень 2014.

  1. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я би вже ходила по магазинах і вишукувала щось тепло-приємне для осінніх вечорів одній з форумляночок :girl_in_love:
    Бо поки адреси надішлемо, поки подарунки виберемо, поки вони дійдуть, то вже буде половина листопада, а може й дальше :girl_in_dreams:
    А презентами треба ж насолодитись осінню :girl_blush2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Певно я вже буду Анонімним Миколайком....тут пас!
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Окей, оскільки багато бажаючих немає (але вони є!), то можу і сама бути куратором. Зробимо такий камерний (чи як там його) обмін. Ввечері створю темку, а протягом дня чекаю на ваші пропозиції. Як пропозицій не буде -- будемо грати за моїми правилами(які, звичайно, не будуть суперечити загальним правилам обмінів))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    відразу кілька "наводящих" запитань:

    -- будемо обмежувати кількість предметів? (ну таке колись було в якомусь обміні)
    -- будемо якісь обов"язкові подарунки придумувати (ну типу м"якого, твердого, жовтого)?
    -- правила беремо із минулорічної "осінньої рапсодії" чи придумуємо щось нове?
     
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    на мою думку, не варто :girl_smile:
    Я би залишила "осінній колір" - жовтий, бордовий, червоний, на вибір :girl_smile: І щось солоденьке :blush:
    І обов'язково те, що буде скрашувати осінні вечори. Це "родзинка" осіннього обміну :uaflag:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    погода нинішня відбиває охоту кудись йти в пошуках подарунка, та й можу не встигнути... тому я цього разу пропускаю, на жаль.
    а як все буде добре(а воно мусить бути), то
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я щось теж не зберу себе докупки на цей обмін, тому бажаю вам гарної, теплої камерної забавки, а сама приєднаюся аж до миколайкової :girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 1