Особисте зростання й розвиток

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Гелена, 30 Вересень 2009.

 1. Bluemchen

  Bluemchen Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  не завжди , але часто також складаю план на завтрашній день. Таке планування допомагає мені макс.ефективно використати свій час і при цьому нічого не забути.
   
 2. Kasia

  Kasia Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  наведіть приклад плану?
   
 3. Женічка

  Женічка Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  вже писулькала про німців,у яких жила.
  у них був план на тиждень. хто,в які дні,в якій годині робить з дітьми уроки,хто в які дні відповідає за їхні гуртки і все в тому плані.
  тоді то для мене було дико, дивно, незрозуміло.
  а тепер, бачачи,яким хаотичним може виявитись день з дитиною,я прекрасно розумію,що "за графіком" значно лекше,навіть якщо відбуваються постійні відхилення від нього.
  план складається не для звіту,а для плану. звіт - поняття умовне, головне план.
  - о,те саме хотіла написати.
   
 4. Kasia

  Kasia Well-Known Member


  то як?не бачу ефективності. більше ніж є годин - не буде. ходити на роботу - 8 годин зайнято. заплановано щось на вечір - пішли , купили , зробили. не бачу потреби складання плану на день.

  ще раз напишу - звичайно якщо ви не директор компанії міжнародного маштабу, чи президент країни.
  ок. не буду дискутувати. видно мені такого не зрозуміти.
  люди мають бути НАДЗВИЧАЙНО зайнятими в житті якимись ГЛОБАЛЬНИМИ проблемами, щоб складати плани і звіти на день чи тиждень. щоб роботи уроки по плану, і не пам'ятати в який день у дитини гурток.


  для мене розвиток, як писали дівчата - освіта друга -п'ята, курси додаткові, вивчення мов, права, хоббі і т.д. але в жодному разі я не буду писати собі план - ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ З ЖОВТНЯ ПО ГРУДЕНЬ бо середам і пятницям о 18,00. бо якщо я її вже вчу - то без плану, а просто відвідую заняття, з пам'яттю все ніби добре.. і паралельно роблю все що роблю завжди.
   
  • Подобається Подобається x 3
 5. Женічка

  Женічка Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  добре, дискутувати не будем, бо всі різні. і всі праві у своєму рішення як їм жити, як я вже писала - кожному своє.
  але мушу написати. план про уроки складався не тому,що хтось про то забував, і не тому,що у батьків склероз,коли у дітей гурток,а для того,щоб кожен спланував свій час.
  для прикладу. мама має час на манікюр,педикюр і робить запис у салон з впевненістю,що наступного четверга донечка на волейбол йде з татком :) от і все. правда згідна,що до розвитку особистості то не має ніякоо відношення.
   
  • Подобається Подобається x 2
 6. Bluemchen

  Bluemchen Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  у кожного свій розпорядок дня, відповідно і плани різні
  Щодо мого плану, то частина мого плану
  -стосується роботи (що по роботі необхідно зробити, які документи підготувати , куди завести і коли)
  -особистого розвитку (я зараз готуюсь до істипу, тому стараюсь виділити час після роботи для навчання)
  -час на сім,ю (тут розуміється наприклад , що завтра я готуватиму, які продукти потрібно докупити)
  Кожен сам для вирішує, що йому підходить. Мені просто так зручніше, а декому без плану зручніше. Обидва варіанти ОК.
   
  • Подобається Подобається x 2
 7. Kasia

  Kasia Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  згідна.
  по п1. це є робочі питання які повинні вирішуватися на роботі в робочому плані.
  п 2. тут погоджуюся щодо особистого росту. тільки потребу писати в плані , що я вчуся нині з 18,00 до 200 - не бачу.треба вчитися -вчуся. не треба - гуляю.
  п 3. то навіть не хочу коментувати. бо час на сімю то певно для мене поза планом. та й взагалі сімя є сімя. вона завжи є. без часу і планів. ну а закупи продуктів - це звичайно файно.

  але так і не змінила думку - такі речі важливі для тих, хто не є досить організованим і потребує такої організаційної строгості.
  до розвитку особистості то жодного стосунку не має.
   
  • Подобається Подобається x 3
 8. Olma

  Olma Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  Ну не кажіть, пані Касю ;)
  Я також прихильник всяких планів. Вони мене дисциплінують, розставляють приоритети і час використовується раціонально. А то всьо разом розвиває мою особистість ой як сильно....:girl_cool::girl_curtsey:
  Ну але то не для всіх, організованим від природи людям того не понять ;)
   
  • Подобається Подобається x 5
 9. Kasia

  Kasia Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  певно ....

  а які ти плани будуєш письмові? що там пишеш?
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Olma

  Olma Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  Пишу всьо (проблема в тому шо деколи надіюсь на себе і той список забуваю провіряти). Стараюсь записувати всьо шо прийде на думку, бо я "багатофункціональна" і тому як не запишу, то вже і не вспомню.. (я в універі все жалілась шо всі студенти як студенти, а я "засранец", хоча вчилась добре, але якби мала більше організації то б захистила свій 2 диплом, а то 3 роки пишу і не допишу...).
  Так от - для мене самоорганізація - то дуже велика інвестиція в персональний розвиток. Зараз тим і займаюся (навіть тему відкрила, але шось вона не дуже популярна...)
   
  • Подобається Подобається x 5
 11. Kasia

  Kasia Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  ти МОЛОДЕЦЬ! значить то тобі треба для організованості.
   
  • Подобається Подобається x 2
 12. Ольга

  Ольга Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  аналогічно, маю блокнот для дрібних справ і покупок, а великі плани і справи пишу на компі. Потім просто викреслюю зроблене. Іноді сиджу і не знаю шо зробити то список надихає до праці :)

  Я достатньо самоорганізована то ще і чоловіка намагаюся організувати :) але лише так, аби більше часу був вдома ;)
   
  • Подобається Подобається x 6
 13. Iwka

  Iwka Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  А мій особистий розвиток завмер і не рухається із початком вагітності... Признаюсь вона для мене була таки троха несподіванкою, бо планували ми то всьо троха таки пізніше... І зараз починаю усвідомлювати шо вже не просто стою на місці - а деградую... Прийшлось покинути роботу, в аспірантурі також не нато шось роблю, і омріяне вдосконалення знання іноземної мови пішло відпочивати...

  Ото багато про це думала - і дійшла до висновку шо в мене було просто зачароване коло - я досягала успіху (н-д на роботі) і звідти черпала сил та енергії для наукових досліджень та самовдосконалення... І при тому встигала все на на світі, і зовсім не почувалась ані втомленою, ані загнаною...

  А зараз шось ніц не помагає... Ото тілько читаю багато про вагітність/пологи/діток, але все рівно не надто зростаю...
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  Привіт всім, дуже сподобалась мені ця ваша тема про саморозвиток та організацію. Зараз мене дуже цікавить питання по тайм- мененджменту. Сижу в декреті, синочкові 3 місяці, і ну дуууууже хочеться щось встигати окрім хатньої роботи, а то вже просто депресія. Списками періодично користуюся.
   
  Останнє редагування модератором: 2 Грудень 2009
 15. Mazerati

  Mazerati Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  А я вирішила перепрофілюватись з "транспортника" на перекладача або працівника ІТ-технологій. Від сьогодні починаю активне самостійне вивчення англійської, кажуть, в мене є дар :) такщо треба його використовувати! побажайте мені удачі :)
   
 16. Koza-Dereza

  Koza-Dereza Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  Я хочу пiти ще вчитись на наступний рiк. Здала вступний екзамен (стандатний), розiслала документи по унiверситетам, i чекаю новин - вiзьмуть чи нi. Думаю що до сiчня буду знати вiдповiдi вiд бiльшостi унiверситетiв. Що саме хочу вчити поки що тримаю в таємницi, але я цим хотiла займатись завжди ще з школи, але не наважилась пiти на це через брак самовпевненостi, та знання мови. Бо мову треба знати досконало на ту справу.
  Якщо нiкуди не вiзьмуть, то я повчусь на агента нерухомостi i буду працювати на свого чоловiка. Будем будувати iмперiю :) (дуже амбiцiйно, але без амбiцiй та натхнення нiчого не буде).
  Щодо загального розвитку, я пiзнаю те що менi цiкаво. Я не вважаю що мушу знати всього по трошку. Я лiпше буду знати щось одне чи два, що менi до вподоби бiльш детально, нiж все i нiчого.
   
 17. Lastivochka

  Lastivochka Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  Ольга, аналогічно, маю блокнот для дрібних справ і покупок. Я теж записую свої плани що маю зробити, купити в блокнот, інакше нічого не зроблю, а запис в блокноті освіжає пам"ять і визначає послідовність дій згідно цих записів.
   
 18. Katrine

  Katrine Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  я почала відчувати, що деградую півроку тому. здала сесію, пішла на роботу, закінчила курси гідів-перекладачів, і все... В універ ходжу рідко, бо з роботи так просто не вирвешся, прихожу додому - треба приготувати їсти, на роботі нічого не почитаєш, бо нема змоги, от і розумовий розвиток пішов на спад:girl_smile:. а плани були як в Гітлера: вивчити англійську, підняти на вищий рівень чеську, почала проходити Соло на клавіатурі, але чомусь закинула, почала читати Маркетинг на 100 % і чомусь перечитати його не вдалось (хоча на 1 курсі я від книжки була просто в захваті). починаю все робити, але важко щось довести до пуття.. ніколи нічого не записую.. можливо треба?..
   
 19. Волошка

  Волошка Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  Я така сама. Мене все швидко захоплює, а потім той запал кудись дівається... Правда, якщо знаю, що щось треба зробити обов'язково і я можу це зробити, то буду йти до кінця. Треба просто бобороти свою лінь І замість того, щоб лежати на дивані і дивитися телевізор - займатися самовдосконаленням. Звичайно, без фанатизму. Бо відпочивати теж треба.:girl_smile::girl_smile::girl_smile:
   
 20. bora

  bora Well-Known Member

  Відповідь: Особисте зростання й розвиток

  Знаєте про що думаю, судячи з деяких українських керівників. Що за своїми "удосконаленнями" на тренінгах вони не встигають удосконалюватися з етичної точки зору. Чому? Бо нема в наших компаніях потреби. а точніше критеріїв, які б регламентували відношення до колег, до підлеглих. Тому нерідко останніх тримають за бидло. Зате в керівника ступінь і десь може вважатися, що він шанована людина..
  Ех, не той в нас, що має бути рівень самого бізнес-середовища.
  Власне для мене особистісний розвиток полягає ще й в умінні без образ вийти з конфліктної ситуації. Тут одного дня не можна сказати, що ти вдосконалився. Це безперервний процес.

  В мене подруга таки вдосконалила. Вона в навушниках курс англійської повторювала. Каже, що якби не декрет - мови б не встигла підтягнути;) Спробуйте.
   
  Останнє редагування: 10 Грудень 2009