Особливості гігієни хлопчиків

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Vероніка, 13 Серпень 2011.

  1. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Я з тим стикалась обидва рази зі своїми хлопцями. Першого разу (тоді ще це не було так поширеним) ми не спішили втручатися, просто слідкували за гігієною малого, але одного разу пісюн набух та почав боліти його десь у віці 5 років, в результаті малому відкривали голівку та він три дні мав "армагедон" та й ми з ним, про таке вже Сніжна писала.
    Тому, коли в меншого виявили фімоз, ми десь в 6,5 місяців з допомогою уролога відкрили голівку, він, мабуть, навіть й не зрозумів, не плакав зовсім, тільки десь з годинку як пісяв, то здригувався, промивали фурацеліном, мастили лівомеколем, все перейшло. Минулого тижня ходили на огляд для садочку, казали, що все добре.
    То вибір кожного, втручатись чи ні, але, маючи "досвід" зі старшим, я вже не вагалась.
     
  2. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    А я мужа спитала (чому раніше не додумалась?:)). Мама йому ніц не робила, і він відповідно теж. Аж в 15 років став сам поступово відтягувати крайню плоть (бо було не повне оголення), і за рік часу все стало ґуд. Так що я лишилась того ровера.
     
  3. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Старшому синові голівка виводиться, але не до кінця -- залишаються спайки. Їх нам роз'єднували двічі. Перший раз (у віці 2,5р.), під час операції (на водянку), робив пан Могиляк. Сказав до наступного дня не чіпати, а потім періодично відкривати/виводити голівку. Але на другий день знову утворились спайки. Знову ми тільки голівку обмивали під час купання. Десь років за два почервоніло і почало набрякати. Пішли до хірурга в поліклініку. Вона там голими руками і якимось інструментом знову це діло роз'єднала, виписала мазі... і та сама історія -- далі спайки. (Та ще й довго лікували малого, бо після процедури почалось запалення).
    Тепер дали собі спокій. Під час миття/купання малий сам собі відкриває голівку (на скільки це можливо), вимиває змазку. А далі побачимо, будемо діяти по ситуації.
    До речі, в меншого та сама справа. Теж поки чекаємо.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    моєму сину у вересні буде 3 рочки. Пеніс у нього з "хоботочком", і я навіть не пробувала після року відкрити голівку, і не збираюсь того робити. Почервонінь нема, загноєнь - тим більше. Пісяти не заважає.
    у нас це вроджене і спадкове, чоловік розповів, що у нього "все минуло" близько 8 років.
    Нещодавно на медогляді нам порадили оглянутись в уролога.я кажу:нащо? терапевт:"ну, раптом ті проблеми... фімоз..." А я пояснила, що "фімоз є, проблем нема" - і більше до уролога ми не ходимо.
     
  5. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Подібне не на спайки , а на синехії крайньої плоті, які розділяти не потрібно, бо тоді замість ніжних сінехій можуть утворюватись грубі спайки.
    Цікава стаття на цю тему http://www.babyblog.ru/user/androlog_child/499628 "У всех мальчиков изначально крайняя плоть приращена к головке нежными врожденными синехиями, эти нежные спайки постепенно самостоятельно разделяются по мере того, как головка пениса готовится открыться." Мені подобається відео Комаровського на цю тему, наз "гигиена мальчиков".
     
  6. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Так, я теж дивилась це відео, досить доступно описано догляд і поради. Можна тут подивитись
     
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    дівчата,порадьте хорощого дитячого уролога..дякую
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    полікілінчне відділення на Орлика- оперуючий і консультуючий уролог Людмила Миколаєвна- до неї без проблем можна потрапити узявши талончик у приймальному або ж при потребі- можу скинути номер мобільного
     
  9. ivanuska

    ivanuska New Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Оце перечитала усі дописи на тему гігієни у хлопчиків і зраділа, що свого часу не послухала хірургів а пішла на Орлика до уролога, який проконсультував, приблизно так як і Комаровський. Сказав, що тим хірургам лиш би різати :) Проблем нема. Сподіваюсь, з часом само все стане на своє місце. Головне -набратись терпіння. А де ж його взяти, як хочеться щоб було все й одразу як у дорослих :) Так що терпіння нам , дорогі мамочки!!!!
     
  10. fantastyka

    fantastyka New Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Дівчатка, підкажіть координати грамотного дитячого уролога!! В мого малого вже деклька разів було таке: починає страшенно плакати, я знімаю памперс, яєчок не має, десь позаскакували, пеніс твердий робиться, аж припіднімається. Мушу його якийсь час на руках вертикально носити, коли кладу горизонтально, знов страшно плаче. І так поки яєчка в мішечок знов не поопускаються, пеніс тоді знов м'якшає і ддитину можна вбрати. Ніяких проблем з пісянням у нього не має, ні почервонінь. Може хтось з таким стикався? Боюсь йти до будь-кого, бо ми вже так свого часу на Батальній до неонатолога Савчак попали. Дитині було пару тижнів від народження, ми прийшли просто на огляд, а вона не питаючись одним рухом відкрила йому голівку, бо там бачте, "почистити треба і так потім не треба буде операцій робити"! це її слова! Я була в шоці, в дитини з головки пішла кров, він страшно кричав. Я ще й зараз про це спокійно писати не можу, хоча пройшло вже 7 місяців.
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    А два дописи вище все так гарно написано.:)

     
  12. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Комаровського люблю і поважаю, але це єдине,з чим не погоджуюсь. Звичайно, вирішувати вам,матусі, але впевненна,що відкривати треба! Не в поліклініці(у нас шок навіть біля реєстратури))), а дома-під час купання,коли хлопчик розслаблений. Треба поступово,але кожного разу. Маю двох хлопчиків. Була проблема в племінника- в 6 років абсолютні покази на операцію. Але свекруха потихеньку, не спіша, за 2 тижня виправляла ситуацію))) Звичайно, коли лікар різко рване-будуть тріщинки, треба буде промивати ромашкою...А син вас і близько не підпустить до свого багатства..Тому просто раджу-не затягуйте це відкривання. Може в когось і вирішеться після 15-ти,але в основному під час медогляду в старших класах, багатьох відсилають до уролога-хірурга(
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    А що робити, коли мій малий сам туда руки пхає і відкриває. При тому сміється, напевно його не болить коли він то робить.
    Я вже замучилася просити щоб не робив і колготи вдягаю, а він все собі десь сховається, витягне багацтво своє і відкриває-відкриває...
     
  14. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    І таке буває! Спробуйте не звертати уваги, просто слідкуйте,щоб він це чистими руками робив) Через це майже всі проходять..Ви ж не дивувались коли він свої ручки-ножки вивчав....От-вивчає далі)
     
  15. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    :) думаю, йому навіть приємно :)


    почитайте про дитячу маструбацію і як на це реагувати. це нормальне явище.
     
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Мати рідна.:shok: Вже йду читати, бо саме словосполучення на мене нагнало неабиякого страху. Я не думала що все так серйозно і оце
    ви серйозно???
     
  17. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Я б сказала швидше не відкривати, а ПРИвідкривати, тому що неправильні дії можуть зробити ще гірше.
    Нам зараз 3 рочки і все добре - ніякого фімоза, поставленого урологом, не має. Продовжую під час купання легенько відсувати шкірку.
    Тому ще раз попереджаю, будьте обережні на прийомі у лікаря !
     
  18. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    взагалі-то так. але це нормальне явище для дітей такого віку!!! головне не загострювати і не перетворити для дитини це в щось страшне і неприпустиме
     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Я ніколи своїм хлопцям не лізла до пісюнів і нічого не привідкривала і не промивала, просто слідкувала чи добре миються. Кожного року проходимо медогляд в хірурга, то все в нас добре. Пам'ятаю, коли була з старшим вперше на огляді, то він мені наголошував, щоб я туди не лізла!
     
  20. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Певно, ви попали до толкового спеціаліста. Неодноразово вже чула, що зараз деякі урологи намагаються вручну насильно все відкрити.