Особливості гігієни хлопчиків

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Vероніка, 13 Серпень 2011.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не спішіть, ні зараз, ні в рік. Я для себе вирішила років до 5-6 тим взагалі не паритися - не відкривається, то не відкривається - малому то аж ніяк не заважає. А там далі побачимо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    То точно що спішити не треба. Фізіологічний фімоз є нормою. В мого малюка не відкривалось взагалі. Я не лізла. І десь півроку тому він якось сам собі ("вивчаючи") відкрив. В мене очі на лоба полізли, бо боялась що нашкодить собі. Але я і далі не чіпаю нічого сама. Бо коли він то робить, то явно відчує як щось болітиме, а якщо я, то ж можу не зрозуміти коли 'зупинитись'.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. IrYnKaZvAdYmKoM

    IrYnKaZvAdYmKoM New Member


    Можу похвалитися, що мені таки це вдалося, правда на 2 день, бо наскільки я зрозуміла, я не могла зробити ту процедуру, бо все напухло, а як зійшов набряк, то і крайня плоть почала легше закочуватися, сьогодні вже повністю відкрила голівку і малий вже не плакав.

    Тепер основне не запустити, щоб знов не заросло, але думаю, що якщо хоча б раз в день відкривати головку до повного заживання, то зарости не повинно. Ще перепитаю в лікаря, до нього через 5 днів. До речі, всю процедуру робив Поцюрко в охматдиті
     
  4. unsure

    unsure Well-Known Member

    Я також так говорила, і в малого в 4,5 років почалося нагноїння там, то хірург нам відкривав це все діло. І сказав що дійсно до 3 років не лізти туди а от після треба б було це зробити, він так своїм 2 синам робив. Хоч в мене так само другий хлопець, то сама ще незнаю як буду поступати.
     
  5. unsure

    unsure Well-Known Member

    Один раз в день достатньо. Доведіть діло до кінця і буде вам і дитині спокій, потім малий сам буде все робити.
     
  6. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    малому 2 рочки з хвостиком, то не відкривали і не чіпали поки нічого.. Вже якось писала тут - довірилась чоловіку, а він каже не рухати малого і все:).
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А як ви то хірургу казали? Не рухайте і все, чи якось мотивували?
     
  8. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Чого ви маєте щось мотивувати. Ви ж мама. Не рухати, і все. Я так хочу.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    тут вже хтось вроді писав і питав поради щодо того, що район крайньої плоті не червоний, а такий темно рожевий.. вроді і раніше якось так було, але зараз мені здається більше, привчаємось до горщика, тож частіше без памперса і малий все норовить себе повивчати, (не знаю як то відволікати його від того, бо інтерес не пропадає чи ігноруєм ми то чи щось акуратно кажем), думаю чи не заніс якусь інфекцію і тд.
    ну і порадьте якогось лікаря, який не буде туди лізти при огляді і насильно розкривати
     
  10. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    І мені порадьте лікаря, добре було б в Чорнобильській.
     
  11. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    а нам і не рвався ніхто щось відкривати..Старенька хірург в поліклініці лише оглядала малого, навіть не намагалась нічого там рухати. Один раз потрапили до іншої (більш молодої) лікарки-хірурга, то сказали, що не чіпаємо малому там нічого і все, вона оглянула, сказала, що все добре і відпустила нас (правда, щось там бурмотала нам про те відкриття, я вже й не пам"ятаю толком..). Наша дільнича любила нам під час оглядів читати лекції про те відкриття голівки, але чоловік завжди ввічливо відповідав їй, що ми вирішили не чіпати і таке наше рішення...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Lapus'ka

    Lapus'ka Well-Known Member

    Дівчата якщо хтось має контакти Рудаман, скиньте в пп, терміново треба
     
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Але ж там збирається бруд і якщо його не мити нормально,то може потім почервоніти і будуть проблеми...
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну так нормально мити і відкривати насильно то різні речі. якщо мити щодня, на стільки на скільки це дозволяє шкірка, не брєзгувати цим, то проблем не буде, бруд не залізе далі, ніж ви.
    а то як складочки протирати камфорним спиртом і вуха чистити - то по 2 рази на день, а там - ніні, то ж хлопчик, як же так, я не можу і тд.
     
  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Та я про це і говорю,що це потрібно робити і ні в якому разі не брєзгувати,від цього залежить здоров'я власної дитини.
     
  16. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    не знаю, не збирається в нас там ніякий бруд, Богу дякувати, все ок, немає почервонінь ніяких і на якийсь дискофорт малий теж не жаліється..
    Кожен сам собі обирає як доглядати свою дитину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у хлопчиків баланопостит викликається не класичним брудом ( це дуже рідко), а змазкою, яка виробляється в невеликих кількостях , і накопичується під крайньою плоттю. ЇЇ вимити просто так- неможливо. Бо вона-на голівці під крайньою плоттю. От вона може давати запальний процес, який потребуватиме відкриття спайок. Часто це відбувається у хлопчиків віком 5-7 років через певні фізіологічні особливості цього періоду ( недарма цивілізовані мусульмани, у яких і біде стоїть у кожній туалетній кімнаті, зараз обряд обрізання своїх дітей, не обрізанних після народження, проводять у 5-7 років. Це не лише релігійні мотиви ( по релігійним обряд проводиться більше у підлітковому віці) п.с. це не до того, що треба насильно щось без показів роз єднувати і виводити голівку. Це до того, що навіть найідеальніша гігієна не дасть гарантії від відсутності проблем
     
    Останнє редагування: 28 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    але ж не так - пісюн почервонів, погнали, відірвали що могли і тіштеся. всьо що не лічиться ромашкою потребує лікаря)

    і про гігієну. був тиждень коли малого купав чолвоік. і тут я унюхала - вибачте за деталі - щось не то. як я репетувала - просто показала йому що і скільки там назбиралося, і бруду і вії і ще хто зна що. а уявіть, якщо взяти пахучий шампунь чи мило - навіть би не звернула увагу. отак мій чоловік кремпувався мити ТАМ
     
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    От і я не рухала. Лікарі розказували, показували -- отак прям кожен день у ванній ту піську тягати. Я нічого не робила. Ніколи. Коли малому було 2-3 роки мої сусідки, як зговорились -- почали ходити до лікарів, і ті їм якимось спеціальними лопатками (чи чим?) повідкривали. Потім зо 2 тижні дітей то діло пекло, вони чимось мастили і дуже мене наговорювали, щоб і я йшла. А я далі не рухала. І чоловік казав не рухати. І от буквально у суботу (малому без пару днів 7 років) ми були на Орлика із збільшеними лімфовузлами. Нас два хірурга у приймальній оглядало. Ну я їх попросила, щоб вже повністю по своїй парафії подивились. І тут лікар помацав яєчка, і... таким не зовсмі легким, але і без особливих зусиль рухом оголив голівку. І сказав -- все Ок. Отже, все воно само коли треба, тоді і відкриється. до речі, і моя мама каже, що нічого такого братові не робила
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    а в мене свекруха так каже про своїх синів)). Муж взагалі категорично сказав - ніц не чіпаємо, все буде ок!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо! Тупо! x 1