Особливості гігієни хлопчиків

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Vероніка, 13 Серпень 2011.

  1. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я нічого там не чіпала своїм хлопцям, так нам порадив хірург. Все в нас добре, жодних проблем з цим не було.
    Чоловік також казав, що в дитинстві йому ніхто нічого не відкривав)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    хотіла б я побачити на фото, як воно в реалі виглядає, бо в нас он буквально вчора легке почервоніння зверху, я шкірочку скільки могла потягнула - а там, я так розумію, гульки зі змазкою, все червоне, і все залипає. вночі на орлика їхати не хотілося, ну і помастила звичайною маззю календули. на ранок вже нічого не було. може нам щастить, що є трохи вільніший доступ до того діла, може це просто погана гігієна, і воно так вилазить і відповідно лікується, а може то я така нарвана до огляду всіх слизових.
     
    Останнє редагування: 23 Листопад 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ми теж постійно з тими гульками. Ну, ок, не постійно, але часто. Я вже спокійно до того відношусь, як бачу, що воно назбирується і просвічується через шкіру, то роблю ванночки з господарським милом, швидше виходить.
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в нас просвічується через кіру завжди багато, але коли червоніє і залипає-закисає, то вже інше діло.
     
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Таке теж бувало, наразі справлялись з тим самі, за день-два промивань проходило, хоча і в лікарню вже теж було збирались) але, звичайно, треба пильнувати розвиток подій.
     
  6. fillette

    fillette Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, хорошого уролога в Охматдиті.
     
  7. KitiKet

    KitiKet Member

    Были сегодня у детского хирурга по другому вопросу (Богдан Святославович из Чернобыльской), заодно спросила про открытие. Сыну 3,7 - вообще не открывается писюнчик, несмотря на 3 "открытия" в поликлинике без моего согласия (я даже не ожидала (((( ). Мы уже старались поддерживать, но оно все равно каждый раз заростало, стоило сделать хоть 1 день паузу (даже если до этого уже открывался нормально). И я перестала трогать ребенка. Тему эту старательно избегала на осмотрах, чтобы опять не лезли. И вот сегодня наконец-то АДЕКВАТНЫЙ врач, сказал что в Европе никто ничего не рвет. И есть мазь, которая делает тоньше кожицу и позволяет безболезненно открыть. Хотя можно вообще не трогать. Первые три года он рекомендовал не лезть туда, а после если есть необходимость - то только мазью.
    В общем, помню кто-то когда-то спрашивал про нормального врача который ничего не режет и не рвет (сама искала пару лет назад). И помимо этого в остальных вопросах, оказался очень приятным, логичным, адекватным, внимательным к ребенку (и в плане предстоящей нам процедуры и обезболивания), охотно искал и советовал как максимально не травмировать ребенка (в том числе и психологически).
    И за прием не попросил ни гривни, как и сказал что за мини-оперцию вообще ничего платить не нужно.
    Однозначно советую (а я очень придирчива в выборе врачей :) )
     
    Останнє редагування: 17 Лютий 2016
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Подобається Подобається x 5
    • Корисно Корисно x 1
  8. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    @KitiKet напишіть, будь ласка, прізвище хірурга.
     
  9. KitiKet

    KitiKet Member

    Романишин Богдан Святославович.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Підтримую, теж ходила з дітьми до нього. Дуже хороший, кваліфікований лікар.
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    І ми були на профілактичному огляді, нам теж сподобався. Нам його знайома, яка в чорнобильській працює порадила
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2016 ---
    А як ви ті ванночки робите? Просто в ванну милите господарське мило чи якось інакше? І як промиваєте?
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Так, намилюю у воді, щоб стала дуже мутна. А промиваю - ромашкою чи розчином фурациліну зі шприца без голки, так прямо під шкірочку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Сашку вже 4, тільки тепер почала трішки відтягуватись шкірка. Голівки я ще практично не бачу. Роман навчив малого при кожному купанні по чуть чуть відтягувати шкірку. Малий то тягне :) але бачу, що його не болить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Дівчата, читаю тему, але особливості гігієни так і не допетрала))) то з якого віку таки потрібно відтягувати ту шкірку і промивати?

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  15. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Не лізь туди:) Сам собі як прийде час все відтяне і промиє.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Нам 4 і вже все в порядку, хоча лікарі дуже хотіли то самі підправити) Ніколи ми того не чіпали і тягли, так щоб промити всередині, то було лише двічі - малого свербіло, але ні почервонінь, ні гною не було, просто змазка застоялася.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та як все добре, то і не рухайте. Я промивала, коли було загноєння.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. magic

    magic Well-Known Member

    Дівчатка, а як малого пару днів (це він сьогодні нам таку інфо видав..) пісюнчик пече, як він каже - то треба збиратися до лікаря на огляд чи як?? на вигляд пісюнчик не підпухлий, не червоний (хіба трішечки біля отвору), пісяти не боляче. Зробила сьогодні ванночку з ромашки, ніби пройшло каже.. То може просто натерлося від одягу?? у нас таке вперше..
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    У нас таке бувало - лікар казав що може бути від вітру ( десь на протязі попісяв) або брудними руками щось заніс.
    Робила як ви, помила господарським милом, ванночка з ромашки, потім помастила під шкірку гідрокоритзоном.
    На ранок як новенький.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  20. Lindada

    Lindada New Member

    Дівчатка!
    підкажіть може хтось знає контакти(тел) до тидячого уролога Лудоман Людмили на Орлика,
    її дуже хвалять, на віть моя дільнича лікарка,
    потрібна термінова допомога для синочка!