Особливості гігієни хлопчиків

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Vероніка, 13 Серпень 2011.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    дуже обережно запитаю - після кожного купання мазь дитині, якій 10 міс? Я тут глянула інтсрукцію, то якось мені воно до профілактики ніяким боком.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    З Вашого дозволу я відповім: коли відтягується крайня плоть - утворюються мікротріщинки. А в результаті - приростає назад (так звані спайки). От левомеколь не дає йому назад приростати, заодно заживляючи.
    З малим були уже 3 рази в уролога. Ну і кожен раз мій чоловік то забув щодня зробити процедуру, то прогавив, то ще щось... Коротше - всі рази маємо легкі спайки довкола головки, хоча сама відкривається майже повністтю (а був гній довкола такими твердими "рисинками", тф-тф, хоч без запального процесу).
     
  3. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ненормально саме «профілактичне» відтягування і в 10 міс. і в 4,5 роки, і в 8 років. Але наші хірурги-урологи чи то такі «дрімучі», чи то гроші заробляють на «відкриваннях»...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас теж за цю частину тіла в хлопців відповідає чоловік, але профілактично-оглядово. Нічого не тягне.
    В два-три роки в Михайлика з‘явився інтерес до пісюна, і він сам собі за півроку все відкрив. Головне не перегинати палицю ні з гранням, ні із забороною себе торкати. А до того не відкривалась голівка взагалі. В Петрика трішки відкривається, підемо по накатаній схемі.
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2018 ---
    Та сто процентів.
    Для справного функціонування оте повне відкриття взагалі не обов‘язкове.
     
  5. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Нам лікар педіатр на огляді перевірила, що відкривається, і я туди не лізу взагалі. То треба щось там відтягувати й вимивати профілактично? Бо я лише зверху милом мию, і то певне раз через два, частіше просто водою. Дитині 2р.
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я мию і всередині, наскільки відкривається, просто водою. Не рухала, поки вперше не трапилось там запалення (з тим справлялися промиваннями), навіть мені виглядало, що те запалення виникало, коли надривалася трохи шкірка (бо бачила ті ділянки, такі "кишені"+виділення там збираються, думала, що може по-трохи вона так і буде сама сунутися. Але зараз вже мене це турбує, нікуди воно не рухається, як діяти далі? Дитині 4,5.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  7. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Нам так хірург перевіряв чи добре відкривається, і сказав туди не лізти, мию тільки зверху милом 1 раз на день. Сину 3 роки.
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Просвітіть мене темну, Маркові скоро три, я туди ще не лазила пальцями жодного разу (треба?). Ззовні виглядає все гаразд, в сенсі, що нема почервонінь.

    Зі старшим були мраки в уролога. В півроку він боляче якось там смикнув, промивали, відкривала. Тепер я дуже сумніваюсь чи треба туди лізти. З лікарів ніхто на цьому увагу не загострював, а я й не питала...
     
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Ми питали і педіатрів, і хірургів. То тільки 1 лікар сказав, що потрібно відкривати коли мити. Я вирішила, так як більшість лікарів) туди не лізти. На разі, за 3 роки, ніколи не мали проблем. А ще для цікавості запитала у свекрухи, має 2 сина, то сказала, що також ніколи нічого не відкривала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не треба лізти. Тільки якщо щось турбує (Марка, не лікаря). Теорія питання така, що якщо дитина нормально пісяє, то нічого чіпати не треба. Або він сам собі під час гри відкриє, або при статевому дозріванні відкриється, або так і буде (не повністю відкрита голівка), що ніяк на якість життя (сексуального в тому числі), не впливає).

    Оте відкривання «профілактичне» це щось якби дівчаткам треба було спринцювання робити «про всяк випадок», бо може бути інфекція. Є інфекція - лікуємо, нема - не чіпаємо.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В старшого (3.4) по картинках так бачу, що фімоз. Але як знати, що все ок? Бо був період влітку, що казав, що болить пісюн, здавали аналізи тоді, ніби нічого такого, трохи попили каплі. Пісяє нормально, без скарч, запалення ніби не має, але така трохи опукла форма вкінці і ледь черврнуватий сам кінець може бути.
    До лікаря боюся, що як підемо, то зараз натраплю на неадекватів, та й для малого лікарі зараз то зона стресу і протесту, ще й в такому делікатному питанні. Тому не буду наразі вести.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я б в безпроблемній ситуації тим не парилась, хіба при підмиванні час до часу чуть порухала, доки йде.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  13. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Обережно відповідаю)))
    Зараз вже майже і не мажемо ,бо немає проблеми.
    В принципі ,тої проблеми і не було, бо чоловік одразу то пильнував, як я вже писала в попередньому пості)))
    Але деколи ще використовую цю мазь, бо особисто мені так спокійніше )))
    Тільки не кидайте в мене зразу тапками, що я погана мама )))
     
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member


    Маючи сина, мушу по-трохи розбиратись в тому питанні, тому стежу за темою. Прочитала ваш досвід, прочитала інструкцію до препарату, мені воно не склалось до купки, тому і перепитала.
    Наскільки розумію, препарат таки серйозний: використання при гнійних ранах, обмежений термін користування і заборона користувати дітям....
     
  15. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Аж самій цікаво стало ,перечитала інструкцію - заборони не знайшла , а в педіатрії використовується навіть в боротьбі з попрілостями, АЛЕ за рекомендацією лікаря.
    От в нас та рекомендація була , тому і використовувала .
    Антибактеріальні дія - це як антисептиком руки помити ,коли немає можливості помити водою.
    Досвіду з хлопчиками теж не маю,бо старша донечка.
    Але досвід чоловіка і те ,що в свої 38 років, він досі пам'ятає той похід до лікаря - не залишили мені вибору.
    Чоловік сказав,що не допустить ,щоб з сином такі екзекуції проводили(((
     
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Оу, ну левомеколь - це мазь з антибіотиком, левоміцетином, щиро дивуюсь, що можна так легко сприймати регулярне нанесення на слизову антибіотику з "профілактичною" метою.
    Сама кілька разів її використовувала для сина, але, власне, лише під час запалення, коли була рана і збирався гній.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    @olegignatenko
    а який лікар це рекомендував? педіатр чи уролог Рудоман з орилика? чи уролог з поліклініки?
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Вона нам добре відкрила, коли була потреба в 5 років. Зробився гнійник і боліло малого.
    То мастили мазю не більше тижня.
    Далі раз на тиждень малий там миє.
    От і всі процедури.
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я просто звернула увагу на іночий рід - лікар рекомендувала чи щось таке. жінок-лікарів-урологів у львові небагато) того і цікавлюся. зазвичай такі жорсткі методи прописує стара школа, а на рудоман трохи не схоже, але краще знати від дописувачки. для мене є актуальним питання, бо в охматдит я більше не можу піти , просто блок стоїть.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Препарат застосовувати дітям віком від 3 років.
    При тривалому (довше 1 місяця) застосуванні препарату необхідно здійснювати контроль стану периферичної картини крові.
    Мазь застосовувати з першої доби ушкодження упродовж 4 днів. Гіперосмолярну мазь Левомеколь не рекомендується застосовувати тривалий час, тому що вона здатна спричинити осмотичний шок у непошкоджених клітинах. На 5-7 добу лікування рекомендується змінити мазь на препарати, що відновлюють цілісність пошкодженої тканини.

    Це з інструкціі.