Особливості гігієни хлопчиків

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Vероніка, 13 Серпень 2011.

  1. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    я з малим була в уролога-жінки ще в рік на Орлика (не знаю прізвища), то вона тоже казала, що самим не треба відкривати, бо будуть робитися мікротріщинки. питалася чи малий струйкою пісяє чи ні. якщо струйкою то все ок.
    а позавчора дзвонила на швидку, бо малий має дуже висову Т і каже що пісюн болить. то мені сказали що може бути фімоз і дивувались як то я шкірку не відтягую.
     
  2. fantastyka

    fantastyka New Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Мені порадили уролога в Охмадиті Гермак Ігор не знаю по-батькові. Хтось щось про нього чув?
     
  3. Setka

    Setka Мамулька непосидок

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Кожна мама хоче для своєї дитини найкращого, в даному випадку я схиляюсь до поради Комаровського, що нічого чіпати не треба. Більше того цю процедуру може виконувати лише кваліфікований лікар під час профілактичного огляду.
    Бо справді якщо б це було так необхідно, то раніше також була б така практика (а я питала у мам, а вони здивовано на мене дивились), а то таке враження що лікарі як завжди за рахунок здоров"я наших малюків себе страхують.:girl_cray:
     
  4. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

     
  5. garnazirochka

    garnazirochka New Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Ми не чіпаємо, не знаю, правильно робимо чи ні.. 2роки тому влітку була жара, їздили до родичів в інше місто, не було можливості нормально помити дитину, та може ще з якихось причин - повернулися додому, син почав скаржитися, що в нього там болить, я подивилася і помітила почервоніння і припухлусть головки, і ще якісь білі виділення, промила добре дігтярним милом і ромашковою водичкою, і часто промивала, все за пару днів пройшло, хотіла вести до лікаря спочатку, але чоловік не погодився - каже, у чоловіків так бува, попісяв мимо вітру і т.п. Темпуратури в малого не було.
     
  6. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Більшість хірургів радить відкривати і мити...як на мене,то є не припустимо. Якщо дитина нормально пісяє,не скаржиться на біль,то рухати,смикати і т.д не потрібно.
    тоді які ж це були абсолютні покази? Для мене абсолютний показ до операції(тобто обрізання) це коли вже нічого не можливо зробити. А тут ви справилися самі...
    Це взагалі жах,як можна щось насильно робити дитині? Кримінал...
     
  7. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Ще з старшим, коли йому було десь 1,5 рочку я ходила до лікаря, тому що було запалення, під крайньою плоттю навколо голівки були білі згустки, малий скаржився на біль. Лікар не різав а тільки відтягнув, щоб голівка відкрилась, тріщин не було. Лікар в е прочистив і призначив ванночки.
    Тепер і в молодшого бачу білі згустки під шкіркою. Не знаю що робити. Йти до лікаря? Дівчата, у ваших малюків було таке?
     
  8. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    У моїх малих не було, але було у мого племінника, то сестра ходила до уролога, який сказав, що із-зі фімоза таке може часто повторюватись, тому треба трошки підрізати плоть і коли все почне гарно відкриватись, то таких проблем вже не буде:8: Моя сестра трохи з цим тянула, але коли почався знову запальний процес, то таки наважилась на міні операцію, цілий тиждень малий мучився, а через два тижні це все затянуло, і плоть так і надалі не відкривається:8:
    Оскільки в мого старшого аналогічна проблема ( скоріш за все і в молодшого), то ми з чоловіком таки схиляємось, що зараз нічого робити не будем, а коли малий стане трошки старшим, то можливо зробим обрізання. Як ви дивитесь на таку процедуру?
     
  9. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Якщо немає почервоніння чи болю, можна обійтись без лікаря. Промивати тепленькою ромашкою, краще шприцом на 20 мілілітрів (без голки, звичайно), не відтягуючи шкірку з голівки, а впорскуючи рідину шприцом між шкіркою і голівкою 1-2 рази на день.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    можливо, в період статевого дозрівання питання фімозу вирішиться саме собою.
    особисто я на цю процедуру дивлюсь, як і на всі інші: без потреби - не робити.
     
  11. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Я це питала в лікаря, на що він відповів, що якщо при ванних процедурах плоть хоч трохи можна відтянути, то дійсно все може налагодитись, але в мого малого нажаль взагалі не відкривається:girl_sad:, тому якраз і вирішуєм , що робити:confused:
     
  12. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Мені мама розповідала, що подібну процедуру робили одному з родичів десь у 15 років, він сам прийшов до цього. Неприємні відчуття і дискомфорт були на протязі 2 тижнів, а потім ніяких проблем.
    Так що можливо почекати до трошки старшого віку, щоб не створювати зараз для дитини стрес і страх перед лікарями.
    Ну і звісно, проконсультуватись у кількох спеціалістів.
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    вік? фімоз, що не заважає пісяти, є фізіологічним для дошкільнятка. Думаю, Ви вже багато чого гуглили і знаєте :)
    - раціонально, бо
    людина вже і сама може вирішити.
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Ми робили таку процедуру,коли Стасу було трошки більше року

    Було важко,в плані,що дитині було боляче пісяти але,то десь так днів три і все.
    Та я не шкодую.
    Але на повторному огляді не дозволила лікарю повторити маніпуляцію.Робила все сама не жалкуючи дитину і зарас все добре.
     
  15. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    от, і це має казати педіатр, а не просто не чіпати, бо ось це "не чіпання" вилилось у мого старшого синочка у запалення яке довелось ліквідовувати відкриванням голівки у хірурга. Фімоз не заважав йому пісяти, і я нічого не чіпала до 2 років допоки одного дня у нас все не набрякло та почервоніло, причому - це реально відбулося протягом одного дня, зранку до обіду. Хірург при мені проводив маніпуляцію відкриття голівки і я бачила весь цей жовтий гній який був під шкіркою. Тому тепер я вже в 2 міс. перевірила чи хоч трохи відкривається голівка - і чіпати не буду, бо трохи відкривається - у Дениса взагалі голівку побачити не було можливим, нерухомою була шкірка взагалі, лише маленький отвір через який пісяв.
     
  16. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    В моєї сусідки малому 7років. То лікар насварив на неї, що вона така погана мамочка, що дочекала аж до 7 років і тепер такому великому хлопцю будуть робити ту процедуру по від"єднанню голівки. В мого меншого з одного боку не відкривається, то планую на наступний тиждень йти до лікаря, щоб провів ту "операцію" по від"єднанню крайньої плоті від голівки. Не хочу дочекати до старшого віку, щоб потім то все робити. Краще зараз, поки маленький. А в те що все саме розійдеться- не вірю.
     
  17. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Деяким лікарям взагалі притаманно говорити усілякі дурниці ...
    Нічого страшного не бачу у проведенні цієї процедури у більш старшому віці, якщо дитину нічого не торбує.
    Наприклад, моя дитина зараз би точно не сприйняла ніяких маніпуляцій з боку лікарів, ще й таку неприємну і з анестезію. Для нього це було б великим шоком.
    Тому кожен обирає приємливий для нього варіант.
     
  18. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Яку саме? Відкривання голівки у хірурга, чи
    ?
    бо це є велика різниця.
    От і у мого Артура аналогічно :girl_in_dreams: Але ми чомусь більш схиляємось до обрізання, єдине що його наразі нічого не турбує, тому чекаєм поки подорослішає.
    Мені б було дуже цікаво почути думки дівчат, які вже робили таку процедуру своїм малим:girl_yes:.
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Ми оперувались в рік і 2 міс.,то скажу що в меншомувіці для дитини це менш травматично ніж скажімо у 7. Вся операція виглядала так- прийшли, вкололи вдупцю анестезійку,забрали малого, через 20 хв. сплячого мені повернули в плату. Малий проснувся, мама поряд, нічого не болить...пісяв одразу без будь яких болісних відчуттів, була повязка на пісюні десь пару днів, ми в той же день поїхали додому.
    Зараз, в 6 років я навіть не уявляю який би стрес малий получив, зараз,коли він вже має відчуття сорому, стидається перевдягатись перед чужими людьма(на пляжі на приклад) а утт щоб лікарі дивились на його пісюнь і щось там робили...В підлітковому віці теж не кожен хлопець наважиться йти до лікаря з такими делікатними питаннями.

    ---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:06 ----------

    ой я дуже переживала чи йому часом не зробялть то обрізання)))) Але ні, нам тільки трішки чікнули ото звуження на голівці.Івласне мені тоді хірург пояснював, що в меншому віці можна отак чікнути тільки краєчок, а вже в більш дорослому робялть вже повне обрізання
     
  20. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    В мого малого був значний фімоз. Пісяв струйкою, але пісюн при цьому аж викривлявся. Так як його нічого не турбувало, гігієни ми дотримувались дуже ретельно, запалень не було, то зробили обрізання майже в 6 років. Він уже все розумів і не боявся. Коли дитина геть маленька, то їй нічого не поясниш, так як вона не зрозуміє, а чрез це може отримати психологічну травму. Потім це може обернутись психологічними проблемами, порушеннями статевого життя і т.п. Ми робили в Могиляка в Чорнобильській, все пройшло добре.