Особливості гігієни хлопчиків

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Vероніка, 13 Серпень 2011.

  1. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Катя, це дуже класно, що у Вас так все пройшло. Але маю не найкращий досвід з племінником, якому теж так чікнули, а він потім два тижня не міг нормально попісяти, а ще через тиждень йому назад все затянулось:girl_impossible: Ходила сестра на повторний огляд, то сказали, що знову треба підрізати:girl_sad: Племміник відмовляється на відріз, у нього відразу починається істерика, та і сестра не горить бажанням повторювати цю процедуру. Тому ми наразі схиляємся, щоб один раз все зробити і більше до того питання не повертатись. Плюс трохи погуглила, то кажуть , що для хлопчиків в майбутньому це кращий варінт в плані гігієни:girl_yes:
    А як Ваш малий, довго відходив від процедури?
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    в пустелі живете???
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    вірити чи ні - у кожного своя аргументація. Звісно, що перш за все я звернулась з цим питанням до чоловіка. він мав виражений фімоз в дитинстві, але "все розійшлось" близько 10 років, як я тепер розумію - під впливом гормонів, які впливають на еластичність тканин крайньої плоті. Діти - його, тож нічого дивного, що будова статевих органів ідентична :)
    І ще врізалось мені в память - коли лежала з Дмитриком на Орлика (йому 2 міс було), то там всіх діточок дивився якийсь старенький хірург-світило. Він сказав дослівно: "фімоз, фізіологічний". Деталей не пам'ятаю, бо лежали ми тоді з небезпечною для життя хворобою і ті всі фімози дрібницею здавались.

    Сергійчика в ПБ дивилась неонатолог і сказала, що все добре, головне -щоб не подразнювалось і не запалювалось. А коли дізналась, що ми не плануємо користуватись підгузками - то сказала "ну тоді взагалі нема чого переживати".

    і не переживаю :)

    ---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 16:19 ----------

    скільки людей, стільки думок. Є і побічні ефекти. Але і переваги теж.
    і все ж я радила би дочекатись хоча би 12-15 років.
     
  4. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    во-во:girl_yes2:
     
  5. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    У мого чоловіка такого не було, він взагалі з народженням малого перший раз почув про фімоз. Просто у нас здається "парафімоз", це коли голівка не відкривається взагалі, коли малому був рік, то сказали, що до трьох має відкриватись, вже нам 4,5 , а наш "віз" і далі там:girl_in_dreams: Тому і переймаюсь трохи тим питанням.
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Коли Дмитрові був рік, нам сказали, що відкриватись має з народження і що дивно, що в нас ще не було запалення:girl_emo: настрашили так, що я ледь до хати дійшла. А потім прийшов чоловік і сказав, що нічого там смикати не дасть, бо знає, як то має бути в майбутньому :) потім подивилась Комаровського, почитала гугля. Заспокоїлась.
    не заперечую, що патологічні випадки теж трапляються. Але думаю, що їх менше, ніж нагнітають окремі лікарі
     
  7. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Робили під загальним наркозом. На наступний день виписали додому. Пісяв зразу ж після операції безболісно. Повністю все гоїлось 5 днів.
     
  8. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Ага, а потім коли хлопцю буде 15 років скажете йому : "знімай труси, показуй що там в тебе"? І візьмете його за руку і поведете до лікаря? Сам він не піде- точно.

    І про анестезію: При тій процедурі , що я планую робити малому ніякої анестезії не роблять, навіть місцевої. Все діло триває три секунди. Лікар спеціальним пристроєм (на подобі ножиць) від"єднує крайню плоть від голівки ( в тому місці, де вона не оголюється). Бо там ніби плівочка утворюється, яка з"єднує голівку і крайню плоть. Після того дитина має один день пісяти в баночку з ромашкою або з марганцовкою (щоб не пекло) і три дня треба змащувати там якоюсь маззю, щоб добре заживало. Якщо це все виконувати, то проблем не мало би бути ніяких.
    Вважаю, що краще цю процедуру зробити поки дитина маленька і не бачу в цьому ніякої психологічної травми. А от в шкільному віці якраз буде і травма і сором. І якщо надіятись, що все само собою пройде і воно не пройде, то потім в юнацькому (дорослому) віці вже буде дуже велика травма і фізична і емоційна і психологічна. І дай Бог щоб ще не було проблем в плані статевого життя.
    така моя думка.


    І як вам такі запитання:
    мне уже 14 лет ,но у меня не открывается головка члена (совсем). Я думаю что у меня фимоз и хочу узнать обязательно ли хирургическое вмешательство и когда это лучше сделать?
    Родители пока не знают но наверно придется рассказать.


    Здравствуйте. Мне 17 лет. Дело в том, что у меня полностью не открывается головка члена при эррекции. А совсем недавно у меня был первый опыт секса. При половом акте я испытал очень неприятные болезненные ощущения.

    у меня не открывается головка члена! вообще..как в сосоянии ерекции так и в спокойном! Что мне делать?идти к урологу,делать операцию? а то ведь нармально заниматься сексом это жутко мешает...

    В состоянии эрекции у сына не открывается головка члена, открытся она может только силой. Нормально ли это?

    Мне 20, девственник, при эрекции у меня не открывается головка члена, если отодвигать руками, то наступает сильная боль, что это может быть?

    Здравствуйте, мне 17 лет, но у меня не окрывается головка члена. Когда я пытаюсь это сделать, то видно что крайняя плоть немного приросла с одной стороны к головке.

    Зравствуйте, у меня не открывается головка в возбуждённом состоянии, совсем недавно неоткрывалась и в спокойном. На данный момент в спокойном сосоянии головка открывается почти вся, но с одной стороны краяняя плоть как-бы припаяна к головке что мешает её оголению. И ещё накапливаются какието желтоватые комочки. Что плохо? Мне 14 лет.

    )Мне уже 14 лет,а головка члена всё ещё не открывается!это нормально?до скольки лет она ещё может открыться?

    Здравствуйте! У меня такая проблема не открывается головка члена,когда начинаеш тянуть кожу она открывается на половину головки и все. И то она очень сильно сжимает головку. Что это может быть?



    Таких питань море.......... Хто хоче ще почитати, прошу : http://03.uroweb.ru/category/ne-otkryvaetsya-golovka-chlena?page=1.
    Після цього хтось буде казати, що все саме собою пройде? Я не хочу для свого сина таких проблем в майбутньому.
     
  9. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Наталя, Ви напевно читали цей самий сайт що і я :girl_bye:, власне після таких масових проблем у хлопчиків у підлітковому віці, відразу розумію, що потрібно робити щось із цією проблемою вже. Але як я описувала вище, ніяк не можу розібратись який спосіб краще обрати для малого - підрізання чи обрізання:confused:
     
  10. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    залежно від того, яка у вас проблема. У нас просто з одного боку ніби плівочкою приклеєно. А у вас? Краще сходити до лікаря ( а може і до кількох), проконсультуватися, порадитися.
     
  11. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    А у нас помоєму звучало парафімоз:confused:- це коли голівка не відкривається взагалі. Ніби непоганий лікар сказав, що наразі можим зробити і один і другий варіант, бо потім світе тільки суто обрізання, але сказав, що вирішувати маєм ми що робити. В мене чоловік такий, що якщо я скажу що краще так, то він завжди підтримує, тому сижу і вирішую, що робити:girl_in_dreams:
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Діагноз-фімоз.Від"єднували,бо голівка не відкривалалась повністю і вже назбиралась там всяка гидота,яку лікар при мені вичищав.

    Моя думка,що це абсолютно не так страшно,як "намальовано".А зробити треба.
    Просто,після цього не жаліти і відтягувати то все діло до кінця(як татові) і все буде добре.
     
  13. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Ясно,Котя, у вас складніший випадок. Я би обрізання не робила. А ви мусите самі вирішувати.

    Повністю підтримую. Бо бувають випадки, коли після того дитина плаче, не дає відтягувати, бо болить перші 2-3 дні. Мама дитину жаліє, нічого не рухає. Потім те все діло знову приростає, а мама шукає винних.
     
  14. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Я Вас трошки "помучу":girl_wink: В якому віці зробили обрізання малому? В кого робили? І як довго зогоювалось?

    ---------- Додано в 12:15 ---------- Попередній допис був написаний в 12:13 ----------

    Скажіть, будь-ласка, чому?
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    У віці 1.5р.Робили на Орлика в Наконечного.важко вже точно пригадати
    та десь днів три дитині важко пісяти(там все живе)
    Робили ванночки ромашки і зверху мазь.
    Спочатку мамі не можна рухати,лиш,коли заживе(то лікар скаже),а заживає і приростає назад моментом.
    Я вже писала,що наповторному огляді не дала лікарю зробити ще раз,а сказала,що сама буду.

    він сказав,коли можна буде і все
     
  16. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Тому, що крайня плоть виконує приблизно ту ж роль для головки статевого члена, що і віко для ока (хоч і в меншій мірі необхідну), захищає голівку від механічних пошкоджень та переохолодження.
    Є медичні причини, по яких потрібно зробити цю операцію:
    патологічний Фімоз (або повна неможливість відкриття голівки статевого члена);
    постійно повторюються запалення головки пеніса;
    порушення сечовипускання через виражений фімоз;
    парафімоз (обмеження голівки пеніса надто вузьким колом крайньої плоті, що може призвести до некрозу (омертвіння) ділянки або всієї головки статевого члена).
    Я вважаю, що якщо можна обійтися без обрізання, то краще його не робити. Але то моя власна думка.
     
  17. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    У нас нажаль саме це :sad: Наразі вирішила, що піду хоча б ще до двох лікарів проконсультуватися.
     
  18. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    обрізання - це видалення крайньої плоті, тобто частини шкіри статевого члена, яка закриває головку. За допомогою цієї операції можна повністю видалити крайню плоть і оголити голівку члена, або ж зробити часткове обрізання - відповідно частково оголивши голівку.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків


    А ще тому,що в майбутньому мужчини з відкритою головкою скаржаться на передчасну або надто швидку еякуляцію)

    Знаю особисто таких чоловіків,а ще кажуть,що і їхні дружини теж на це скаржаться

    Проконсультуйтесь в хорошого спеціаліста по тих всіх питаннях
     
  20. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Шкіра крайньої плоті може використовуватися при збільшенні статевого члена під час ерекції. Крайня плоть закриває зовнішній сечівник від зовнішніх впливів. У шкірі крайньої плоті багато чутливих рецепторів, їх роздратування під час статевого акту посилює збудження і відчуття, з-за цього у необрізаної людини тривалість статевого акту менше, ніж за відсутності крайньої плоті, вилученої при обрізання. Пояснюється це тим, що голівка статевого члена набагато менш чутлива, ніж крайня плоть (як не дивно).

    Відсутність крайньої плоті збільшує тривалість статевого акту і запобігає передчасне виверження.