Особливості гігієни хлопчиків

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Vероніка, 13 Серпень 2011.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    парафімоз то не то. Це коли шкірка задирається і назад вже не опускається...Іце не є вродженний дефект, а набутий, який потрібно терміново ліквідувати

    Власне,наша операція була терміновою,якраз через парафімоз. Ми в 1.3 прийшли до хірурга, він подивився пісюн, відсунув шкірку, промив від білковий відколаден і сказав,що так є фімоз, але можете потроху відсовувати шкірочку при купанні і підмивати. ...ну ми так і зробили ввечір- купали малого, я кажу мужу,давай задирай))) він задер а назад опустити не зміг...це канєшн був ппц повний, тому що кінчик ж при фімозі звужений,відповідно одразу йде набряд голівки...вобщем ми набаралий страху багато, за 8 хв. чоловік з патона на сихів привіз нашу лікарку( яка вже прийхала зі скальпелем доречі), але дяка богу вона опустила назад ту шкірку.
    Власне, це дуже ризиковано відкривати голівку самостійно, бо можна отакої біди зробити.
     
  2. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Цих дві цитати ще раз доказують, що різних думок на цю тему дуже багато :girl_in_dreams:

    ---------- Додано в 13:24 ---------- Попередній допис був написаний в 13:19 ----------

    от власне я була не впевнена, значить виходить патафімоз (паталогічний фімоз):girl_yes2:
    Да , я б напевно була в повному шоці :girl_impossible:
     
  3. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Я теж боюся це робити самостійно. При купанні добре промиваю статевий орган і періодично показуємося нашому лікареві... Слава Богу, ніяких змін в гіршу сторону немає.
    І ще: дівчата, моєму хлопцеві 5 років, уявляю собі, що він собі думає, коли мама йому пісюна, образно кажучи, "дрочить".... А у них фантазія же теж ого-го... Хто знає, що у нього там в голові робиться і як це вплине потім на майбутнє... Ну хіба нє?
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Я не знаю теорії того всього, а кажу те, що кажуть люди. які в такому становищі є.

    А протиріччя будуть завжди і в усьому...
    Це ваша дитина і тільки ви берете на себе відповідальність за ті рішення, які приймаєте для її блага

    ---------- Додано в 16:43 ---------- Попередній допис був написаний в 16:36 ----------

    Ну, ви й загнули... Це ж, які вже продвинуті діти в 5 років...

    Моєму 2.5р, то може і він вже, щось не те собі мислить. Та язнаю точно, що якщо не буду цього робити, одна дорога - на обрізання.
    А ми вже там були. І малий на мене значно "легше" реагує ніж на лікара, та й звик вже

    Я, як мама ще собі не думала про такий інтимний підтекст цих маніпуляцій щодо своєї дитини
     
    Останнє редагування модератором: 15 Червень 2012
  5. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Та я це все прекрасно розумію. Просто боюсь зробити не правильно, ось і питаюсь тут на форумі різні думки. Але ,нажаль , бачу , що в цій сфері все не однозначно :girl_in_dreams:
    П.С. В любому випадку, всім дякую за відгуки :girl_bye:
     
  6. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Та я теж впевнена до кінця в такій позиції... Але те, що пам"ять у дітей формується якраз з 5 років - то це факт. Те, що робить лікар навіть і сприймається по іншому...
    Може я і помиляюся, але ті сумніви спокою мені не дають...
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    в разі якихось побоювань щодо цього варто підключити тата. в нас миттям Сашка займається лише чоловік, він же і слідкує за тим щоб всі хлопчачі справи були в чистоті.
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Та,я б і нічого немала проти але це вище сил нашого тата)
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Так,так...Це мій обов"язок
     
  11. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Ну чому все так категорично? Люди і ситуації різні.
    Ще раз повторюсь - особисто в свому випадку, якщо б виникли така проблема і були б варіанти, під скальпель я б не віддала. Але якщо єдиний вихід - це подібне втручання, то вже інша справа.
    Уролог з 20-річним досвідом моментально поставила нам діагноз "фімоз", тому що не сильно відкривалось. І наполягала на негайній процедурі, потреби в якій не було і я відмовилась.
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    ця процедура часто виконується навіть без застосування інструментів- хірург-уролог за лічені секунди виводить голівку вручну- спайки у маленьких хлопчиків дуже ніжні і легко розводяться. Після цього змазує голівку офлокаїновою маззю і прикладає клаптик бинту. Крові фактично немає- буквально одна краплинка на бинтику, так ніби пальчик покололи. Ця процедура буває і необхідною. Бо запалення крайньої плоті із загноєнням при фімозі може настати за лічені години і у будь-якому віці- смегма виробляється у хлопчиків із народження, а при повному фімозі її просто неможливо вимити. Тому запалитися вона може і в 2-річному віці, і в 10-річному. Взагалі вважється, що в період статтевого дозрівання гормони, які починають вироблятися у чоловічому організмі, сприяють тому, що спайки розходяться самостійно. Але так трапляється не завжди. ісля періоду статтевого дозрівання, у випадку виникнення проблем, чоловікам уже справді потрібно робити серйозніше хірургічне втручання- під наркозом і з накладенням незначних швів. Справа у тому, що структкра тканин вже зовсім інша.

    Процедура розведення спайок зовсім нескладна- триває момент. Після того справді дитина протязі 2-3 днів під час відвідування туалет відчуває дискомфорт. Тому в цей період рекомендується робити ванночки із ромашкою чи розчином фурациліну ( і хай дитинка пісяє у таку ж баночку. Навіть коли відвідуватиме туалет "по великому", щоб не відчував дискомфорту- на цей період занурюйте пісюнчик у баночку з теплою ромашкою). На ніч змазується голівка офлокаїновою маззю. За три дні дитина забуває про неприємності. В подальшому, щоденну гігіжну проводите дитині як звично і лише раз- два на тиждень повністю відкриваєте голівку і вимиваєте смегму ( її буде за цей час дуже і дуже мало, фактично навіть не видно)
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    колись в кінці 80-х початку 90-х моя мама стикнулась з тою самою проблемою з моїм братом. Одні лікарі казали не чіпати, другі пропонували щось трішки підрізати, мама відмовилась. Так, звичайно в ті часи було значно меньше доступної інформації ніж зараз....але суть в іншому.
    Коли в класі 3-4 в школі був медогляд, то малому лікар з медкоміссії а потім і інші хірурги постаивли однозначний діагноз "фімоз". І при цьому до цього часу ніяких випадків не було з почервоніннями, запаленнями, чи з чимось іншим що би малому заважало... але діагноз був невтішний, ніяких прогнозів що само пройде, відкриється, потягнеться - вже ніхто не робив, бо було і так очевидно що чуда не станеться.
    В результаті на Орлика зробили повне обрізання, під загальним наркозом.
    І коли ми приходили до малого, а він там пробув щось трішки меньше тижня, то дійсно молодші дітки це легше з моральної точки зору сприймали бо ще повністю не розуміли що чому і для чого. Але там лежали і хлопці-підлітки, і вони того страшенно стидались, то прям по них було видно. Вони навіть з палат старались не виходити.... стидались своїх марлевих спідничок....

    Після операції ніяких проблем не було і немає.
     
  14. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Наш тато теж думав що не зможе і в перших 2-3 міс. підмиванням (як і купанням взагалі) займалась я. Але з 7-ми місяців ту важливу справу перейняв наш татко (добровільно :girl_tender:). Зараз успішно з тим справується :)
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    ну тут Вам вже пора навчити дитину самому митись. Мій десь з 3.5 роеів сам проводить собі ту процедуру- я мию спину/руки/ноги., а вже пісюна то він сам
     
  16. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Та мити то він себе миє, але мова йде про відтягування... :umbrage:
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    в нас так було, що в 1,5 року тре було бату роботи оте "підрізання". ну та, неприємно, але він нічого не пам"ятав. а от стосовно гігієни - мама дуже скоро його навчила робити це самому - і мені не було ніяких проблем його покупати . це вже звичка і по-іншому навіть не є зараз.
     
  18. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Денис десь з 4 років і відтягує и миє сам, спочатку він боявся відтягувати та мити, але купався пару разів з татом, тато на власному прикладі показав йому, як це не страшно і не боляче, мама так наглядно не пояснить.
     
  19. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Напевно треба добре проконсультуватися з лікарем щодо техніки тої маніпуляції і справді навчити дитину робити собі це самостійно... Бо я, чесно кажучи, сама маю трохи страх, щоби не наробити якоїсь біди...
     
  20. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Ми сьогодні ходили з моїм меншеньким на від"єднання голівки. Тепер знаю точно, що то не боляче, тільки дуже страшно для дитини і для мами. Ходили з сусідкою. Її синові 7 років, то він трохи поплакав під час самої процедури (2хв) і все, вийшов в коридор, то вже не плакав. Мій малий трохи довше плакав, але то більше від страху, ніж від болю. Хвилин 5 поплакав і теж пішов бігати по коридору. Сказав лікар прийти через три дні, щоб перевірити, чи знову не приросло і помастить маззю. І все. Я задоволена.