Остання спроба вийти заміж ❤

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Avokadodo, 13 Листопад 2020.

 1. Avokadodo

  Avokadodo Member

  Привіт)
  Питання стосунків і сім'ї останнім часом все більше мене "напрягає" саме так. Тому що всі мої друзі, знайомі вже по 10років в шлюбі в кого 1,2,3 дітей і свої сімейні теми. Якщо раніше ми зустрічались і все було нормально, то з кожним роком відчувається ось цей "напряг" що в тебе нікого нема, ніби нормальна, симпатична, розумна дівчина але щось з нею не так, чи хоче хто зна кого чи що, це відчувається, а коли чоловіки випивають починають говорити те, що думають, і тоді стає не приємно, коли починають шукати тобі пару, щоб ти приєдналась до сімейних кругів.
  Не подумайте, я хочу сім'ю і діток, але хочу закохатись, зустріти свою людину, тільки коли і де один Бог знає...
  Цікаво чи я одна така, як у вас відбувалось, де знайомились з своїми чоловіками, чи можливо є такі як я, в пошуку свого ідеального чоловіка?)
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  а чого Ви виправдовуєтесь? Ви не мусите цього хотіти. Вам треба більше часу, щоб зрозуміти, чого саме потребуєте. І це нормально.
  шкода, що Вам доводиться переживати цей напряг. І шкода, що стільки людей обмежені своїми стереотипами і накладають їх на інших.
  Маю близьку людину з подібною ситуацією. Молода, красива дівчина, успішна в роботі. Але не одружена і не зустрічається ні з ким. І постійно поза очі "а що з нею таке?"
  Ця проблема - точно не Ваша. Відпустіть їх з миром ("забийте")
  якщо Ви в пошуку конкретної людини з конкретними цінностями і запитами до життя, які співпадають з Вашими - то респект і успіхів у пошуку.
  А ідеальних не буває :)
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 3. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  І назва теми :) специфічна. Чому "остання"? Чому "спроба вийти заміж"? Тут хлопців обмаль, переважно троляки.
  Я би поміркувала щодо таких моментів.
  Чого ви хочете від чоловіка своєї мрії?
  Чого ви хочете від шлюбу?
  Чого ви хочете насправді?
  Чи на часі вам стосунки в принципі.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. orange girl

  orange girl Well-Known Member

  Ні, не одна. Ще я є така:girl_crazy:
  Я ідеального не шукаю, бо немає ніяких ідеалів. Стосунки - це щоденна клопітка праця, тут вже "як собі постелиш-так і спатимеш", нічого само собою не зробиться.

  В мене справа в іншому, коли обираєш чоловіка у віці "за 30", то вже маєш певні вимоги до того, який він має бути...І от у мене так складається, що ті, які хочуть бути зі мною мені взагалі ніякі. І тут навіть не матеріальна складова (хоча вона для мене теж важлива), а те, що мені зустрічаються чоловіки якість такі "ні риба, ні м"ясо", самі не знають чого хочуть, ініціативи 0 (у всіх сферах життя: і у роботі, і у стосунках, і у планах на майбутнє...). Тому я сама. І позиція в мене незмінна: краще бути самій, ніж з ким попало... Останнім часом теж думаю, що роки то ідуть...Може я якась не така, що все мені "не то"...
  Про закохатися, то взагалі - окрема тема, то прям моя мрія...Дуже хочу закохатись, прям так до мурашок...І будь, що буде:girl_blush2::girl_blum::girl_dance:

  Ну і ще з того всього в мене випливає одна проблемка, то оточення...Тут Ви правду кажете, всі давно і "глибоко" сімейні вважають прям своїм обов"язком давати різні безглузді поради, вчити як то правильно жити, і тд (причому у багатьох в тих сім"ях все теж далеко не аж так райдужно, як то показується "про людське око"). А ще щоб десь знайомитись, треба десь бувати - тут "суцільна проблемка", бо не маю компанії для якихось походеньок на каву/театри/виставки/ і тд. Всі коліжанки вже одружені і їм то не цікаво
   
  • Подобається Подобається x 4
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  то тому що у Вас вже - рівень. І вони не випередити Вас хочуть, а спертись :)

  не те щоб порада, але на вистави і в кафе можна дуже красиво ходити самій. Щоправда, дивно - чому одружених не цікавить кафе і театр... ну є певні періоди, коли складно організуватись, але щоб сім'я прям так "закривала вдома" - то щось не дуже зрозуміле...
   
  • Подобається Подобається x 4
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 6. In4a

  In4a Well-Known Member

  Я б з такими установками взагалі ніколи б напевно ніяких стосунків не заводила) Знаю, що це популярна фраза, але зовсім вона мені не подобається і я не згідна з нею. Може мені просто пощастило...
  тут згідна стовідсотково)
   
  • Подобається Подобається x 5
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. orange girl

  orange girl Well-Known Member

  Так, і мені то дивно...Вони чомусь, переважно, або кличуть в гості до себе, або то якісь прогулянки в парку з дітьми, чи щось такого типу...
  От цього мені треба навчитись... Напевно тут вже в мене ще не той рівень:girl_sad:
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  то не про "треба". Просто як варіант.
  тут ключове, НМСД, - "вони кличуть". А якщо їх покликати?
   
 9. orange girl

  orange girl Well-Known Member

  Цікаво, а у Вас тоді як? Стосунки хороші, і це само собою так склалось? От ні Ви, ні чоловік нічого не робили, а отримали такий "бонус"?
  В мене само собою, поки не докладу зусиль, не попрацюю над тим, нічого не складається (і це як у роботі, так і у стосунках):girl_sad:
  Напевно "невезуча":girl_crazy:
  --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2020 ---
  Не раз кликала, коронне: "краще ти до нас", "давай погуляємо всі разом" (з дітьми)...і тд(
   
 10. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

   
  • Подобається Подобається x 1
 11. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Ще момент - більшість українських чоловіків старше 30-35 років або одружені, або вже були у шлюбі. Теж треба розуміти, чи ви готові до таких стосунків.
  Рада, що навіть в цій темі дівчата не ставлять задачу "вийти заміж понад усе", а хочуть будувати, працювати.
  Бо вийти заміж - не проблема.
   
  Останнє редагування: 13 Листопад 2020
  • Подобається Подобається x 3
  • Смішно Смішно x 1
 12. orange girl

  orange girl Well-Known Member

  То правда, то абсолютно не проблема... Проблема адекватно вийти заміж, чи як то обізвати
  Ну для мене, то мають бути почуття, потяг до людини, симпатія, має мене та людина захоплювати. І маю я її обов*язково поважати, бо без того в мене ніяк, пробувала-знаю. А поважають чоловіків за конкретні вчинки/поведінку, а не просто так.
  Оййй, важко то все. В мене таке враження, що закінчились "класичні справжні чоловіки", одні якісь " нюні мені зустрічаються(((((
  --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2020 ---
  Т
  Так, такі реалії... Не дуже б хотілось, ну але, вибирати не дуже з чого є... Ще були одружені-то таке, а от що "женихаються" ті, які просто "не живуть" з дружиною-то для мене дико і не припустимо. З такими взагалі нічого спільного мати не хочу. А такого якраз і найбільше (
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 13. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  жахлива категорія.
  воно ніби і "таке", але це цілий пласт стосунків, ціле коло людей, з якими він був пов'язаний. Як би не починалось з "чистого аркуша", все одно рано чи пізно воно перетнеться. І це не капець, але це реальність.
  Останнім часом багато дискутую про жінок з дітьми, мужчин з дітьми - про розлучених. Фактор, який відлякує нових партнерів - це не сам факт дітей, а факт цілого іншого життя до них.

  я зараз без стьобу, просто хочу спитати. Звідки у Вас взагалі уявлення про "класичних чоловіків"? Якщо маєте критерії вибору - то як їх формуєте, звідки берете?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 14. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Я не ходжу в кафе (майже), і на виставки зовсім. Це що якось обов’язково чи що? Ходжу в басейн. В ТЦ. В кіно.

  Щоденна [тяжка] праця над шлюбом мені теж чужа.

  @Avokadodo писала, що одночасно чоловіки не дотягують, і хочеться шаленого кохання і будь-що буде (вам накидати ЩО буде?). Ви розумієте, що хочете практично взаємовиключних речей?

  Вам нормального, без психічних відхилень, заробляючого, але скоріш за все після 30-ти не надто романтичного, чи загадкового смурного творчого, з прекрасно підвішеним язиком «не такого як всі», який живе з мамою і ніхто крім вас його не розуміє?

  для початку треба коло спілкування поміняти. Що це за випивші чоловіки, які вчать вас жити?
   
  Останнє редагування: 13 Листопад 2020
  • Подобається Подобається x 5
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 15. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Існують заробляючі + на всі руки + на все інше + вірні, + добрі + зовнішність наче з реклами костюмів.
  І я теж за шалене кохання, тому дівчат розумію.
  --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2020 ---
  У мене, наприклад, випадок близької людини. Їй 30. Дивовижна красуня, успішна у роботі, шикарно танцює, начитана що з вух лізе знання, охайна, ну просто до неможливості чудова потенційна дружина. Без шкідливих звичок, без довбанутих подруг.
  Шукає "ідеального чоловіка" - це майже норм. Але от критерії того ідеального чоловіка їй цвяхами вбиває мама. Тому стосунки якщо і починаються, то з рідкісними ..., і в тих стосунках мами більше, ніж того конкретного чувака.
  Серце болить за неї, а що можна зробити? Силою від мами я її не заберу.

  Це до того, що треба добре подумати, звідки в нас критерії. Увімкнути максимум критичного мислення. І відчепити від себе тих, хто може паразитувати на нашому потенційному щасті.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Корисно Корисно x 1
 16. Orman

  Orman Модератор-бомба

  *плює сємкі* існують. Турки! Во! Заливають ще дуже професійно.

  Шалене кохання має пройти до шлюбу, щоб потім радари провітрились від любовного туманУ і встигло початись нормальне, поки дітей не наробили. Бо буде будь-що, як замовляли.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 17. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  а якщо це близькі люди, то повідомити їм "я вас почула".
   
 18. Orman

  Orman Модератор-бомба

  • Подобається Подобається x 2
 19. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  ну, це твоя думка. Важлива і поважна.
  У мене інша. Я на "повазі і взаємній підтримці" не виїжджаю. Мені, будь ласка, шалене кохання і отето всьо. Всю дорогу В мене це частина нормального життя :)
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. Orman

  Orman Модератор-бомба

  *продовжкє плювати сємкі* ну або так, хоча якраз добре би було потренуватися не тратити час на дебілів.