Остання спроба вийти заміж ❤

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Avokadodo, 13 Листопад 2020.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не рви серця. Та дівчина, про яку я розповідала, якраз турками перебирає.
    Але я маю приклад не_турка, так що при своїй думці лишаюсь.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А про любов ти ніби не помітила...

    Я не вірю в всю дорогу шалене кохання. В невротичні всю дорогу стосунки вірю. В кожного свої прелюдії.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    амплітудні стосунки - це не обов'язково про невроз. Мені - скоріше про темперамент.
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2020 ---
    не вірити - непорушне право кожної людини.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Амплітудні - це які?
    Періодично наново закохуватись в чоловіка - це чудово. Особливо коли взаємно.
    А всю дорогу драма рівня дев‘ятого класу, і серіалів СТБ - я старий солдат і нє знаю слов любві.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, напевно це щось жахливе.
    Моє життя склалось інакше, на щастя. Драми дев'ятого класу залишились у дев'ятому.

    Я розвиваю цей діалог тому, що він ілюстративний і дуже дає уявлення про шлюб від жінок з протилежними в багатьох аспектах поглядами. Тому якщо тут скажу "твоя думка важлива" - то це тому, що справді важлива.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І це теж.

    Я не люблю коли слово «темперамент» використовують всує. Що тільки люди не мають на увазі. Якщо у людини (у мене так) рівень по осі невротизму вище норми, то це не привід для гордості, а для задуматись і понизити. Це як пишатись завищеним холестерином.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а хто чим пишається? Якщо ти про мене - то я не пишаюсь, просто не шкодую.
    Порівняння, до речі, класне.

    В цій темі кажу лише, що коли в людини є запит (свій власний, сформований) - то він має зміст і можливість до реалізації.
    Кохання з закохуванням може бути також. В комбінації з повагою і забезпеченням теж.
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2020 ---
    Я за те, щоб "хотячи заміж" - замислюватись, навіщо.
    Діти? для цього не обов'язково одружуватись.
    Ділити з кимось житло - краще поселитись з порядним співорендарем.
    Стосунки для гармонійного кохання без дітей - це знову не про шлюб.
    Щоб хтось забезпечував - це теж зовсім інший запит.

    І шляхом цієї купи запитань до себе можна знайти своє справжнє побажання до стосунків (або справжнє пояснення, чому неготові до них).
    Тому що оцей суспільний стереотип "всім треба сім'ю" - дуже вбиває вдумливий підхід до її створення.

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Існують, але з категорією жінок «остання спроба вийти заміж» вони не перетинаються :)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дайте я вас поцілую!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А я не думаю, що "остання спроба вийти заміж" - це категорія. Це зовсім різні жінки. Тому і перетинаються вони з різними чоловіками.
    Мрії реальні, я перевірила. Головне взяти на себе відповідальність за їхнє здійснення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нє, давайте дітей завідомо дисфункціонально наклепаємо. Не всім ж треба сім‘ю. І гармонійний секс без зобов‘язань (чи що малось на увазі) теж дуже добре впливає на психіку (ні).
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2020 ---
    Це категорія.

    І опція принц доступна тільки для принцес. І навіть якщо принц обломиться не принцесі, то вона його не потягне в довгостроковій перспективі.

    І не плутати принців з нарцисами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Orman на мою думку, для правильних рішень потрібні думки без кордонів. Я нічого не радила, а радила щиро спитати себе, чого хочеться від шлюбу. Не мають багато людей своєї відповіді. А потім незрозумілі вимоги і розчарування.

    Мій підхід - максимально критичний.
    Я не хотіла заміж. Тому зважувала багато факторів, і довго шукала відповідь на своє питання "чи потрібна мені сім'я і навіщо".

    .
     
  13. Avokadodo

    Avokadodo Member

    Як я вас розумію, кожне слово, аналогічно...Я також думала, що роки ідуть треба спробувати може треба час, але не можу коли бачу все те, що ви описали, коли чоловік слабший, коли з ним нудно і ти деградуєш поряд, краще дійсно самій
    Розумію в аналогічній ситуації, якщо раніше з цим не було проблем, то зараз це рідкість вибратись на каву/шопінг/кіно...тай інтереси поступово змінюються, особливо в тих в кого діти, і це нормально, я напевно також була б такою...але сам факт
     
  14. Avokadodo

    Avokadodo Member

    Назва теми, це жарт
    Не шукаю тут чоловіка, швидше собі подібних, Ваші історії, щоб зрозуміти, що я не одна, можливо нових подруг з якими можна піти на каву і не обов'язково відразу зустріти там своє кохання, хоча було б не погано
    Шукаю підтримки, тому що після 30 дуже сильно відчуваю зі сторони як друзів, навіть батьків, що твій поїзд поїхав...якось так
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я може чогось не розумію... а яка проблема вибратись на каву-шопінг-кіно у вас? Вм потрібна компанія? Для чого? Ну і потенційному залицяльнику простіше підійти до однієї дівчини ніж до пари захоплених розмовою подружок.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Поїзд, що поїхав - був просто не Ваш.
    Щодо тиску зі сторони - дуже співчуваю, але на ньому можна тренуватися вибудовувати кордони. Це в майбутньому шлюбному житті та в материнстві дуже необхідна навичка.
    Щодо місця для знайомства, мені подобається заняття з танців. Не знаю, як зараз з карантином, але загалом це цікавий зріз суспільства.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Avokadodo

    Avokadodo Member

    Щоб він був
    Зі всіма, полюсами, мінусами, які для мене будуть не важливі, а можливо я їх буду навіть любити) щоб нам було цікаво, щоб погляди на життя були схожі.
    Шлюб хочу, для мене це важливо.
    Хочу любити і відчувати взаємність, спішити додому тому що тебе чекають, хочу разом ставити цілі і до них йти, святкувати свята, їздити в гості , хочу разом а не сама
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2020 ---
    Одного разу я вибралась сама в кіно, і стільки здивування почула від потенційного залицяльника, що після того не хожу сама. І не один раз чула, коли дівчина сидить сама в кафе - о на "полюванні"
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Avokadodo якщо той потенційний залицяльник сказав Вам щось образливе - то пішов він.
    Що зробила би (і колись зробила) я - чесно дала собі відповідь, я шукаю свідомо стосунків чи ні.
    - Що, кралечко, чекаєш когось?
    - та вже точно не Вас. Проходьте.
    Не соромлюсь того, що хочете познайомитись. Просто відшивайте зайвих :)

    Крім танцювального класу місце зустрічі гарних та інтелектуальних людей - це спортзал. Але фішка в тому, що треба прийти справді займатись. Як не зустрінете долю, то форму і здоров'я покращите точно.

    Ще всякі ігри і розумові - клуб мафії, якийсь брейнсторм сучасний. Не знаю точно назв, ну точно є. І час провести чудово, і публіка активна та розумна.

    Ну і не можу не написати. Моя хороша знайома, церемонімейстер, провела опитування, де знайомляться сучасні пари. Більшість - у соцмережах. Чесно кажучи, я здивована такому результату, але. ..данина часу.
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2020 ---
    Ну і щодо того, що "мінуси шлюбу будуть для вас неважливі"
    :) будуть важливі.
    Але з налаштуваннях на спільне рішення ви зможете все подолати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Avokadodo

    Avokadodo Member

    А що після 30 всі стають не романтичні? Не думаю, що вік впливає на романтику, я навіть впевнена, що вік не впливає на романтику)
    Ви все дуже буквально сприймаєте
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2020
    • Подобається Подобається x 1
  20. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Можливо невдало висловилась, не суть. Мова йшла про нормального чоловіка, на якого можна покластися, який вирішуватиме якісь проблеми, а не створюватиме їх, до якого відчуваєш повагу, який є розумний і виважений, і тд. Тут перелічувати можу довго, бо точно знаю, кого б хотіла поруч з собою бачити щодня.
    І це точно має бути людина сильніша за мене. В силу характеру/темпераменту тільки такого й зможу поважати, і в якійсь мірі йому підкорятися, усвідомлюючи, що від нього ще можна багато чому навчитись.
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2020 ---
    Мені нормально, перший варіант. Не надто романтичний-то взагалі не проблема. Проблема в тому, що описані Вами в першому варіанті, абсолютно не шукають стосунків з перспективою створення сім"ї, їм скоріше цікаві вільні відносини. Або це з категорії, яку я вже описала"жінка-страшна змія, з нею не живу", але не розлучений. То для мене дно.
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2020
    • мімімі мімімі x 1