Остання спроба вийти заміж ❤

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Avokadodo, 13 Листопад 2020.

  1. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    привіт(-_-), прочитав коментарій та наважусь дати пораду. Таке буває не тільки з жінками але і з чоловіками. Постійно знаходяться лайтхейтери які вважають що ти живеш не правильно і намагаються отруїти твоє життя прикриваючись турботливим виразом обличчя. Я маю досвід такого піклування та навчився отримувати від цього користь. Тому і вам раджу найти свій шлях долати психічні домагання з боку оточуючих. Цих шляхів насправді безліч (*_")
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене є група у вайбері, учасниці 30+, всі одружені, з дітьми. Крім однієї. Вона активно подорожує, має іноземних кавалерів, з якими зустрічається на нейтральній території. Ось недавно їздила на побачення з англійцем у Стамбул. І ви би бачили, як їй намагаються довести, що вона глибоко нещасна, бо без сім'ї, дітей і т.д. Забувають, що в кожного своє щастя.
    --- дописи об"єднано, 9 Грудень 2020 ---
    Ще одна думка. Я колись давно зрозуміла різницю між наміром і бажанням. Можна хотіти бути стрункою, але в супермаркеті купляти батон і майонез. Бажання є, щире і велике, але немає наміру. Бо коли є намір, то ти починаєш робити кроки в бік своєї мрії.
    Якщо є намір бути в парі, то тут особливих кроків робити не потрібно, просто бути відкритою до стосунків. В мене є подруга, неодружена, яка хоче сім'ю. Але як тільки я її пробую знайомити, то зразу знаходяться тисячу відмовок. Той застарий, той замалий. На побачення зважитися нереально. Говорить, я хочу ходити на побачення з тим, до кого серце лине. Але дуже рідко в житті серце тьохкає від першого написаного тобі речення. Ех...
    Тому ходіть на побачення, давайте шанс мужчинам, і собі в першу чергу.
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2020
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Шо-шо?

    Ну ясно що ходити в 44 роки на жіночі форуми і розказувати як здійснюєш профілактику глистів гігієнічніше.

    *плюю сємкі*
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ааа, ви мені починаєте подобатись!
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    :girl_angel::hi:
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    О, Богі :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:, не смію питати що ж ви тут хочете для себе почерпнути на форумі, який має таку красномовну назву?
    --- дописи об"єднано, 11 Грудень 2020 ---
    і щоб не офф
    Активно ходжу, правда, щось задоволення цього тижня від того 0, такі "екземпляри" було 2 цікаві, таке враження що шукають собі "добрі руки" щоб туди "здатися" і відрощувати "пивний" животик...
    Сьогодні цілий день думаю, чим же я їх "притягнула" у своє життя, бо вони- то взагалі не для мене...
    Чесно кажучи, даремно витрачений час, просто намагаюсь не втрачати "кваліфікацію" (якщо то можна так обізвати:girl_crazy:) як тут радять
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    *плюю сємкі*
    Ню-ню

    і шо реально нема ніде більше в неті порад як схуднути чоловікам?

    в 44 ми очікуємо більше фантазії. Особливо в цій темі.
    --- дописи об"єднано, 11 Грудень 2020 ---
    Нє, ну серйозно. З одного побачення робити такі далекі висновки.

    нескромне питання: а які взагалі для вас?
    П.с. Хто хотів той вже собі все відростив.
    І за великим рахунком ви ж теж хочете здатись в добрі руки і відростити собі животик.

    і да, не втрачати кваліфікацію і далі дуже корисно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    не існує чоловіків "для мене" і "не для мене". Мається на увазі, що то велика западня шукати когось для себе, когось ОСОБЛИВОГО для себе. Ніби то якийсь певний вид чи щось таке. Ви можете читати Мілорада Павича в оригіналі, а він буде думати, що Борхес це така приправа, та це на завадить прожити вам у щасті разом довго, але ви цього можете так ніколи і не дізнатись, бо він думає, що Борхес це приправа)))сподіваюсь хтось зрозумів, що я написала.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  10. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    З чого, раптом, такі висновки?
    Ні, я такого не хочу, не планую і не зроблю, за будь-яких умов і обставин як би вони не склались в моєму житті. І це не пусті слова, мала досвід, "пускання усього за течією", висновки зроблено, уроки засвоєно. Так що тут - тверде "ні". А от такий висновок про цю, на Вашу думку, мою ціль дууууже цікаво знати звідки?

    А які для мене детально описано у постах вище в цій темі:girl_yes:
    Тааакс, побачень було 2, висновки/не висновки, скажем так: спостереження і враження після зустрічі. Можу помилятись, звичайно, але теж вже трохи досвід маю, так що навряд
    --- дописи об"єднано, 11 Грудень 2020 ---
    Дівчата, не треба отак просто "чіплятися" за слова. Ну так, напевно, некоректно написала я той вислів "для мене", але, разом з тим, я чітко знаю з якими якостями/цілями/поглядами / і далі по списку... має бути чоловік з яким житиму. І все тут. Бо якщо людина на першому побечеені дозволяє собі "масні" словечка і ще купу всього, чого не хочу тут переказувати, хвалить "себе любімого" і тд., то так він реально не для мене
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    А скажіть, зможем ми прожити все життя в щасті, якщо, до прикладу, я вважаю неприпустим вживання ненормативної лексики в повсякденому житті/спілкуванні (тут не йдеться про випадки, коли вже явно все кипить і тд. Я про вживання для , як мені сказали "за звичкою, для связки слов"), а він собі через слово і то для нього ок. То я що маю це прийняти і полюбити?:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @orange girl ну я не мала на увазі вже аж такі крайні випадки. Я думаю ви зрозуміли, що я мала на увазі, зрештою тут і так багато дописів про те, що перші враження хибні і про другий шанс. Справді нічого нового я не написала. У мене свого часу була протилежна від вашої проблема, я взагалі не ходила на побачення або ходила дуже мало. Я людина замкнута, мовчазна, коло спілкування мала дуже обмежене плюс неактивна в соцмережах. От пригадала як мене познайомили з хлопцем,32 роки, підприємець, активний, веселий. Сходила на пару побачень і він "рєтіровался"...Питаю потім в коліжанки чому так, то відповідь мене приголомшила. Він їй якось "за келихом вина" сказав, що я занадто розумна і мені просто так лапші на вуха не навішаєш. Я спочатку не зрозуміла, а згодом вже побачила що він мав на увазі. В результаті він одружився через рік на жінці, яку, як тільки вона завагітніла, вивіз до її мами в село і продовжив успішно водити інших жінок до себе. Ну зі мною в нього б той фокус не пройшов. Так що він не помилився)))Одним словом, не тільки ми обираємо, але і нас обирають. А то ще треба щоб співпало.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну тобто ви не хочете теплого комфортного дому, де вам буде затишно? Про животик я мала на увазі вагітний, але це ,звісно, необов‘язково.

    Я всю тему сьогодні перечитала. Не побачила які ваші. І що заважає «вашим» хотіти побутового комфорту в тому числі.

    критерії відбору якісь дуже в сфері драматизму.

    масні словечка - це дзвіночок, так. Але по-перше чоловіки і жінки від хвилювання часом такі дурниці порять, а по-друге ви нам зразу не написали (мали право), а ми робимо висновки тільки з того що ви пишете.
    --- дописи об"єднано, 11 Грудень 2020 ---
    Ну це не масні словечка - це матюки. І звісно що терпіти й
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Ось який потрібен мені
    Допис № 40. Там у контексті зрозуміло про що я
    --- дописи об"єднано, 11 Грудень 2020 ---


    --- дописи об"єднано, 11 Грудень 2020 ---
    А що саме драматичного у моїх критеріях? Як на мене абсолютно реальні/приземлені. Ну але зі сторони краще видно, тому радо послухаю...
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну давайте спочатку - те що має проблеми вирішувати (замість створювати) то це і є «здатись в добрі руки» і це дуже зрозуміле і похвальне бажання. В шлюбі так і є люди допомагають вирішувати один одному побутові проблеми (і деякі емоційні, але тут обережно треба).

    повага - це чудово і обов‘язково. Але отак з порогу ви можете не бачити є там кого поважати чи ні. А для цього треба дати час проявитися. Бо може бути мовчун-бурчун, а якщо трохи сколупнути то там діамант. (Матюкальників викреслюємо зразу.)

    ви хочете такого зоб прямо зразу своїм інтелектом вас вразив і був одночасно домінантним і поважав. Але домінантним важко поважати чужі межі, поки їх в ті межі добре не тицьнути. Кожна позитивна риса має свої темні сторони, а ви хочете тільки красотіщу.

    розумніші теж в 35-40 років добре знають що вони розумніші. І виглядають часто зазнайками.

    і то на словах жінки хоча т розумніших і домінантніших, а в житті зразу обурюються, коли чоловік це виявляє. Тут би зразу досипати прекрасне почуття ТАКТАК оце все. АЛЕ! Такі прекрасні і досконалі чоловіки вже жонаті і це їхні дружини десь потицяли в межі, десь розпустили, і купили книжку про хороші манери.

    ніхто нікому ідеальних чоловіків не видавав.

    ви ж писали, що шлюб це щоденна робота... з вашим описаним принцем і працювати не треба ))))

    ну і давайте чесно - от ви прямо така вся мрія принца? Чи є трохи різного? Ну і ви чекаєте, що він те різне прийме (і правильно робите), то вам теж треба бути готовою до різного.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я писала, але стерла :) Бо не дуже уявляю зараз, як доросла людина з певним рівнем емоційного інтелекту може вживати "для зв'язки слів" :) Думаю, якщо захотіти дітей - то про це доведеться замислитись.Заради дітей палити кидають, тож думаю, з мотюгами теж можна дати ради.
    Маю досвід багатьох сильних змін в поведінці - як моїй так і мого чоловіка - за багато років разом. От до речі, мова дуже змінилась :)

    Дуже відгукається Ваша позиція, і це справді реально - не входити в "зону деградаційного комфорту" з одруженням.
     
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Хотіла написати, що а деяких життєвих ситуаціях, вагому роль займають бать дівчини. Наприклад: історії десь ~40 років. Тато сказав, що це чоловік нн для неї, бо в нього немає червоного диплому. І так та жінка заміж не вийшла, виховувала доньку сестри.
    Ще одна теж заміж не вийшла, бо мала роман з одруженим, а він вернувся в сім'ю і в неї розбите серце.
    З роками критерії змінюються. От зараз я б на свого чоловіка навіть не дивилась, але деб я була зараз без нього.

    Як на мене чоловік має бути весели, не весело дурнуватим, добрии, щирим.

    Зараз дивлюся є дуже багато пар у віці 40+ малими дітьми може й 45+. Я думаю, що люди знайомились з метою створення сім'ї. І пари такі, що з вигляду важко сказати, що підходять один одному.
    --- дописи об"єднано, 11 Грудень 2020 ---
    І такі порядний і хорошими бувають сімянинами.
    Мені такі ніби не попадались, а може то я за багато матюкаюсь)))) але, просилаб цю звичку викорінення.

    Чоловіка тато, щоб не матюкатись говорив різні смішні вирази на кшталт: "йолкі зєльониє", "куртка на ваті" і "йок макарьок". Остання фраза, улюблена нашої доні))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    1000 %. Ось моя подруга мріє про сильного/домінантного і доброго/ніжного/розуміючого. Але такі риси рідко роздають одній людині. Тому вибираєш, що головніше для тебе, а що зможеш прийняти і т.д. Бо для домінанта вагомим аргументом буде "бо я так сказав". Готові з таким працювати?
    Дівчата, я би порадила викинути усі списки і вважати мужчину нормальним, поки він не докаже протилежне :)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    як я регочу з «деградаційного комфорту».

    Ви хоч один раз зайдіть в комфорт (хоч який). Тоді поговоримо. Но вангую, що за вуха не відтягнеш.

    Підпис
    *комфортно здеградована особа*
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    Я три роки був на контракті, а там всі французькою говорять:haha:, так я також на французьку перейшов, а зараз сижу вже рік в хаті, бо розумію що я не тільки розмовляю французькою а ще й думаю:haha:. Десь піду на люди, як почну говорити, і як сам себе послухаю то жахіття. на роботі здебільшого російська була, а зараз всю документацію на державну переводять, от і це також повпливало зареєструватися. В соцмережах не дуже, бо там політики багато, а я язика за зубами не тримаю, там також французька:) я це в профілі писав. Але то пусте. Аби просто спитали, то я пояснив. А коли хочуть вичислити, то зразу парлєляфрансе, ну і я хлопець хоть і старий але ще темпераменту хватає. Якось так. Коротше хочу гарно розмовляти, щоб не обзивали рагульом. :))) мені виправдовуватись нема за що, я нідокого діла немаю. :bandera: