Ох, ті чоловіки..

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Annjutka, 17 Листопад 2009.

  1. rrr

    rrr миється в бані

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    То Ви, пані, балувана!
     
  2. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    В п'ятницю просто конала від страшної мігрені, лежала мовчки і нерухомо, зі сльозами на очах від болю. Мама з чоловіком вирішили побавитися у дохторів:
    Мама: Дуже тобі погано?.. Можна капусту прикласти..
    Чоловік: Так, так я теж знаю, що допомагає! В нас є, тушена :girl_crazy: ...
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я не знаю, як можна зупиняти постійно машину якраз перед калюжею, в яку я маю ступити, щоб в неї сісти. То, певно, талант.
    І ще, мій чоловік любить їхати кудись на машині і припаркуватися фіг зна де, щоб ПОДОВШЕ від неї йти.
    Так їздили у МТС у центрі, були поближче місця, нє - він від`їхав, щоб потім 5 хвилин по холодному вітрі шльопати. І до мене:"А чого ти тепліше не вділася?" Я кажу:"Ну, я ж думала ми на машині їдемо."
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    мій цілковита протилежність
    так щоб ви розуміли - якщо машина була припаркована, наприклад, біля входу в Ашан, то щоб зайти в будівельний (що там поруч? епіцентр чи практікер), він перепаркується біля входу в той магазин, хоч за цей час вже можна було б скупитись і вийти:girl_crazy:Це особливо мило, коли ми на якійсь забитій парковці і шукаємо місце 15 хв, намотуючи круги:)))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В мене таке саме))) він вже нераз сам сміється, бо спочатку нервувався, як я говорила про це. І то не тільки калюжі можуть бути.От, на днях став так, що коли я відкрила дверку гілля від кущів мені мало очі не повибирало.... і ненавмисне ніби але, як то так виходить в нього- загадка природи))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
  6. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Решил мужик однажды сдуру,
    Познать своей жены натуру.
    И прежде, чем улечься спать,
    Домохозяйкой вздумал стать.
    Тут закрутилась карусель:
    На целый день от сих до сель.
    Будильник бешено трезвонит,
    И мужика на кухню гонит,
    Готовить завтрак для семьи:
    «Ну, где тут тапочки мои?»
    Глаза пытаются открыться,
    Но продолжает что-то сниться.

    kZzLq6rbqIc.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. anfisushka

    anfisushka New Member

    О да. Отличный стих. Жаль, что мужчины не особо хотят понимать женщин и примерять их шкурки)
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    От що значить тато давно не пепеодягав дитину. Відправила у ванну, чую: о, Боже! Біжу дивитися , що там сталося. А то виявилося мала зраділа , що памперс зняли і банально все обпісяла )
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Вчора ходила на батьківські збори на гурток. Чоловік мав під'їхати додому, де старші лишилися з найменшою. Збори на 19-ту він знає. О 18:20 я йому дзвоню нагадати, все добре, я вже збираюся, зараз виїзджаю. Ну прийшла я на збори, думаю передзвоню, чи він вже вдома, поки ще не почалося, бо менша капризна, переживаю, як старші справляться до його приїзду. Передзвонюю, тільки середульша взяла трубку. Так тато вроді вдома (погано чути), дає тату трубку. Так, кохана, я вже вдома. А ти вже йдеш звідти додому???
    Кажу - ні, ще не почалося. Кладу трубку і на годинник - 19:01. Ну да, пора б вже додому.)))
     
    • Смішно Смішно x 7
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Вчора попросила чоловіка купити на базарі овочі, бо пусто в холодильнику. Перерахувала, що саме (картопля, огірки, цукині, баклажани, перець), і сказала, що фруктів в нас є ще дуже багато, тому купувати не треба
    Приніс :
    з овочів - помідори
    з фруктів - сливи, яблука, виноград, нектарини, груші:crazy:
     
    • Смішно Смішно x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Певно я теж сюди,:
    в мене старий телефон. На думку мого чоловіка доісторичний, ну або мезозойський. Вже більше року- "купи нормальний телефон"- вічна тема для розмов. Недавно сама почала подумувати, бо 1- для роботи тре; 2- батарея навіть 5год не тримає; 3 - дитя так намагалось пошвидше принести телефон, що висмикнув його з зарядки і він заряджається лиш після танців з бубнами .
    В суботу святкували ДН коліжанки... А чоловік доробляв, можна сказати, мою роботу. Тому питань було багато. Телефон сів . І коли він ввечері ще намагався щось уточнити..."абонент знаходиться поза зоною досяжності".
    Момент --- до коліжанки він НЕ БУДЕ дзвонити, бо ----" а чого я тебе маю по коліжанках шукати ??" Нє ну от нармально???
    Тому я вже в неділю мала новий телефон і як колись писалось в радянських лозунгах ---"свєтіть і нікакіх гваздєй!"
    і хто його просив...інформація в старому, я тлумок в тих телефонах, ще й тре пильнувати щоб не шльопнувся.. ееех...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  12. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Я зла.
    Живемо 7 км від міста. В неділю забава на 14 чол. Треба в супермаркет скупитися. А чоловік позичив машину братові.
    Ну коли я то все маю купити і встигнути зготквати?
     
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ага, думають зовсім протилежно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Вже майже рік нию, що треба нам купити новий холодильник:girl_in_dreams:. І вічно як не одне, то - друге. Минулого тижня нявкнула, що тре мені телефон з нормальною камерою:girl_in_dreams:. Подарував. .... Телефон.... по ціні крутезного холодильника:facepalm:. Та й в принципі машину на польських бляхах теж купити можна було б. Де логіка:dntknw:? Спочатку хотіла щось бухтіти, бо дійсно ліпше б холодильник, а ше ліпше б взагалі гроші дав, я б ого куда поїхала... Але вчасно схаменулася:girl_yes2:. Ночами сидів, пихтів, набрав справ, по судах гонив, як шалений ( то добре, практика, досвід, скоро чергова сесія в універі) і не на своє чи сімейне стратив, а мені. Все мені:girl_crazy: Боюсь я, правда, того телефона, особливо, що грохну десь чи загублю. Але звикаю. Камера там дійсно бомбаааааа. І вбудованої пам"яті 128ГБ. Ага, не опечатка 128!!!!:crazy:
    А, та й не тільки я боюсь: мій зелененький ноут каже, що бачить його, але в середину не лізе:girl_nea:. По-далі від гріха. Той новий ноут (миколайковий, з яким я теж не дуже, так, здалеку і на Ви) спарувався, але попросив апгрейднутись:girl_impossible:.
    А той "лавандовий крутелик" (хоча він мені ніякий не лавандовий, а рожевий) сам через віфі спарувався за всіма телефонами в хаті, стягнув всю інфу і налаштувався на потрібний мені режимо_Оо_Оо_О
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мені на ДН чоловік теж купив дорожезний телефон, яким я вже успішно майже 4 роки користуюсь. Так от, відкриваю я ту гламурну коробочку, вислизає мені телефон з рук і падає на плитку на підлозі!!! Думаю, ну всьо, кірдик телефону, але ніц йому не сталось, вдало приземлився. З того часу, де він в мене тільки не літав, все ок, вдала модель попалась. Тепер чоловік хоче мені новий подарувати, та я відбиваюсь руками і ногами. Фіг мені так фартане двічі:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @flame той лавандовий телефон - бомба! В мого чоловіка синій.
    Мені недавно чоловік подарував S9 plus (як недавно, коли він вийшов) і я злилася, як не знати що. Бо мене м'яко кажучи шокує та ціна, і я маю мільйон інших задумок, де 1000 можна витратити. Н, як і всі жінки короче.
    Я невдячна така сяка, не оцінила подарунок, тріпаю нерви і т.д. І досі згадує регулярно.
    Так що ви велика молодець, що прийняли цей дарунок-девайс з вдячністю) головне - увага і старання!
    А ваш телефон направду дуже дуже дуже...я не фанатію від девайсів, але від того телефону фанатію))) п.с. зразу треба чохол і захисне скло)))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну от. І я туда ж.:girl_impossible: Холодильник то і далі працює як йому хочеться.:girl_cray:
    угу. Чохлів в нас ще ніде нема. Захисне скло - 785 грн..... КХМ.
    ггг, я теж тащуся від камери. :crazy: А працюю і далі на Нокія6230І Та бо ще кращото ТЕЛЕФОНА ніхто не придумав.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ай, молодець у Вас.
    Я все сподіваюсь
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ЗА кілька годин чоловік встиг загубити малу, рюкзак з документами, дитячий рюкзак, телефонну картку, і ще щось там з дрібниць...воно звичайно все знайшлося, але як ??
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Смішно Смішно x 1
  20. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Я на аліекспрес чохол за 4 дол замовила, за якусь там пришвидшену доставку доплатила. За тиждень був в мене.
     
    • Подобається Подобається x 1