Оздоровлення дитини на морі: кому, коли, де, скільки?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Freedom UK, 7 Травень 2017.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, жіночки, бабусі та мамусі, хочу почитати думки професійні, з досвіду власного чи знайомих - не важливо, хочу розібратись в доцільності вивозу дитини на море для лікування хвороб органів дихання, полегшення алергічних реакцій.

    Дитина з 4х років вже півроку хворіє: починалось з ангіни, потім грип, бронхіти, пневмонія, при цьому малого супроводжують соплі (не густі, такі алергічні) і, відповідно, кашель. За півроку давались 3 рази антибіотики на 3-4 дня. Очевидно, що організм ослаблений, треба якось укріплювати та довести лікування кашлю до кінця. (наразі з ліків даю проти алергічного риніту та кальцій, магній. Стосовно кашлю жодних ліків лікарем не назначалось після лікування пневмонії в лікарні)

    (про кількість походів в поліклініки, лікарні в Київській області та у Львові, всіляки призначення лікувань мовчу, бо їх було безліч, грошей пішло ого, толком результат такий, що третій тиждень після лікування легкої пневмонії - дитина двічі на добу кашляє легкими/середніми приступами по 5 хвилин).

    Нещодавно зробили аналіз на алергени: є серйозна алергія на полин, середньої реакції на тимофіївку, амброзію, котячий епідерміс та ще на пару польових трав. По суті, алергія пояснює деякі види сопельків та кашлю, а також свербіж та почервоніння короткочасними періодами двічі на рік.

    Ось нарадили нам везти малого на море, мінімум на місяць. Зі свого життєвого досвіду, в 4-6 років я рясно-густо хворіла на насморк-отити-кашель. Мене 2 роки підряд вивозили по 3-4 тижні на море (Одеса, Крим) - все пройшло. Кашель з того часу був рази 4 в мене, насморк трапляється 1-2 в рік, отит - вже забула що це. Але в мене нема алергії.

    І я в роздумах, як вилікувати свою дитину.
    1. Достатньо просто перебувати місяць біля моря (зняти квартиру, наприклад), купатися, грітися в пісочку, може по лиманам якимось ходити?
    2. Потрібне санаторне лікування на березі моря з конкретними процедурами?
    3. Розглядається Азовське море - чи є біля нього підходящі умови для оздоровлення (клімат)?
    4. Чи буде місцевість (а це зазвичай степи, поля з польовими травами) ускладнювати ситуацію, бо дитина з алергією?
    5. В якій місцевості оздоровлення такої дитини проходить ефективніше в Україні (Крим, ясно, що не варіант)?
    6. Чи є потреба в додатковому лікуванні, окрім просто перебування "на морі"?
    7. І взагалі, чи достатньо місяця, чи ефективно це в такому віці, в яку саме пору року? :)

    Приєднуйтесь, якщо маєте подібні запитання, може хтось порадить по цій тематиці.
    Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    В нашого малого (10 років) хронічний тонзиліт, діагностували цьогоріч. Теж радять море, але який варіант оптимальний — незрозуміло. Алергій не має. Лише прояви гіперкератозу, тому добре б ще й цю дерматологічну проблему підлікувати.
    Постою, послухаю