Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Туфелька, 13 Березень 2013.

  1. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Добрий день, форумлянки! Як ви бачите з назви теми, пацієнти Львівської психіатричної лікарні по вул. Кульпарківській потребують вашої допомоги, а саме: одягу і взуття, особливо чоловічого. Не обов"язково сезонного, любого, вони вдячні за любу допомогу! Сьогодні ми з чоловіком возили туди деякі речі, то я бачила як вони в діряві черевики запихають жіночі босоніжки на танкетці замість стєльки, щоб не було так зимно в ноги...

    Може в когось є одяг чи взуття, яке вже не носиться, лежить на горищі, чи просто займає місце в шафі, не стійте осторонь, допоможіть тим, хто дуже цього потребує.

    Дуже потрібні тапки і спортивні костюми, верхній одяг теж потрібен, бо вони щодня ходять по вулиці до харчоблоку по їжу. Також згодиться спідня білизна, постіль, старі матраци. Одним словом люба допомога буде не зайвою. Якщо хто має якісь більші матеріальні можливості для допомоги, то можна купити господарче мило, термометри, туалетний папір...

    Якщо хтось захоче допомогти, але не має змоги привезти це мені, то напишіть мені , я планую раз на тиждень сама зробити збір речей (приїдемо до вас під під"їзд), або самі привезіть якщо можете на Топольну. Раз на тиждень плануємо їздити туди і відвозити речі.
    Речі потрібні постійно, бо відділень багато і всі вони переповнені пацієнтами.

    Якщо є якісь запитання чи пропозиції - пишіть, буду рада що ця тема не залишилась байдужою для вас.

    ---------- Додано в 14:49 ---------- Попередній допис був написаний в 13:53 ----------

    Ще забула додати- дуже потрібні галстуки!!! Ліжка старі, паски для фіксації на них давно відсутні, а пацієнтів, які потрапляють в стані алкогольного делірію (біла гарячка) треба чимось фіксувати, щоб вони не побилися в випадку судом і т.д.

    Всі деталі що стосуються даної теми - по телефону, номер телефону напишу в ПП.
     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Хочу підтримати цю тему і постараюсь зібрати все що зможу. Дам знати в ПП.
    По життєвих обставинах часто буваю у цьому закладі, то хочу підтвердити, що люди живуть просто в жахливих умовах. З чоловічим одягом великі проблеми, а ще їм бракує прального порошку, казали мені санітарки, що навіть той одяг що є, нема чим попрати.
    Ну і бачила я що ті люди їдять, вони постійно голодні, часто випрошують шматок хліба чи печенько. Якщо до когось ще приходять родичі, то вони ще час від часу мають трошки більше їжі, а ті, що живуть там постійно...

    Якщо мій допис недоречний, то вибачте.
     
  3. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Ну що ви, звичайно доречний! Пересічні львів"яни, які ніколи там не бували, навіть не можуть собі уявити всієї складності ситуації! Те що я побачила сьогодні вразило мене і я дуже хочу, щоб з допомогою форумлян ми допомогли хоч трошки цим людям, бо державі до них очевидно байдуже.

    Пральний порошок звісно потрібен, господарче мило теж,рушники, простирадла... Все що вже не потрібне нам- обов"язково згодиться там! До речей немає особливих вимог, аби були чисті.

    Дякую тим, хто зголосився в ПП, дівчата, не соромтеся, пишіть в темі, пропонуйте, підказуйте що ще ми можемо зробити для цих людей.
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    А то тільки чоловічий одяг треба? Бо я нині наскладала цілу купу жіночого
     
  5. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Любий одяг потрібен! І взуття теж! Все-все-все.
     
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Правда, правда...Колись там працювала медсестрою. Це жах. А є ж там люди які в тих умовах живуть по 10-20 років.
    Щось наберу і вам напишу.
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    я підтверджую, що ситуація там дійсно не просто жахлива, а критична. Особливо у пацієнтів "закритого відділення", у яких немає родичів ( чи родичі відмовилися)- ці люди ходять у буквальному сенсі у лахміттях ( я коли це вперше побачила- просто не повірила своїм очам: думала, що такі ситуації закінчилися ще разом із концтаборами). Тому теж підберу і напишу.
     
  8. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Я теж хочу допомогти. Туфелько, а в Рясне Вам буде дуже накладно заїхати?
     
  9. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Яруська, Сніжна- дякую, буду чекати.
    Pesyk- заїдемо і до вас, дякую!
    Думаю виділити суботу для того щоб поїздити позбирати речі, а з понеділка б завезла у лікарню.
     
  10. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    І я якраз відібрала пакет жіночого одягу, щоб віддати в добрі руки. Могла б суботу кудись винести чи десь перестрітися з Вами.
    Ще в чоловіка переберу одяг.
     
  11. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Marcipanka, дякую, напишете де б вам було зручно зустрітися, пишу вам свій тел.в ПП.

     
  12. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Харчами теж можна допомагати?
     
  13. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Думаю ні. Тут є правовий аспект. Бо у випадку масових отруєнь перевіряють постачальника, все має бути задокументовано.
    Якщо є можливість витратити кошти на допомогу, то краще купити якийсь найдешевший пральний порошок, мило, туалетний папір. Ці речі передаються зав. відділенням і він виділяє їх сестрі-господині по потребі, тому є надія що вони потраплять за призначенням.
     
  14. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    О, мені давно треба зробити ревізію на горі. Є дуже багато різних речей. Постараюся забрати всього чим побільше.
    Правда я в Червонограді, але в понеділок буду у Львові, тому зможу залишити речі в родичів, а ви би вже від них забрали.
    Як то все організую, то відпишуся.
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    о, як будете на Рясне, то я обов"язково приєднаюсь. завтра позбираю.
     
  16. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    І в мене того одягу купа, але жіночого, в основному, взуття також жіноче. Може не конче модне, але в дуже хорошому стані.
    Давно збиралась навести в шафі порядок і звільнити місце, а то вже лусне скоро та шафа. Зупиняло те, що викинути шкода, бо деякі речі майже геть нові, і віддати нема кому.
    Туфелька, десь р-н Любінської будете проїжджати?
     
  17. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Трохи назбирали два великих кульки жіночого й чоловічого. Можете забрати? (в мене маленька дитина, нема як підвезти).
     
  18. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    буду проїжджати всюди, де буде потреба! Суботу виділю саме на це!

    звичайно можу!

    Дівчатка, пишіть мені в ПП свій номер телефону і адресу звідки забирати речі! Я складу план маршруту і задзвоню до кожної, щоб узгодити час зустрічі.

    Додаткове прохання- дуже потрібні чоловічі шкарпетки! Можуть бути протерті, кошлатані, зашиті, аби випрані! І також є потреба в чоловічій спідній білизні. А якщо хтось може докинути кусок господарчого мила, рулон туалетного паперу, чи пачечку найдешевшого порошку , то взагалі супер!
     
  19. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Також хочу приєднатись.
    Маю кілька рушників, по-моєму постіль, якою вже не користуємось , подивлюсь щось по чоловічому одязі. Також думаю віддамо кілька галстуків, бо чоловік має багатенько.

    Живемо в районі ДСК. Контакти скину в пп.
     
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    І я приєднаюсь...пару рушників, рулон паперу, чоловічі шкарпетки і купу жіночого одягу точно назбираю. Як тільки зберу то все до купи, відпишусь в ПП