Пакуємо торби

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Mamusya, 1 Червень 2009.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, а яка максимальна вага валізи для 3х осіб на чартері МАУ? На сайті пише 23 кг, але чи може бути той ліміт перевищено, якщо в нас одна валіза на трьох? І де то дізнатись точно, щоб потім не було сюрпризів?
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ні, не можна перевищувати. І не важливо на скількох осіб та валіза. Все, що понад 23 кг оплачується додатково. В мами було 3 зайвих кг в одній валізі, МАУ порахували 60S. Беріть ще одну сумку і не псуйте собі нерви. Тим більше, що Ви ідете на відпочинок, там собі захочете щось купити, вага не дозволить, а другої торби нема...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Може, і не зовсім в тему, але відповіднішої не знайшла. Вперше їдемо з дітьми автобусом в Болгарію, дорога довга, якось треба дрімати.
    Хочу запитати, які ви маєте подушки для автомобіля/автобуса? Бо ми колись давно мали надувні, але вони мені якісь не вельми зручні були, ще й парили і біля тіла неприємні відчуття давали... В інтернеті різні по наповненню і по цінах. Є:
    1. Надувні
    2. Наповнювач - дрібненькі кульки
    3. Якесь термоволокно, що від нагрівання прибирає форму тіла
    4. З піною "меморі" ( таку хоча би тестувала у вигляді звичайної подушки в гостях) дорогі, але якраз є знижки.

    Те, що я бачила "вживу" : в Ашані, Метро - подушки з наповненням дрібними кульками (На дотик, як пшоно), дуже легесенькі і зовні приємні на дотик, недорогі. Чоловік чомусь впевнений, що необережне "поводження" з таким "обєктом" може призвести до руйнування поверхового шару і висипання вмісту назовні...
    Маєте хтось досвід, відпишіться, бо 2-3 дні ще маю на "допокупки".
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    @Shapokliak, маю м'яку для дитини, не знаю, що там в середині. Нормально, користуюємся в автокріслі. Маю надувну, мені зручно, що її можна не повністю надути і рушник мікрофібровий кинути зверху, правда мене не парить мене вона. В сестри синтепонові звичайні, дуже мажуться.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    В мене з "меморі", дуже зручна.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я таку маю. купувала в японському магазинчику (ті, шо в ТЦ є). Вона дійсно виглядає досить благенькою. Саме тканина зверху, хоч дійсно дуже приємна на дотик і супер легенька. Порівняти не маю з чим, бо то перший товар такого плану, але не можу сказати, що було дуже зручно. Хотілось, що вона якось краще шию підтримувала
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    мені така найбільше подобається. Різні варіанти спробувала і з кульками найзручніша виявилась. В мене трансформер: має кишеньку на замочок, можна вивернути і вийде звичайна прямокутна подушечка.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В мене з кульками, мені сподобалась. Вона не така стояча і тверда. Тай не знаю, що треба робити з тою подушкою, щоб вона прорвалася.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене проста надувна.
    Не помічала особливих незручностей, плюсом є те, що вона в здутому вигляді займає дуже мало місця, що зручно для перельотів тільки з ручним багажем.
    Але я хочу собі в авто докупити ще подушку з меморі.
    Люблю, щоб така подушка була тверденька і гарно підтримувала.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я маю подушку з піною меморі, купувала давно, була дорога, але вона справді дуже зручна. Вже кілька років служить, тканина зверху знімається і її можна випрати. Для довгих автобусних подорожей, особливо з нічними переїздами, ідеальний варіант, рекомендую:girl_wink:.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Всім, хто поділився досвідом, дякую!
    Сьогодні були в Епіцентрі на Городоцькій (Бо бачила ті подушки на 27.ua, і там був самовивіз, то поїхала дивитись вживу). Таки взяли з піною меморі, 4 шт.кожному іншого кольору. Дома потестила поки лише на дивані, але вже зрозуміла, що мені зручно, в міру підтримує і в міру "подається", все, як я люблю. Чохол знімається.
    До речі, там на них знижки: початкова 498, а продають за 199( так і в чеку вибиває). За повну ціну, звісно жаба задусила би купити...
    Там їх до кольору-до вибору, є з масками для сну в комплекті, то трохи дорожчі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Акція лише до 30.06!
     
  13. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Надіюсь, включно 30.06?
     
  14. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Плануємо в Хорватію, пляжі там галькові , що краще брати на пляж, щоб лежати?
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    бамбукові килимки?
    --- дописи об"єднано, 2 Липень 2019 ---
    автобусне сидіння має трохи іншу форму.Якщо в звиклій позиції буде не конче комфортно, крутіть в різні боки. Знайдете зручну позицію. Мені найзручніше коли на правому плечі подушка лежить.:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Там у великих супермаркетах продаються матрасики на пляж. Ми брали зовсім недорого. Але як хочете везти з України, то в Інтернет-магазинах є купа килимків-підстилок, що складаються.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Online та от ніяк не можу визначитися, бо є типу як флісові, але певно на них буде жарко, є такі дешеві низ з фольги якоїсь, а інша сторона з соломи, ще є якісь прорезинені,
    Нам треба 3 окремих, бо мала і чоловік люблять окремо лежати, тому мені виходить треба теж окремо, ну або 1 великий на нас з чоловіком
     
  18. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Не знаю, який пляж там, де ви їдете, але там, де були ми, каміння на пляжі було дуже гостре (зовсім не таке, як, наприклад, в Чорногорії), тому лежати можна було тільки на чомусь грубшому, наприклад з поролоном всередині чи на лежаку
     
  19. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Lysenia їдемо у Макарску
    --- дописи об"єднано, 3 Липень 2019 ---
    Пишуть/ кажуть, що там дрібна галька
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Ні ті, ні ті не добрі, як на мене. Шукайте щось типу матрасика. І з гладкою поверхнею, бо буде збирати на себе соснові голки, сухі листочки і т.д. На край, туристична пінка (каремат) теж може бути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1