Пароочищувач

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Sonne, 12 Квітень 2011.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І я вже таку штуку маю. Перші пару днів по літрів 5 випарювала), зараз трохи збилась, але раз у тиждень точно літра 2 йде. Подобається мені ним підлогу мити. Якось мені після нього стерильно))). А ще класно фасади протирати - буквально 3-4 хвилини і все чистеньке.
    Отже, моя думка після 2 тижнів експлуатаціі - класна штука, але не є життєво необхідною. Добра для тих, хто має якісь проблемні місця (у мене це є підлога). Якби мала звичайну плитку на підлозі, то це б була швидше забавка.
    І ще одна перевага - тим пароочисником у нас черга збирається, щоб підлогу помити. До того лише з погроза до тоі справи брались))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Дівчата, а хтось чистить пароочищувачем матраси чи дивани?
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ще не пробувала, то ж стільки води в меблі влиється. Хіба одразу на сонці сушити. Я миючим мию, там одразу функція висмоктування майже на сухо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    в мене миючого немає(((, сподівалась пароочищувачем замінити
     
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Уррра!:rock: Приїхав мій пароочищувач, відчуваю, буду мати забавку на декілька тижнів))
    Мийка в кухні вже блистить, але в мене дурне питання: в кого керхер, дівчата, там на ручці ніяк не можна закріпити той подавач пару? бо відчуваю, в мене на руці за годину волдирі будуть
    І ще, хтось чистив паром посудомийку? ( в мене є бруд, де ота резина всередині)
     
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Вітаю з покупкою! Мабуть не можна зафіксувати, бо гаряча пара швидко закінчується, треба постійно чекати, щоб догрілася вода і засвітилася зелена лампочка. Щодо техніки, то я Мила мультиварку - теж оті резинові краєчки. Стан мультиварки став, як в нової, бо вже була кришка і резина аж жовті.

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Дякую!
    То такий нормальний тренажер для рук, скажу я вам. Я тут дорвалась, як Мартин до мила, до різних брудів/швів/ і т.д., то руки вже аж тремтять. Певно роблю перекур до завтра
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А для пароочисника треба тільки фільтрована вода? Хтось використовував без фільтрованної ?
     
  9. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Ще в мене таке питання. Ситуація така, що треба поїхати пооприьирати на кухні. Проблемним місцем є фартук-плитка, де вже добряче набризгало жиром і застаріло. Таке прибере пароочисник?
    Потім пароочисник заберу собі, але прям аж сильно забавлятися з ним не маю часу. То краще брати керхер cs 2, cs 3 чи можна обійтися таким cs1? Пароочиститель KARCHER SC 1 Premium (1.516-240.0)
     
  10. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    У Вас яка модель Керхера? Можете написати відгук?Плануємо придбати sc4. Планую використовувати для вікон, одягу ну і твердих поверхонь. М"які меблі можна ним чистити?
     
  11. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    у нас керхер SC 3.0, жовтий, дуже задоволена
    Чищу ним всі важкодоступні місця з заглибленнями, де раніше треба було на якісь зубочистки-палочки намотувати вату і колупатись, плитка, вікна, пралька, скороварка - все люкс. З м"якими меблями поки не знаю, хотіла провести експеримент перед відпусткою (щоб в разі чого, диван мав час висохнути), але замоталась і забула
    Має фільтр, завдяки якому швидко нагріває воду.
    Мій персональний плюс - доцік не в захваті від процесу прибирання, а керхером охоче бавиться:girl_yes2:
    З мінусів (не знаю, як в інших моделях) - шнур не змотується автоматично, і немає де його закріпляти, але вже звиклось, миримось
    Для мене це не річ першої необхідності, але як є можливість купити, і є де зберігати - однозначно полегшує прибирання:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Добре, а підлога має бути перед цим пропилосошена від волосся чи сміття, тобто готова під миттячи не мус?Додаткові насадки замовляли?Скрубок для вікон, відпарювач для одягу?Ганчірки?Прочитала у відгуках, що для взуття ідеально - замшеву шкіру робить ворсистою і білу підошву в кросівок робить новою.
     
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    підлогу спершу пилососим, але так було і з звичайною шваброю, замести-помити - це алгоритм ще з батьківського дому)))
    Наразі додаткових насадок не замовляли, хоча найменша насадка вже проситься про підмогу, підлогові шви на плитці у ванній даються взнаки.
    Взуття, меблі і ін. поки не тестували, керхера маємо трохи більше місяця, ще не встигли, але як закінчиться сезон відпусток і релаксу буду випробовувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Фартух прибере з жорстким скребком. Я б спочатку пройшлася звичайною широкою насадкою, щоб розм'якшити старі краплі жиру, а потім одразу з жорсткою насадкою. Готуйте багато сухих ганчірок чи серветок, бо води налиється досить багато.
    Щодо моделі не пораджу, в нас простіша - немає насадки для одягу. Але це без потреби, бо ніколи не прасуємо - сушильна машина - мій маст хев після роботів)
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Для вікон ок, але ще треба стягувач води (ікеївський супер по якості). Одяг - не маємо насадки, не скажу. Пробували штору парою - вся мокра, не те.
    М'які меблі - пробував свекор чистити стілець. Не добре. Треба терти - тканина псується, води наливається багацько, для такого діла краще миючий пилосос. Розбризкав чуть води з ванішнм, дав постояти, і всмоктуєш чорну воду. Стільці на балкон сушитися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Треба мати чисту від сміття підлогу, бо буде все розмазуватися, збиратися на ганчірці (білосніжній, до речі).
    Взуття - суперово чистить, як нове. Кращого способу я не знаю, ніж пароочисником.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Чи дерев'яні підлоги можна чистити паром? І духовку?
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Духовку ідеально чистить, дерев'яні підлоги - не можна

    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Дівчата поділіться що то за робот такий ? Та можем посилання на робота з Алі ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я зла і недобра. Не можу розібратися як керхером sc3 можна відпарювати сорочки. Насадку для текстилю маю.
    Я навіть відео не можу знайти(