Пахова грижа

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zuzya, 4 Січень 2012.

  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    У нас була не зовсім схожа.. нам тоді було вже 6 років, і при сильному плачі в нього в паху прям вилізла "булька", розміром як маленьке куряче яйце. Тоді я побачила, що її можна вправити назад, але при будь-якому напруженні вона вип'ялювалась знов. Але до того я нічого підозрілого не помічала. Ми прооперувались, в Рівному. Там були діти і з грижами, але багато маленьких були саме з водянками. Що це таке - я точно не знаю, тут нічого не пораджу, я б напевне пішла ще до якогось лікаря. Якщо кажуть чекати і спостерігати- я б чекала. Бо у нас такої опції не було - у нас було "оперувати негайно"..
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Roska

    Roska Member

    Доброго здоров'я!)
    Стикнулась з такою проблемою, як пахова грижа( Розумію що операція не минуча, тому прошу поради та інформації!))
    Можливо хтось робив таку операцію і може мене зорієнтувати по вартості (скільки кому потрібно "дякувати")?
     
  3. Roska

    Roska Member

    Буду вдячна за будь-яку інформацію)
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    То вже як лікаря конкретно оберете, вам шепнуть скільки то коштує. В лікарні всі про все знають.
    Зараз не знаю скільки то коштує, колись чула про 200дол. Найпросиіше питати в медсестер у відділенні де будете оперуватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Roska

    Roska Member

    Планувала на дністерскій у Могиляка, вже навіть записались на планову. Але треба дуже довго чекати(( аж до вересня. Зараз ще взнала що такі операції роблять у приватній медікавер. От думаю тепер, чи відмовитись від дністерської і оперувати у медікавері . умови не до порівняння і оплачую в касу а не по кишеньках лікарям.
     
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я декілька років тому трошки більше платила в приватній
    Робили в Дворакевича лапароскопічно, але не в Медікавері. Цілком задоволена. В дитини спогади лише про "дуже смачний йогурт давали їсти"
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Теж робили у Дворакевича лапароскопічно в Охмадиті, задоволені, все пройшло добре, про грижу забули. Сума була скромна (3 роки тому).
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  8. inluna

    inluna Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Це дуже слушне зауваження. Власне, ви мені нагадали, що в Охмадиті трохи був трабл саме із анестезіологом. Я не знаю, яка в них там процедура, але варто спершу апробовувати наркоз, перш, ніж його вводити. Ми вже пост-фактум дізналися, що в малого під час введення наркозу стався спазм гортані (почав задихатися), хоча до того дитина ніколи не була алергічна. На який компонент наркозу була реакція, ми так і не дізналися( Тут в мене питання до анестезіолога, до хірурга Дворакевича питань нема - був дуже уважний, ввічливий, робота акуратна і ніяких вимог щодо грошової винагороди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Roska

    Roska Member

    Ви робили відкритим спосом чи лапороскопію? Бо я щось маю сумніви шодо лапороскопії( більше схиляюсь до відкритого способу
     
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    З нами в палаті лежав хлопчик, якому робили відкритим способом цю операцію. То я мала змогу порівняти, бо нам робили у один і той же день. Як на мене, то мій малий легше переніс. Розрізу і відповідно шва у нас не було, того ж дня поїхали на ніч додому, потім тільки раз чи двічі зробили перев'язочку, а більше потреби і не було. Були тільки 2 маленькі сліди як від уколів (один в області пупка, один - паху), вже на 3-ій день малий взагалі забув, що була операція, доводилося його трохи обмежувати у фізичній активності, бо його нічого не боліло. Тепер і сліду від тієї лапароскопії не залишилося. Головне, тут оперуватися у людини, яка добре знайома із цим методом.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. inluna

    inluna Member

     
    Останнє редагування: 21 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 3
  13. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Пахова грижа часто буває з двох боків. Може бути так, що зараз видно лише з одного боку, з іншого - наче нема, а згодом все ж вилазить. При відкритому методі операції лікар просто пальпує і так визначає чи є потреба оперувати і інший бік. При лапароскопічній операції спеціальною камерою дивляться одразу інший бік і при потребі оперують одразу і його. Тобто при лапароскопії діагностика з інщої сторони є точнішою.
    Лапароскопія вважається малоінвазивною операцією, наркоз дається легший, відходять від якого легше.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Roska

    Roska Member

    Дякую Вам, дівчатка!) Дуже мені допомогли прийняти рішення. Після Паски поїдемо у медікавер на лапароскопію. Надіюсь все буде добре)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Минулого літа синові оперував пахову грижу Захарусь М.Б. на Дністерській. Там є і інші толкові хірурги. А Могиляк дуже зайнятий, бо має ще важчі операції і планові відкладають. Ми дуже всім задоволені. Лікар толковий, фахівець. До речі, він працює також і в Параскеви.
    Лікар вирішив робити не лапароскопію, а відкритим способом, пояснив нам чому. В той же день він опервував іншого хлопчика і саме лапароскопією. Перенесли діти приблизно одинаково.
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чому власне відкритим способом? Були якісь особливі показання?
    Малюку нашому, схоже, треба буде оперативне втручання робити. Та гулька в паху все збільшується :sad: Консультувалися в Дворакевича, сподобався як фахівець. Після Великодня треба знову навідатись, боюсь відтягувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Наша історія почалася з того, що в районній поліклініці при огляді хірург поставив діагноз "водянка" і направив до уролога. Гулька та то появлялась, то зникала, то зменшувалась, то збільшувалась. Але потім сімейна порадила спершу сходити до хірурга в Чорнобильську, де лікар оглянув і одразу сказав, що це однозначно пахова грижа. Але є імовірність, що може там знаходитись також і рідина, яку легеш забирати все таки при звичайній операції. Лікар, правда, трохи часу роздумуав яким саме способом оперувавти і саме так вирішив. Рідини, слава Богу, не було.
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  18. irzya

    irzya New Member

    Чи можете
    Чи могли б Ви порадити Вашого аннстезіолога? Ми якраз плануємо операцію на днях...
     
  19. Roska

    Roska Member

    Ви уже прооперувались? Поділіться враженнями, будь ласка. Ми також плануємо на днях )
     
  20. irzya

    irzya New Member

    Ще ні, в кінці тижня постараюсь відписати як все пройшло.
     
    • Подобається Подобається x 1