Педикульоз - проблема?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    У мене була така проблема з Дарком. Я йому купила шампунь із ефірною олією чайного дерева й ним мила волосся профілактично. Кажуть, що воші того запаху бояться, й не чіпаються. Нам то допомогло. У нього в школі кілька дітей були "розсадниками" вошей, бо батькам було байдуже й вони нічого з тим не робили. Зараз у новій школі таких проблем нема, на щастя.
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Відзвітуюсь))). Щодня малого після школи перевіряю - то вже хвороба (колись в дитинстві мала, то для мене це було щось найстрашніше))). Так от знову приніс одну здоровенну. Я знову до вчительки - покликали медсестру, та з лупою перевірила, і дещо знайшла. Але я точно знаю, що є там такі дітки, які то мають, а медсестра не помітила (бо вже підстаркувата трохи чи недобачає). Знову повідомила всіх батьків. І коли вже ті канікули?
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Співчуваю. А не продають в аптеках шампунів із олією чайного дерева?
     
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    За шампуні не знаю, але я минулої осені виводила ту всю заразу лавінал-спреєм і профілактично мазала за вухами і кількома мазками по сухому волоссі олійкою чайного дерева.
    Rodionochka, ви теж так спробуйте зробити - ефект буде хороший)
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Я трохи залякана такими субстанціями, які мають хоч якийсь запах(((. Та мазь, що нею мазала - ніби й без якогось різкого запаху, а малий зреагував. А зараз ще й меньший дуже хворий - кашляє сильно. Тільки-но щось "запахне" - може теж зреагувати. Тому поки нам лишаються профілактичні огляди))). А вже коли меньший виздоровіє десь на вулиці спробую мазнути. Дякую, дівчата, бо деколи хочеться плюнути і дуже коротко їх постригти))).
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Шампуні можна знайти зі справжніми олійками, не штучними. Вони дорожчі тоді трохи, але того вартують. І якщо така реакція, тоді можна просто саму олійку купити, дати кілька крапель на воду й тим мити волосся. Ну і гребінець, про який я писала, теж дуже хороший. Я Даркові профілактично волосся прочісувала, то той гребінець усе забирає.

    Я вже писала в темі, що в Дарка в школі було кілька дітей, чиї батьки ніколи не виводили їм воші й вони фактично були "розсадниками". Школа по 2-4 рази на рік передавала всім батькам інформацію про воші в школі й проханням перевірити та полікувати свою дитину. Реагували ті батьки, кого то не стосувалося, а кого стосувалося - не реагували. Якась така дивна байдужість.
    Одна мама не витримала того й сказала, що її дитина буде в класі тільки в кепці сидіти й не інакше. Школа не була проти, але то теж весело, якщо дитина весь день у шапці.
     
  7. sirudenka

    sirudenka Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Мали мої хлопці цього літа цих комах, молодший приніс. Купила Лавінал спрей(+ гребінець в наборі) і шампунь, гниди залишилися живими, але обоє з чоловіком зробили однаковий висновок, що найдієвіше це гребінець. Побризкали, помили, а вони все одно позалишалися, гребінцем вичесала і голова чиста.
    Тому шукайте може є такі гребінці окремо, принаймні для хлопців дієво.
     
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Купіть в аптеці бензилбензоат. Дешевий. Допомагає за першим разом, перевірено ;) (почитайте вище, я описувала), але обережно!!! Має різкий запах і пекучий.
    Читала, що є емульсія 10%, для дітей і 20% для дорослих, спитайтесь в аптеці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    В аптеці на запитання:" Що краще:шампунь чи чемерична вода?" колись порадили: Купіть шампунь-- він безпечніший для діток." Не знаю як для діток, але вошам і гнидам він точно безпечний (а коштував 70 грн.). Потім тестували чемеричну воду( 21 грн.)- допомогло.
    Висновки :
    1. Не допомогло---шампунь "Хігія" (хоч гребінець залишився на згадку).
    2. Бензилбензоат --діє на вошей добре, а щоб гниди розчинилися---- потім оцтом все волосся на 10 хв.потримати. Нічого не пекло. Слизову оберігати.
    3. Чемерична вода (в аптеці) чи настоянка чемериці (ветаптека--- тут буде дешевше). Дієве.Але оцет теж опісля використовуємо---для впевненості у добиванні тої гадини.
    Настоянка чемериці розводиться наполовину водою---і маєте чемеричну воду. Також стимулює ріст волосся. Жодної краплі на язик---отрута при споживанні всередину.
    4. Будь-який засіб потребує повторного використання через 7 днів і контролю. В сім"ї краще всіх намастити одночасно--- будете впевненіше спати. Постіль після процедури поміняти. Фанатіти прасуванням 100 разовим не треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    мабуть, це індивідуально. Бо знаю зі свого оточення, що вона мало кому помагала.Хіба може якщо дуже тонка структура волосся ( і негуста). Та і нас в дитинстві бабуся колись нею обрбляла- ефекту нуль, допомогла чудово тоді очищена нафта ( керосин) плюс гребінець. До речі, настоянкою чемериці я колись двічі обробляла свого кота від блох, яких набрався невідомо де- ніц їм не сталося:) аж поки не купила спеціальні хімічні краплі, які крапаються в холку.

    п.с. чемерична вода зате чудово справляється з висипом "отрубевидного" чи рожевого лишаю на тілі. Два рази помазати- і плямки зникають
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Так. Це індивідуально. В моєму оточенні всім допомогло.
     
  12. Garis

    Garis New Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Щось не дуже хочеться мазати голову керосином, як запаху потім позбуватися? У мене дочка цього літа приїхала з табору з живністю на голові, ми виводили Параніксом, дуже зручно та єффективно, головне користуватись всіма цими препаратами по інструкції!
     
  13. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Ох , пам"ятаю я ті шкільні часи (((
    Постійно мала з тим проблему ! Так соромно було, але діти в школі тоді мали педикульоз (були в нас учні з "неблагополучних сімей") і що вилікуєш -то знов принесеш ((( Що тільки не робили -і керосин , і оцет ,і чемерична вода , і гребінець -все марно було , навіть стригли "під хлопчика "
    Вихід знайшовся -пішла вчитись в коледж і купила "Пара-плюс " -тиждень роботи з гнидами і спокій на все життя ))))
    Згадуючи , ті часи -зараз би не шкодувала сил і грошей і позбувалась б любою ціною
    Хоча ,зараз , як голова засвербить , аж страшно робиться
     
  14. AHTOH

    AHTOH New Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Ми в свій час тільки керосином і рятувались, це зараз всіляких препаратів повний набір, нещодавно ось дитині виводили паразитів за допомогою паранікса, чи параніка, вже не пам'ятаю назву.
     
  15. Garis

    Garis New Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    А ще раніше використовували оцет, але мені здається що він не дуже ефективний.
     
  16. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    діє на гнид (наскільки пам'ятаю). Я теж колись таке "щастя" мала в шкільні роки (подруга "нагородила"), а потім ще й маму заразила... Нам якраз чемерична вода допомогла і ополіскування оцтом (тоді особливо вибору препаратів не було). Але процедура вичісування і вибирання тої гидоти не з приємних...
     
  17. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    24 серпня подарунок сам напросився до нас. Під під"їздом лежало напівпритомне кошеня. Було холодно. Забрали додому, щоб відігріти і відгодувати. Коли почала його мити --- мало не зомліла ---там місця живого не було---весь в блохах. Помила чим було в хаті, потім чемеричною настоянкою (потримала хв.15 ), змила. Потім оцтом (на 5 хв). Результат -- кошеня чисте. Блохи здохлі --- діти повитягали їх і не бридилися -- бо то допомога тварині-- перебороли себе.
    Чого то все тут пишу ? --- як така метода вбила блохи , а колись і воші-гниди в довгому дівчачому волоссі, то кожен собі висновки робить сам.

    Але, , ЧИТАТИ ІНСТРУКЦІЮ ОБОВ"ЯЗКОВО до будь -якого засобу. Чемериця--- отруйна рослина при споживанні всередину. І людям, і тваринам.
     
    Останнє редагування: 28 Серпень 2014
  18. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

     
  19. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Педикульоз - проблема?

    Marmulyadka,
     
  20. Olli S

    Olli S Member

    Знайшла в старшої воші, сказати що в шоці, це нічого не сказати, волосся в неї як руно, густюще, по довжині майже метр. Ми вже пробували Хігію (3 рази), чемеричну воду, а ті гади далі є і живі, і гниди деякі живі:sad:( Хто ще щось порадить??