Педикульоз - проблема?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2009.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    О, у своєму дитинстві я була така вошива дівка) У мене було довге волосся і я страшенно чіпляла воші. Щоліта з табору привозила, зі школи...

    Раз мама намастила голову нафтою очищеною але на половину із водою треба розвести (ще читала, що наполовину із олією, але сама тільки із водою розводила)(її біля Краківського на Шпитальній, так з під"їзду дядько продає, ще там мумійо і ще всяку фігню). І всі воші-гниди виздихували. Але ніякі гребінці мені не допомагали, то так два-три дні вручну тато витягував (ой, скільки разів він вже брався за ножиці, але таки не підстиг мене).

    І другий варіант (то ще до нафти було) -- ми йшли у санстанцію на вулиці Під дубом і купували у них юшку від вошів. Ну то тіпа не дуже законно, то вони по правилам мали мене там у себе обробляти, але продавали (за копійки -- їм не шкода). То та юшка завжди допомагала з першого разу. Може туди підіть.

    А проблеми із вошами у мене зникли в 9 класі -- коли я зробила собі меліровку (правда, тоді ще такого слова не було і то називалось "пєр"я"). З того часу я фарбуюсь і у фарбоване не лізуть.
     
    • Корисно Корисно x 2
  2. Olli S

    Olli S Member

    Дякую! Я вже думала над варіантом з нафтою, а там той дядько постійно сидить? можливо завтра з*їжджу на Краківський.
    От гребінцем в неї неможливо вичесати, волосся густюще та ще й хвилясте, я щіткою ледь розчесую.
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Там перукарня на Шпитальній є, от від неї ще пару метрів у бік Краківського і там або ой дід є, або така табличка висить із стрілкою в під"їзд і там його можна знайти
    Ні, гребінь ніколи не допомагав.
    Ну і мама особливо не допомагала -- бо в неї нерви)))
    А тато так скурпульозно волосинку за волосинкою весь день... Мене вже шия боліла, а він навіть поїсти мені не давав))) Але врахуйте, що після нафти гниди ще добу-другу будуть "стріляти". Тому кожну витягуєте і ще ногтями вистрілюєте -- і на газетку.

    Ну ви в курсі, що в хаті треба генеральне прибирання влаштовувати: виварювати постіль, прасувати подушки-дивани-ковдри...
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. oops

    oops New Member

    Я вам як мама, дитина якої мала тих тварин, і як колишній працівник СЕС( який травив тих тваринок) можу порадити таке:
    не гоніться за дорогими препаратами - 100% не поможуть. Це як реклама про Тайд. Купуйте препарати середньої ціни. Дуже дешеві (бензилбензоат) також не беріть - спалите дитині шкіру голови. Препаратами знищите тваринок. Але залишаться їхні діти (гниди). а тут треба попрацювати. Їх бажано витягувати вручну. сідаєте вдень біля вікна, включаєте дитині ТВ і витягуєте. пасма беріть тоненькі. І так витягуєте 2-3 дні (по 2 год). Гарантую 100% результат. За час роботи не зустрічала препарат, який би знищував гниди. Достатньо 1 залишеної живої і за тиждень у вас знову зоопарк.
    А тепер - ГОЛОВНЕ - дивіться, щоб ваша дитина знову не заразилась, бо є ймовірність, що джерело( інша дитина) не позбулося вошей.
    У мене був випадок. моя донька принесла воші. Я її обробила по повній програмі. Але кожного дня продовжувала дивитись голову. За пару днів - опа - велика доросла вош. Знову коломийка. І знову вош. Тоді знайшла сусідську дівчинку-джерело. І все . кінець історії.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. vavrena

    vavrena Member

    І в нас була така проблема. Не знаю, хто приніс, син чи дочка, але ганяла я тих вшей по колу: син-дочка, син-дочка, по черзі травила, і одночасно. Аж поки сама не провела і собі лікування, бо від них під час процедур нахапалася. Пару разів і собі помила голову тими шампунями, до речі називається пермін, бальзам і шампунь, не дуже дороге, краще навіть бальзам. Потім остриглася (поміняла зачіску). Аж після цього все припинилося, хоча для профілактики заглядаю у їхні світлі голови.:d25:
     
  6. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    А як відрізнити живі гниди від мертвих? :blush:
     
  7. Olli S

    Olli S Member

    Живі гниди при натисканні на них (наприклад нігтем) тріскають, чути певний противних звук як при розчавлюванні. До речі, ми ще довго боролись з тією проблемою, перепробували кучу препаратів з аптеки і нафту, спалила дитині шкіру на голові, випало дуже багато волосся, вибирала (як мені здавалось повністю (наівна) гниди, це куча часу над її головою. Вивела механічно гребінцем від вошей лавіналом, на той час волосся стало вже значно менше і воно стало прочісуватись. Чесала кожен день 2 тижні, а тепер кожних 3-4 дні для профілактити теж чешу (це вже панічний страх і я постійно страхуюсь). зараз відновлюємо волосся, бо дуже шкода :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Коли я працювала в садочку-- то було весело з тими вошами і гнидами.
    Уявіть собі- в групі діти поєднані з усього міста і різних переконань про спосіб життя і чистоту в цілому. От є на 30 дітей 2-3 з "неблагополучних" сімей. І карусель запущено. Ніхто не дивиться навмисно голови дітей в садку( тут ще мож випадково побачити) чи школі кожного дня. Хіба 2 рази- вересень і січень.
    Одного хлопця ми, вихователі, самі постійно обстежували, щоб не поширювалася та біда по дітях і по нас. Періодично його відсилали на 3-4 дні додому, щоб зі " звірями" попрацювали.
    Пригадую дівчинку з дуже густим волоссям до талії Одним словом, тій дівчині ми самі вичісували в "сонний час" волосинку за волосинкою, бо було шкода дитини(бабця і цьоця з криками кожного ранку як на базарі в присутності дитини); завідуюча верещала, що весь Львів буде знати про наші воші( заряд бодрості на весь день роботи нам).
    Так от з дівчатами в садочку то таке: вихователі після сну зачісують дівчат--- матусі ,пильнуйте( тобто насамперед дитина має сама контролювати, як вже трохи старша) чи кожну дівчину зачісують виключно її гребінцем, самі забирайте його додому на промивку- це хоч трохи унеможливить розповсюдження тої зарази.
    ...А в школах -- то вже інша історія. Своїм для профілактики намащую чемеричну настоянку(розведену з шампунем), бо вже як "воно" є, то я сама маю нервовий зрив, не те що діти - там паніка. Кіт наш від бліх теж "знає" чемерицю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Мені колись за шкільних років лише нафта ( керосин ) допомогли, спалено було все + в старших класах вибілилась. А так пару років боротьби...
    Але психологічно того боюся вже більше 20 років, постійно все перевіряю...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    От відчувало моє серце недобре... Мала принесла воші... Чухалася, чухалася - дивились , не бачили. Але розуміла, що дуже схоже на ту біду. І от є! День перший - шок.
     
  11. maty

    maty Well-Known Member

    в нас минулого року племінниця з садка принесла-пробували аптечні засоби і вичісували і вибирали-можна було з розуму зійти. Допомогла нафта-з Польщі привозять,вона спеціальна для росту волосся,тобто волоссю не шкодить,а воші на щастя вивели
     
  12. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Колись моя доня такий подаруночок мені тричі зі школи приносила. Першого разу я перепробувала купу всяких засобів. Повністю допомогла лише настоянка чемериці. Вже наступні рази я користувалася лише нею. Знаю що зараз продається вона лише у ветеринарних аптеках. Мастила нею голову, тримала трохи на голові, а потім змивала.
     
  13. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    От, завтра все спробуємо... Доні 6 рочків і от перший досвід:sad:
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Тут дівчата вже писали. Найдієвіший спосіб: втерти оцет, замотати поліетиленом і 30 хв походити в тому.
     
  15. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    І оцет теж зробили... В мене тільки одне питання ( певно, риторичне): звідки? Як?
    Чи це повториться знову? Брррр...
     
  16. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Можете детальніше розказати що це за нафта, фірма ?
     
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Я минулого року вивела дитині воші лавіналом у спреї, але треба повторно провести обробку через тиждень і ще через тиждень, а після кожної обробки дуже-дуже ретельно вичесати дохлі воші і гниди тим спеціальним гребінцем. А також замінити наволочки. За три рази цілком реально вивести то все повністю. Ми з чоловіком теж набралися від малої вошей, то собі вивели параніксом за два рази.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А ви смертні переживаєте, тут навіть зірки ту заразу мають :girl_haha:
    Гайді Клум похвалилася перемогою над вошами
    --- дописи об"єднано, 29 Жовтень 2015 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А ми малому і в придачу собі(бо від нього набрались) виводили чемерицею і за один раз допомогло.Як кажуть :дешево і сердито)
    --- дописи об"єднано, 29 Жовтень 2015 ---
    О я цього не знала)Але знаю,що він має антипаразитарну дію,бо дерматолог мені раз виписувала при демодексі.
     
  20. maty

    maty Well-Known Member

    подивилася на баночку-нафта косметична "new Anna cosmetyc"
     
    • Подобається Подобається x 1