Педикульоз - проблема?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2009.

  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Погоджуюсь на рахунок бензилбензоату - виводить за раз і без проблем. Єдине застереження (з власного досвіду) - якщо потрапляє з водою на шкіру обличчя, то пече, але після мастіння звичайним кремом, все минуло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Обробили, пильнуємо. Дезинфекція всієї квартири, прання 2 тижні на 95С.
    Як виявились в групі з 10 дітей, ще 4-5 мали... :sad:
    Якщо ще раз повториться, напевно, викличу СЕС на обробку дит.закладу!
     
  3. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    :help::help::help:

    дівчатка, а на скільки складно вичесати самих комах?? я маю підозру на педикульоз((( Вичісувала і сухе волосся, і мокре, і морке з бальзамом, і мокре після тримання розчину з отцетом, і після використання Лавіналу, і після чемеричної води. (це все не отдночасно,а на протязі тривалого часу, пробувала по різному). Вичісувала гребінцем від Лавіналу. :suicide:
    Так от, я ні разу не вичісувала самих комах :dntknw:, навіть не знаю як вони виглядають насправді, бо ніколи з тим не стикалась((((
    От скажіть, чи я неправильно вичісую, чи їх тяжко підловити, чи то у мене параноя і немає ніякого педикульозу???? :blush:

    П.С волосся маю середньої довжини, густе.
     
  4. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    більше певно параноя)наскільки я зрозуміла,то у вас вже довго триває,то за стільки часу так би розплодилися,що ви не могли б не помітити.
    --- дописи об"єднано, 24 Березень 2016 ---
    а яйця-гниди знаходили?чи підозра грунтується тільки на свербіжі?
     
  5. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    в тому то й справа, що свербіж починається, коли стає брудніше волосся)
    а гниди, я не знаю як вони виглядають(( Інколи, рідко, але я можу щось вишукати, такий собі білий кружечок)))
     
  6. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    гниди- прозорі, а чим ближче до шкіри голови-стають чорні. якщо спробувати їх роздавити між нігтями, почуєте характерний звук.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    ееее ні, те що я час від часу помічаю біле, точно не прозоре, і точно не чорненьке
     
  8. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Ну то може перестаньте себе мучати??
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. vavrena

    vavrena Member

    Нехай хтось вам подивиться, кому довіряєте і має добрий зір:girl_spruce_up:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    У нас в школі виявляється вже тижні 2 у дітей знаходять воші:girl_sad:

    Чи є сенс якийсь період не ходити в школу?
    Є якась профілактика?
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    сенсу немає. Педикульоз ходить по школах та садках вже 2 рік. Чим вам допоможуть 2 тижні?
     
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Та може повитравлюють?:girl_crazy:
    Бо вже тривогу забили
    Кожного дня оглядають....відправляють лікуватись
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2017
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ну то прийде в школі одна дитина з недобитою проблемою і далі розповзеться. То ж не проблема одного класу. Про епідемію педикульозу вже не перший рік говорять.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    А що ж робити??
    Існує якась профілактика?
    Бо як уявлю що в моїх трьох це заведеться, то починається паніка:girl_mad:
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у моїх ще ніколи не було.
    Зате в мене в дитинстві 100 раз. У нас сусіди були такі потомственні вшивці. Про них у поліклініці знали, на роботі батьків, у школі... І от я часто від них заражалась, хоча вже ні додому не ходила до них, і на майдачику подалі трималась, а всерівно...

    А була у нас ще третя коліжанка, в якої волосся по коліна, і вона в тих моїх сусідів спала, і вони в неї -- і ніколи нічого не мала. То ж до вошей ще треба мати схильність. Може ваші діти (і мої) не мають такої схильності?)))

    Ну і не панікуйте -- виведення вошей -- питання одного дня (ну так у нас було). Все виварюється, все прасується, голови обробляються (причому тоді так не було чим -- то ми ходили у санстанцію на вул. Під дубом і брали у них ту юху). А після тої юшки гниди ще два-три дні тріскають, а аж тоді вичісуються. Мвій тато не мав бажання чекати три дні, тож відразу після олбробки починав мені витягувати їх. Той процес цілий день тривав -- але вже під ноль
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Рекомендують не ходити тим, в кого знайшли. І то, для того, щоб нормально пролікували і не розносили. Бо то така гадість, що переноситься дуже легко і швидко (Ми минулого року виводили двічі).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    а яка школа, не підкажете?
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вони зараз водяться у всіх школах і гімназіях :)
    --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2017 ---
    угумсь. і багато батьків того дотримуються?
    --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2017 ---
    ну кажуть, що не люблять паразити запаху ефірних олійок чайного дерева. То пшикати на волосся. Але то з такого- недоказаного.
    маю таку знайому ( дуже акуратна і чистенька сім я), де то вічна проблема її дітей- що в садку, що в школі. Скільки раз вона виводила, а все-рівно періодично треба все по новій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    І у нас в школі вже другий рік. Літом, поки не ходять в школу, то все ок, а тільки підуть, то періодично маєм нових мешканців (. Засоби аптечні, прання постелі і речей, звичайно мають ефект, але поки ви не визбираєте всіх гнид до одної, доти буде повертатись. У Єви волоссячко по плечі. Годинка і готово. А от старша має волосся нижче попи, то я сідала і кожен вечір по пару годин збирала (. Пасмо за пасмом. ОБОВ"ЯЗКОВО через 7-10 днів провести повторну обробку аптечними засобами.
    Школа - це страшний розсадник того всього. Якщо вже заведеться, то дуже важко позбутись. Бо не всі батьки такі свідома і відповідальні (.
     
  20. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    А ще запущеність цієї проблеми залежить і від вчителів та медсестр школи.
    Був у мене такий випадок. Я працювала на групі продовженого дня. Прийшла після закінчень занять забирати учня в ту групу, а мені його керівничка каже, подивіться йому голову, бо він всі заняття чухався:dash1: от як так можна, дитина сиділа цілий день чухалась, а керівник не подивилась, не покликала медсестру, вона сиділа і чекала вчительку продльонки (мене). Повела я його жо медсестри відразу, і о евріка, є!
    І за цілий день на заняттях, напевно кочували вони і до інших:girl_sad: