Передчасно народжені діти!

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем pravovuk, 31 Січень 2010.

  1. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    ми в Чорнобильській були в лікаря Країнського. Мені дуже сподобалося, толковий, гарно порадить, нічого лишнього(як от наприклад масажики, які всі навколо прописують просто для профілактики)
    Щодо мануала, я малого завела до одного лікаря, який раз на тиждень приїжжає з києва і тут приймає. я зробила дуууже великі очі після того як він мені показав що в малого одна ніжка довша, я ж його показувала ортопедам!!! і відразу при мені ж то все і поправив (та довша ніжка не розводилася до кінця і голівка в той бік не до кінця поверталася) сказав що то т.зв внутріутробна травма, від того що дитинка нерівно лежала, він на тому спеціалізується.
    доречі нічого малому не крутив і не "ламав" як то люблять костоправи, легенько якось так помасував в районі шийки лише кінчиками пальців.
     
  2. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    малеча народилася з вагою 540грам, спочатку чоловік сказав 700грам, щоб жінка дуже не переживала, бо важко відходила від наркозу, впала в дипресію. Ні з ким не хоче говорити, телефон не підіймає. Лікарі сказали, що у малечі шансів мало, жоден орган повністю не розвинутий. Але ми все одно віримо в чудо, молимось і просимо Бога про чудо.
     
  3. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Незнаю чи постили вже це відео. Розчулило просто до сліз. Бувають такі манюнечки і з них виростають чудові хлопчики і дівчатка:)
    https://www.youtube.com/watch?v=EEPHLC6dMGA
     
  4. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    О! Тут буде доречно. Шанси завжди є в таких діток!


    Неймовірна історія про дитятко яке народилось в 4.5 міс і важило 490 гр. Але вижило завдяки житомирському лікарю. http://gordist.org/laureate/2007/serge_laponog/

    А ось про цього ж хлопчика в 2 роки:
    http://gazeta.ua/articles/people-newspaper/_490gramovomu-hlopchiku-vipovnilosya-dva-roki/282396

    Може комусь ця історія додасть сил і надії. Дива трапляються!
     
  5. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Моя приятелька народила два з половиною місяці тому дівчинку на 33-34 тижні вагітності. з вагою 1800 грам 44 см. Стимулювали пологи через високий титр антитіл (здається було 1 до 84). Не дихала. Робили замінне переливання крові, кололи антибіотики.Лежали вони на Орлика. Переживали всі дуже, молилися. Але дякувати Богові, вижила. Зараз поправляється, набирає добре вагу,виглядає дуже гарно. І мама і дитинка на разі в порядку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    У нас зі старшим була майже така сама історія. Тільки в мене води самі відійшли. Дякувати Богові хлопчисько вже 1 клас закінчив.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. kawwa

    kawwa Active Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Дівчатонька, маємо в родині гризоту: моя двоюрідна сестра півтора місяця тому народила хлопчика на 29 тижні, вага 1100 ріст 30 см. Наразі він на Чернігівській, з реанімації перевели в палату (поправився на 300 гр), сам дихає тільки кілька годин на добу - решта в кисневій масці, колять антибіотики через пневмонію, годують зі шприца, є гематоми в мозку, незакрита якась "судинка в серці", я так розумію, що то овальне вікно незакрите. Лікарі тільки застрашують. Вчора лікарка видала, що через гематоми тре буде робити операцію в Польщі. Але ж дитинка ще дуже маленька, мала б народитися тільки на початку вересня. Чи можливо вже говорити про операцію.
    Хто в тому розуміється трохи, чи мав такий сумний досвід - поділіться будь-ласка. Чи розсмоктуються ті гематоми і коли, і що то з серцем може бути. Бо ж ніхто нічого не каже. А в сестри всі в такій паніці, що взагалі погано соображають. Буду дуже вдячна за допомогу.
     
  8. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Я думаю, то треба сконтактуватись з польскими лікарями і описати стан речей. Колись священник моїй мамі розказував, що його племіннику ставили порок серця, чи щось подібне, казали в Польщі операції робити. Вони поїхали. Виявилось, що не тільки не робили, а пояснили щось там, що до 7 років те саме пройде, ну типу як такі нюанси бувають, але то оперувати не треба. Так і вишло.
    Але дитинка маленька, тому краще консультуватися.
     
  9. kawwa

    kawwa Active Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Жодних можливостей виходу на іноземних лікарів батьки дитини не мають поки що. Та й ще ні діагнозів кінцевих, ні виписок нема. Чекають, кожен день сподіваються на краще. Мама зціджує молоко, тепер трохи почали ним годувати, а вона, бідака, мала вже три лактостази.
     
  10. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    якщо під цими гематомками розуміється крововиливи в мозку( а саме крововилив в шлуночки гол мозку)- то відсоток ,що вони розсмокчуться, капулюються- високий. принаймі , я ще не чула ,щоб їх видаляли(маю деяке відношення до того). там проблема в тому, щоб на фоні тих крововиливів не збиралася рідина (гідроцефалія)-тоді так, оперують, ставлять шунт. але і у львові роблять ці операції.
    на рахунок серця- через дорогу від відділення недоношених в окл, ж відділення дитячої кардіохірургії. там є чудовий лікар микола коник - до нього на консультацію.
    відділення недоношених виходжують таких діток, але і страшилок нарозказувати-це святе...
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    я би ще радила професора Іваніва попросити проконсультувати, він є кардіолог з величезним стажем, приймає на кармелюка в сімекс-соно, але я чула що деколи він може приїхати до маленького пацієнта в лікарню. Ми до нього теж звертались з малим.
    У нас при народженні ( хоча малий абсолютно доношений народився) була відкрита артеріальна протока 2 мм, і відкрите овальне вікно. Нам сказали за цим стежити. В рік повторно у Іваніва проконсультувались, все закрилось. Так що страшилки страшилками, а консультація толкових лікарів прояснить стан речей.

    Про гематоми, напевно залежить які вони і де, але знов ж таки, у малого після народження голова була синя як баклажан тиждень часу, а крововиливи в склерах очей почали сходити під кінець 1-го місяця життя, це щоб уявити які там були крововиливи. Ну але все пройшло, розумна, активна нормальна дитина.

    у нас трішки рідини було, ну до гідроцефалії було далеко, але тим не меньше. Приймали діакарб+аспаркам по схемі певний час, потім внормувалось.
     
  12. Mylen

    Mylen Мандаринка

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Мамочки недоношених діток підкажіть будьласка коли ваші малята почали сідати? Ми народились на 34-35 тижні, зараз синочкові 10 міс. і ми ще навіть не намагаємось, зате швидко-швидко повзаєм. Пройшли три курси масажу за призначенням невропатолога.
     
  13. AirLady

    AirLady Active Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Мої народились на 34 тижні. У 8 місяців могли тільки пів хвилинки посидіти без підтримки. Самі почали сідати тільки коли навчились повзати, з положення рачки, а повзати почали пізно: один в 10 місяців, а другий майже в рік.
     
  14. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Ми теж на такому терміні народились. Перший раз сів з повзаючого положення десь біля 10-ти місяців. А з лежачого, так через бочок ще пізніше.
     
  15. kawwa

    kawwa Active Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Я у липні писала про хлопчика, що народився з вагою 1100 гр. Тепер отримала питання в карму про його самопочуття. Слава Богу, все ніби налагодилось. Його виписали десь майже у три місяці.зараз йому 4 міс, вага 4 з гаком кг. А головне, що з серцем все добре і в мозку гематоми зникли, хоч лікарі дуже лякали. Дякую всім за підтримку.
     
  16. kawwa

    kawwa Active Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    І знову про нашого хлопчика, може комусь згодиться. Пішли вони сьогодні до дільничого невропатолога на огляд: все зле, дитина слаба, погано розвиваеться. Купа ліків. Пішли тут же на Чернігівську, до лікаря, який виходжував:все добре, дитина розвиваэться так, як і мае бути в такому випадку. Ну і як то? Не знае елементарного? Як іх вчать, чи була в них ординатура, практика? Жах. І воно ж там і буде вічно сидіти в поліклініці і чудити з малими дітьми і нема на то ради.
     
  17. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Ми народились на 35 тижні, ходили на 3 курси масажу, сіли в 7 міс, встали в 9 міс, пішли в 10 міс)
     
  18. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Мене дуже дивує, як то можна побачити дитину 1-2 рази по пару хвилин, зразу призначати купу серйозних препаратів. В нас так було, ми тільки зайшли в поліклініку до невропатолога в 2 місяці, поки роздягнули малого, він почав плакати, бо дуже того не любить - лікар зразу: "Все, неспокійний, купуйте Нотту". Нічого перед тим не розпитавши. І крім того ще різних медикаментів виписала. Тому однозначно вірити і довіряти потрібно лікарю, який дитинку знає і бачить частіше, в вашому випадку слухайте
     
  19. Mylen

    Mylen Мандаринка

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    І ми мали неадекватну реакцію дільничого лікаря - сказав нам, що дитина у свої 8 міс. давно вже повинна сидіти і що у нас великі проблеми з неврологією. На що невролог який нас наглядає з народження сказав, що у дільничих завжди дітки які не вписуються у "книжкові" параметри потребують серйозного лікування:girl_haha: Слухайте тільки тих лікарів які спостерігають ваших діток у динаміці.
    P.S Ми вже сіли і ходимо вздовж ліжечка:girl_in_love:
     
  20. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2