Передчасно народжені діти!

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем pravovuk, 31 Січень 2010.

  1. Byala

    Byala New Member

    Мамусі передчасно народжених діток, порадьте, будь ласка, хорошого масажиста. Нам 3 міс., народились на 33-34 тижні, потребуємо загального масажу.
     
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    У двоюрідного брата дитина народилась на 6 місяці, 1200 гр.... (Зараз їй вже скоро 6 рочків і все ОК). І от вони стільки масажів брали, такі всякі круті масажисти приходили -- і все не то було. Поки мама не купила собі компютер, не подивилась в ютубі як робити масаж і сама не почала робити. І дитана і голову підняла, і сидіти почала.... Тому добре подумайте, чи воно вам треба ті масажисти
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

    Дівчата, а якщо маля народжується доношеним але з малою вагою (2400 наприклад), тобто 'не дотягує' до 2,5 кг, то його не виписуватимуть і також відправлять на Чернігівсьгу/Орлика? Чи дивляться по якимось іншим показникам?
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    не знаю за 2400 (ну бо це майже норма), але з нами на Орлика була мама з доношеною дитинкою, яка народилася в 38 тижнів, але вагою менше 2 кг, але їх швидко виписали, хлопчик гарно набирав вагу і їх відправили додому
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Зі мною на Джамбула народила жінка дитинку на 35 тижні, теж не дотягувала по вазі до 2500 кг.
    Нікуди не відправляли, дитинка була здорова, лежали разом з ними в одній палаті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Acura

    Acura Active Member

    Ми лежали в лікарні на Орлика поки не набрали 2 кг
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

    Дякую дівчата за відповіді. Трохи спокійніше стало бо мені по УЗД передбачають маловагову дитинку (може 2.5 кг і не бути) і так хочеться до дому виписатись і вже там її відгодовувати ))
     
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я б на вашому місці дуже дані УЗД до уваги не брала.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    На Мечнікова моя сусідка по палаті народила хлопчика в 36 т. 2500 г. Ще трохи втратив ваги. Виписали на третю добу, як всіх
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Якщо дитинка доношена, здорова, в неї є смоктальний рефлекс, нормальний бал по Апгару, - то на Чернігівсьську, Орлика не забиратимуть. Можуть хіба довше потримати в роддомі, наприклад 5 днів, замість трьох діб, але якщо на це є підстави. Якщо все гаразд то виписують на 3тю добу. Доношені дітки 2400 вже можуть нормально смоктати.
     
    Останнє редагування: 6 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мою дівчинку УЗД передбачало до 3 кг, народилась 4,5
    дуже на ті дані УЗд не спирайтесь :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Ви мене лякаєте) Вже кажуть, що є 3200, а великого з моїм тазом трохи небезпечно родити

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    може бути і навпаки -мені в першу вагітнісь казали буде дитина не менше 4 кг, а народилась 3650
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мене теж зі старшим сином дуже налаштовували на крупний плід, а всього 3.600 народився при тому, що на 42 тижні
     
  15. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Я десь читала, що визначена вага на УЗД після 20го тижня дуже не точна, бо діти ростуть кожен в свому темпі .
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


    --- дописи об"єднано, 8 Січень 2016 ---
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вага- це лише один "із". Оцінюється багато факторів. В першу чергу , окрім ваги, береться до уваги оцінка по Апгар. Дитика може і в 34-35 тижнів народитися з вагою в 3500, але потребувати більш пильного нагляду. Оцінка по шкалі від 4 до 6 вказує на те, що потрібен додатковий нагляд.Тобто доношеність визначається по функціональній зрілості. І вага- лише один із показників.Якщо дитинка має маешу вагу, ніж 2500, але немає запитань по іншим показникам, тоді просто мама трішки довше з малючком буде в пологовому.І випишуть їх при досягненні потрібної ваги.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Так так) ми родились 34-35тижнів, 2кг, апгар вроді 8. Просто в роддомі тиждень були.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. solana rok

    solana rok Well-Known Member



    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  20. Chrystal

    Chrystal Well-Known Member

    А якщо цілу вагітність всі узд показують немаленьку вагу дитинки,причому узд на різних апаратах...чи можна довіряти таким даним? З першою вагітністю ми мали середні значення ваги завжди,то так і народились середніми 3300.