Передчасно народжені діти!

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем pravovuk, 31 Січень 2010.

  1. MASLINKA

    MASLINKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    [/QUOTE]Привіт, дівчата! Читаю ваші дописи і ...плачу... Рік і три місяці тому, я на 6 місяці народила двійню вагою 570 і 530 г.діти прожили лише 1 день, врятувати не вдалося. Причину не знаємо і до сьогодні. Почувала себе добре, ходила на пари в інститут, на підтримці не лежала,...а вночі просто почав поболювати періодично живіт, я дочекалася ранку, оскільки і подумати не могла, що то схватки, відезли в лікарню, там і кололи і капельниці капали, але родовий процес вже пішов і на жаль вже нічого зробити не можна було.[/QUOTE]
    То направду велике горе, але подивіться на це з іншої сторони: Бог забрав до себе двох маленьких ангеликів, які йому були в той час потрібні на небі і вони зараз там і дивляться на вас і радіють шо в них така хороша мама. А вам в свій час подарує (або можливо вже подарував незнаю)ще багато маленьких малявок. Та що не журіться все буде добре
     
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Я народилася доношена з вагою 1800 :) (ну спадково у нас малі діти народжуються). Лежала на Чернігівській, розповідає мама, що були там діточки по 500 гр шестимісячні, їх виходжували. Так що не втрачайте надії.
    Звичайно, ситуації бувають різні, але не варто опускати рук.

    ---------- Додано в 13:42 ---------- Попередній допис був написаний в 13:39 ----------

    Моя тітка народила на 6 місяці, екстренне кесарське, дитину не врятували. Через три роки вона народила красиву, здорову донечку.
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Дівчата, хто пережив таке, прошу сказати, а які причини передчасних пологів вам називали лікарі?
     
  4. MASLINKA

    MASLINKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    В мене це сталося по вині лікаря в котрого я стояла на обліку. Я дуже скоро почала набрякати (десь з тижня 24), а мій лікар замість того шоб покласти мене на збереження виписав мені фуросимед. Хоча проблем з нирками в мене небуло, тобто ні один аналіз шо мені зробили непоказав проблем.Потім почав поступово підніматися тиск (я впринципі гіпотонік мій норм тиск 110 на 70). І потім на 30 тижні в мене почалася сильна кровотеча - відшарування плаценти, викликали швидку і вона мене завезла на Батальну. Коли приїхала швидка в мене тиск вже був 140 на 90. Під час операції мені вже піднявся до 170. Мене вчасно прокесарили...Отак. Єдине шо може порадити всі вагітним - радьтесь з кількома лікарями (навіть якшо невиникає жодних проблем) і якшо хоча один з них скаже лягати на збереження, робіть це негайно. Тому шо від того залежить і життя дитини і його мами. І Слава Богу що врятували і мене і дитину, тому шо знаю такий самий випадок коли не вижив ніхто.... Бажаю всім здоровя
     
  5. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Все буде добре!!!!!!!!Я написала Вам в приват.
     
  6. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Стосовно лікарів ,які допомогли нам виділю таких:
    Децик Ольга Ярославівна (Чернігівська,4)
    Невролог-Куксенко Олег Вікторович(Орлика)
    Ортопед- Попик(забула як звати)(Орлика
    Окуліст -Радомський Всеволод Модестович(Брюховичі)
    Хірург-Федусь Володимир Романович (Орлика)
    Масажистка-Марія Михайлівна(кому треба дам тел.в приват)
    Скільки буду жити-стільки буду вдячна їм за ЛІЛЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  7. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    pravovuk, дякую вам за тему та за те, що ділитесь своїм досвідом – плачу і захоплююсь вами водночас... 4.5 роки тому мені довелось спостерігати багатьох мам та родин на Чернігівській – я була просто вражена їхньою силою, мужністю, вірою та надією, тими тижнями та інколи місяцями безперервного сціджування.
    Зичу багато здоров’я вам та вашій донечці-красуні!
    Я знаю дуже багато випадків передчасних пологів, на щастя, тільки позитивних – здорові, гарні та розумні дітки.

    Я народила свою доню природнім шляхом передчасно на 32-33 тижні, 44 см та 2400 кг. За усіма ознаками фізичного розвитку (окрім ваги) доця відповідала терміну.
    Моя вагітність протікала дуже добре (без ускладень та попередніх анамнезів), причинами передчасних пологів лікарі пост-фактум називали кілька - надмірна вага плоду нехарактерна терміну, молочниця, гіпервітаміноз С, гіпер-активний спосіб життя – сильні навантаження на роботі, постійні відрядження, один стресовий випадок за кермом (незначне ДТП - я в ролі водія)...
    Дуже критичними були 3 перші дні життя доні (відсутня терморегуляція та смоктальний рефлекс), на 4 день стан донечки кардинально покращився, - вона вперше сама змогла смоктати груди і більше не потребувала кювезу, - нас виписали додому на 6 день після пологів без будь-яких неврологічних діагнозів.
    Власне тому, що доня народилась достатньо великою та дуже сильною духом, ми до 5 місяців наздогнали інших діток у вазі та рості, після того різниці у фізичному розвитку не відчували жодної.

    Ситуації в житті дуже різні бувають... головне – ніколи не падати духом, не нарікати та мати сильну віру та надію на Божу поміч.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Моя знайома народила хлопчика на 7 міс,підскочив білок в нирках,аж зашкалив,лікарі сказали що вона вчасно звернулась,якось сама відчула-кесарили,хлопчик мав вагу 1060гр. Я бачила фото,для мене це і досі шок,маленьке тільце де видно кожну кісточку і всюди голки......
    а зараз Олежику 2,5.це козак,правда трошки дрібненький,розвивається нормально,ходить в садочок,цілком нормальна дитина!!!!!!!!!
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    у однієї моєї знайомої- істмико-цервікальна недостатність ( хоч і були наложені скоби на шийку ще в 12 тижнів)
    у іншої- пізній гестоз ( тиск,набряки...),як наслідок- відшарування плаценти.
     
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    і що шов не допоміг?????????
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    на 35 тижні розійшовся...добре,що вона в той час була на збереженні.А з першою вагітністю скоба теж була накладена, але почалася кровотеча ...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Це правда я теж з донечкою там лежала в липні 2008р (Донечка народилася 1800гр на 34-му тижні) при мені там виходили лялю яка народилася 580гр. Там чудові лікарі. Велике їм спасибі!!!!

    ---------- Додано в 01:25 ---------- Попередній допис був написаний в 01:17 ----------

    А такі дітки і справді дуже швидко наздоганяють нормальних. Ми в 3місяці вже почули перші втішні результати від лікарів. В плані розвитку я взагалі різниці не бачила з іншими дітьми(мала з чим порівнювати-племінниця на місяць молодша народилася з вагою 4000гр), а вага не головне, моя доня і зараз менша за однолітків, але ж дівчаткам це пасує.
     
  13. ikaklyk

    ikaklyk New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Привіт! не розумію чому ви так настроєні проти лікарні на Орлика. я народила синочка на 32 тижні вагою 1650 гр. і зростом 42 см. кесарили, бо відійшли води,відслойка і передлеження плаценти. Лікарка, в якої я родила ще до операції викликала реанімацію з Орлика, малого зразу ж забрали, я навіть не бачила.Лежали ми там місяць, ліки для дитини купували, але нічого більше не платили і коли хотіла віддячити медперсоналу навіть не брали, бо казали що вам вони зараз більше потрібні. З першого ж дня , бо я ще 6 днів лежала на Мечнікова, нас просили довозити молочко, що чоловік і робив 2 рази на день. Зі мною в палаті лежала дівчина, дитинку якої забрали на Чернігівську, їй молоко передавати не дозволили, а дитину присадили на суміші... По-вашому це добре?

    ---------- Додано в 12:44 ---------- Попередній допис був написаний в 12:37 ----------

    А 5 років тому на 28 тижні теж почали підтікати води, на Батальній мене не прийняли, сказали так у вас відходять води, але ми вас не можемо прийняти , їдьте кудись інше...... вбила б того лікаря, мій хлопчик тоді не вижив....
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    У жодної з моїх знайомих діток на Чернігівській не присаджували на суміші- молочко мами передавали з першого ж дня або зціджувалися потім прямо на Чернігівській.
    це справді страшно. Але ,це на совісті того лікаря. Бо моя коліжанка на Батальній 7 років тому теж народила передчасно на 29 тижні. І її дитинка прожила лише один день... Зараз вона мама 2 чудових діток ( теж народжених передчасно), але народжених на тій же Батальній у тих же лікарів...Казала,що у всіх випадках вони робили усе можливе...
     
  15. victory

    victory New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Я також передчасно народила в 33 тижні.Дуже важко бачити своє маля безпомічним і слабким.
     
  16. ikaklyk

    ikaklyk New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Вона була теж після кесаревого розтину, а чоловікові сказали,що те молочко буде невідомо як зціджене, можуть попасти бактерії. тобто все не стерильно і т.д. а за тиждень дитина привикла до бутилочки і потім груди не брала...
    Мій малий теж груди взяв через три тижні, але на Орлика дитину годують шприцом, щоб не звикла до бутилки...Зараз нам 4,5 місяці, цицю гамаєм добре ттт, важимо 5,700, гукаєм з 3 міс., іноді пнемся ніби сідати хочемо, хоча я розумію,що ще рано.

    ---------- Додано в 14:26 ---------- Попередній допис був написаний в 14:25 ----------

    А зараз ви як? Дихало саме? Які успіхи?
     
  17. MASLINKA

    MASLINKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    повністю підтримую. мене також кесарили, і мою дитинку забрали в першу ж добу на Чернігівську, але ніхто навіть і ненамагався присадити його на суміш. Коли вперше туди прийшла (а то було через тиждень після кесаревого) то мене запиталися шо мені кололи і шо я приймала, і після того сказали шо я можу з наступного дня привозити молочко і коли виписували то казали чим подовше годувати грудьми. На рахунок стерильності: вони його всерівно пастеризують.

    шприцом годують всіх в кого немає ще смоктального рефлексу, а потім поступово вчать смоктати з бутилочки , а потім і груди. Наш малий навчився нормально смоктати груди не в лікарні,а дома і то десь через місяць після виписки. А до того часу я йому сціжувала молоко і паралельно вчила смоктити.
     
  18. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Мою дитину лише моїм молоком годували .Вводили через шприц-бо ще довго не було ковтального рефлексу.Так що там напевно були вагомі причини годування сумішшю, оскільки точно знаю, що на Чернігівській всі лікарі наполягають на грудному вигодовуванню.Хіба що мама не має молока, або чимось хвора, або приймає ліки,які можуть зашкодити дитинці.......
     
  19. Lilusik

    Lilusik Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Ми теж нещодавно повернулись з П.Орлика. Народились на 33-34тижні з вагою 2.330 Пройшли курс антибіотиків, в перші дні були на підтримці дихання + жовтушка.Годували нас в реанімації з шприца, але як пояснив лікуючий лікар, для того щоб дитинка взяла груди. молоко моє не пастеризували. Відношення медперсоналу сподобалось. Лікарі, як на мене, досить компетентні та кваліфіковані.
    Дівчата,а як ваша малеча набирала вагу в перший місяць, бо ми трохи слабо справляємось?
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    конфлікт по групі крові?