передвісники пологів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitulinka, 16 Липень 2009.

  1. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    теж чекаємо. була на узд, сказали вага 2700-2800, зробили ще нон-стресд тест, то так на датчиках все ок було, дитина реагувала, і перейми фіксувались. вони нічого не говорять, типу не мають права. все лікар має казати. ввечері в мене перейми йдуть сильні, але не регулярні, і так кожен вечір) більше ніяких передвісників нема
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Ми 3 тижні тому були 2900. Живіт камяніє-відпускає дуже часто вночі, але перейм якихось нормальних регулярних нема. Завтра плановий візит до лікаря, цікаво, чи збільшилося відкриття (минулого тижня було 2 см). Думаю, що пробка або повністю вже вийшла, або " довиходить ", бо багато подібного вже було.
    Чекаємо :) Усьому свій час)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Була в лікаря. Шийка згладжена, відкриття 2 см. Голівка зафіксувалася. Я й далі чекаю)))
     
  4. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Майже те саме і у мене) відкриття лише 2,5 см
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це не "відкриття", це хороша готовність
    поки відпочивається - відпочивайте.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Й досі не народилися ми :)
    Сьогодні лікар сказав, що ще дасть поносити тиждень (до 41 повного тижня по УЗД), потім УЗД і моніторинг (плацента, води, дитятко ) і якщо все ОК, то дадуть доносити максимум до 41 т і 4 дні і потім стимуляція..
    Внутрішній голос каже, що народитися маємо цього тижня)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Як ви себе почуваєте? Фізичні відчуття.
     
  8. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Почуваюся чудово.Дякую
    Великі відстані мені тяжко зара долати, але тішуся, що нічого не турбує/не болить
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Bize

    Bize Well-Known Member

    Напевно напишу тут. 36 тижнів, а постійно терпне і твердіє живіт.. Це тренувальні перейми? Почалось таке після 30 тижня, але останні дні - це відбувається постійно (сьогодні як прасувала речі в роддом, то пару лашків аж на 4 підходи розділила, бо не могла довго у вертикальному положенні бути)
     
  10. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    в мене так було в останні дні. Терпнув живіт протягом дня весь час. Але так було пару тижнів. тобто не факт, що як сильно твердне, то вже скоро народите. Але це добре, організм готується
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, читала, що перед пологами організм сам чиститься). То має бути як завше, чи таки рідкіша консистенція)))? Може дурне питання, але цікаво як було у Вас. Бо вже третій день отаке якесь незрозуміле), плюс живіт час від часу підниває, як при місячних. Але швидко відпускає. Ну і болі аж такої нема. Але мені ще рано. 36 тиждень. Попередні двоє народились рівно в 40 тижнів.
    От і думаю чи то вже щось цікавіше, чи самонавіювання, чи дівчатка таки шустріші))).
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    є таке. в мене було. проснулась вночі і почала бігати в туалет. але при тому і був біль, як при переймах. і часто. в той же день і народила.
    п.с. але зараз літо, багато овочів-фруктів, то може у вас просто таке собі "розвільнення" кишечника
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та от якраз це і дивує. Бо їм того багато, але були проблеми з закрепами. А зараз вже третій день все аж за легко))). Спочатку думала, що отруєння якесь, були ще гази. А зараз ось ці незначні болі-потягування низу живота + чистка + цілу ніч твердий живіт.
     
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Було третій і четвертий раз, але протягом 6 годин я народжувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нічого собі)!!! Я щось поки так швидко не готова). Якщо чесно, навіть з лікарем не визначилась. Та і сумка не складена на всі 100 відсотків.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мене було очищення, але вже при сильних переймах, коли інтервал був 3 хв і менше.
    Правда, я з таким інтервалом ледь не 2 доби ще чекала народження доні, але на той момент вже ясно було, що це - пологи точно.

    Щось ще пригадую з хлопцями - були передвісники такі - чистка плюс слабкі переймочки. За тиждень-два до пологів. Але тоді то все було не боляче і швидко заспокоювалось. Хоча, цей спогад вже більш приблизний, але щось таке було.


    Раджу мати поближче до себе документи, телефон з зарядкою, гроші і одноразові пеленки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Зараз буду когось сварити.
    Дівчата шустріші. Ставлю на 38 тиждень.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От і мені так би хотілось))).
    Завтра все докуплю), якщо встигну).
    --- дописи об"єднано, 28 Серпень 2017 ---
    Та от і в мене якось так, не боляче. Але я навсяк випадок виспалась щойно добре))).
    Мені чомусь здається, що зараз видаю бажане за дійсне.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене так не було, навпаки, "пізньоосіннє яблучко" :) 43 тиждень
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Була сьогодні в лікаря, живіт ще високо. Сказала пити ношпу по 1 таблетці тричі в день. Що думаєте? Живіт і далі трохи підниває.