передвісники пологів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitulinka, 16 Липень 2009.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну з першими пологами я думаю, що скоро не народжу))
    І те ниття живота може в мене таки зараз через кишечник ( вже сьогодні 3 рази ходила в туалет " по великому"). Ну побачу, як далі діло піде)
    Ну хоч пробка ще не відходила. Були два малесенькі кусочки слизу ( справді як сопельки, але зовсім прозорі). То теж думаю, що то ще не то)
    Взагалі завтра планую на огляд до лікаря ( ще треба подзвонити , домовитися), то можливо буде точніша інформація.)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    А кишечник - через пологову діяльність :), а пробка може й не відходити очевидно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    В мене 2 попередні вагітності ні пробка не відходила, ні води, ні тренувальних не було. Взагалі нічого. Просто в один момент перейми почалися. Цього разу є тренувальні і тонус часто відчувається
     
  4. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ну не факт. Я перший раз від приїзду в Пб, оформлення, до години часу і народила. До того від ранку легкі перейми почались без всяких передвісників. Я собі займалась звичними справами і десь на 5-ій годині перейм задумалась може воно, враховуючи початок 42т), але все ще чекала "жари", боялась зашвидко приїхати. Вдома все так лайтово відчувалося, поки не сіла в трясучу машину по українських дорогах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Шлунково-кишковий тракт може чиститись, як раз перед пологами. І оте ниття про яке Ви писали вище теж може свідчити, що процес починається. У мене в обидві вагітності кишківник добряче чистився перед пологами. А в другу вагітність було оте ниття, як перед місячними, а тоді вже пішли перейти з інтервалом.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну тоді дуже надіюся, що то все таки передвісники:)
    Завтра якраз ПДП.
    Хоч може, то я вже так хочу пошвидше народити, що вбачатиму їх у всьому)
    Чекаю:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відпочивайте по максимуму). Спробуйте зараз поспати. Бо чомусь ті дітки люблять вночі народжуватись. Мої хлопці нічні. З донею страшенно не хотіла знову ночі. І вона мене послухала, дала добре виспатись і народилась ввечері.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Минулого понеділка в мене оті симптоми + відходження пробки було, тренувальні перейми були дуже болючі, але я вже тиждень чекаю на лялю. Так, що це не факт, а це треті пологи, ніби мало б усе початись швидше...
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    не факт абсолютно.
    я би очікувала на +- такому ж терміні, як і попередні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не знаю, перші двоє дітей у мене на 42 тижні, 3 на 42+3, а 4 - на 43+1
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Таки зовсім не предвісники були. Була сьогодні на огляді, то голова ще далі високо , не зафіксована, та ще й не зовсім по центру,а так вбік відходить.( Шийка довга.
    Хотіли зразу,щоб лягала під нагляд, але відтягнула час до понеділка.
    А може бути таке, ну що ніяк не захоче опускатися дитинка? Бо так розумію, що до 42 тижня лікарі ще може почекають, а от далі навряд чи.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    звичайно, що не може бути
    Може бути підчас вагітності, може на початку пологів, може в кінці опуститись
    Але опуститься обов'язково
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Thebestnata, в мене 2 та 3 дитина опускались вже в пологовому, приблизно за 3 та за 6 годин до свого народження. Терміни відповідно 42т, 38т.
    І на рахунок "живіт опустився" - то з третім я то конкретно відчула та бачила. А з другим опущення не було :), або його просто ніхто не бачив, живіт був стабільно великим :).
     
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я просто думала, що має бути така послідовність ( виправте мене, якщо не так) : голова опускається в таз, починає тиснути на шийку, відповідно вона починає вкорочуватися і згладжуватися, від того починаються перейми. Чи то я не так мислю?)
    Від чого шийка має вкоротитися? На терміні 40 тижнів нормально, що вона неготова?
    Ну правда трохи м'яка, бо як сказала лікарка, що змогла пройти крізь неї пальцем.
    І мені огляд сьогоднішній на кріслі був трохи болючий і неприємний, а це ж тільки огляд, а не пологи (
     
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    І ще таке: побачила щойно трохи коричневі виділення ( такі, як при початку місячних, чи за день до них). То просто від огляду на кріслі, чи огляд міг спричинити трохи відходження пробки?
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Від гормонів вкорочується, а не від механічного тиску дитини.
    Нормально. Готова шийка може бути і за кілька годин до народження, і за кілька днів
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    Якщо будете в пологовому, точно будуть розроджувати. Якщо не буде показуватись, тоді реально дочекатись коли все само почнеться після 42 тижня.
    Ну, тут треба вже взяти на себе відповідальність.
    Мене поклали швидше через тиск. Палатна сказала, що якби вона була моїм лікарем, то розродила б мене на 40 тижні.
    Ви в Рібун народжуєте? Вона скоро Вам скаже касторку пити. Отже, вона теж не з тих хто чекає...
     
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Siania, так в Рібун. Знайома в неї родила, то таки пила касторку. Але добре, що хоч касторку, а не шось серйозніше.
    Ми спитали якраз сьогодні за 42 тижні, то вона сказала, що те, що ляжу в лікарню не означає зразу родити. Просто, щоб бути під наглядом, бо і вік мій, і перші пологи..
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    О Боже, який же у вас вік? 45? 50? )))
    На жаль, те що лікарі кажуть і те що роблять - може дуже відрізнятися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Чогось в нас так багато лікарів вважають, що перші пологи після 30 - то вже щось дивне)) ну принаймні всі, кому казала, що мені 31 то так майже співчутливо кивали головою) і то не просто 31, скоро вже 32 буде:)))
    І щодо виділень, то таки переконуюсь, що то пробка. Бо ще вийшло трохи слизу з таким світло-коричневим забарвленням. Могла би вважати це початком, але якщо ту пробку пробили при огляді, то навряд чи. Чи якщо відходить, не маючи значення яким чином, то теж може свідчити,що найближчим часом пологи почнуться?
    Ну хоч найближчим часом таки мусять, 2 тижні - це теж ближній час:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1