передвісники пологів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitulinka, 16 Липень 2009.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ви знаєте, не ображайтесь, але ви дуже довірлива людина) Моя вам порала таки не вірити лікарям 100% , а власним відчуттям. Просто я маю свій гіркий досвід, тому вам так раджу. Не ображайтесь , направду. І касторку я б не пила ні в якому разі. Моя зе бест порада - якщо наполягає на патології, то оформитись, але казати, щоб на вечір, якщо все ок -додому. Чи приходити туди щодня, на ктг, а тоді додому. Я так робила після 40 тижня. І найкраща порада -це чекати до останнього вдома чи не признаватись чим пошвидше, що вже почалось. Я так і робила -схватки, коли я зрозуміла, що це воно, почались 8-9 вечора, цілу ніч, поки не відійшли води 6 ранку, я була вдома. Поїхала здаватись десь 7, в родзал десь 8 попала, там втюхали капельницю для 3 періоду, бо відкриття вже було майже повне і нічо б і так не встигли зробити. Лиш сказали зараз народиш. Так от, ті 45 хв лежачи з переймами -то був ад, порівняно з попередніми 12 годинами. Народила я без розривів, але я себе добре тримала в руках і виконувала вказівки акушерки. Тому гарного вам народження доці, але будьте пильною))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Про пробку - то скоріш за все, зачепили при огляді. Це загалом не простимулює пологи, якщо вони ще не збирались починатися.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2018
  3. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    З касторкою треба також бути обережною, в мене трохи проблеми з підшлунковою то вона мені добре догодила, тошнота була страшна, дії мені від неї не було і пізніше нічого не могла з'їсти до 2 місяців.
     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Блін, Ви серйозно? Ви коли перший раз згадали про «вік», я думала Вам років за 35.
    Вживу виглядаєте молоденькою, але, раз так пишите, то, мабуть, знаааачно більше, подумала я :girl_crazy:
    Я народжувала в 30, ніхто мені не казав про вік, почувалась нормальною, середньостатичною мамою вперше :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member


    Щодо довіри лікарям, то так, принаймні хотілося б їм довіряти. Вони ж вчилися, мали би знати як правильно. Хоч в ідеалі мали би робити, не так як правильно по книжці, а шукати підхід до кожного окремо, грунтуючись на своєму досвіді, знаннях і просто, щоб було краще. Але таких напевно небагато. Я ж боюся, що можу зробити щось не так, відчуття і поклики організму можуть перекриватися логікою, чи якимось практичним мисленням. Тим більше не впевнена, що все би відчула ( як має бути). Сліпо слухати лікарів звичайно не буду, але чомусь думаю, що вони мали би знати краще, і не нашкодити. Щоб справді я більше не нашкодила сама.
    Загалом сподіваюся, що природа в сукупності з лікарем зроблять все добре.

    Бо якщо зовсім не довіряти, то ще страшніше буде.
    Але вірю в краще:)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Thebestnata, Ви все відчуєте і зрозумієте). Чудово Вас розумію, не всі є воїнами і готовими сперечатись з лікарем в такому стані. Я теж не воїн). Але дякуючи ДП я собі на вус намотала, що і як). Чим менше будуть Вам «допомагати», тим легше буде з тим справитись. Просто це буде легше Вам, а не лікарю. І так складаються обставини, що вони в звичній для себе ситуації, а Ви в ній вперше). Добре мати когось поруч, щоб мав світлу голову) і знав як відстояти свою позицію). Я не мала. Але так склалось, що лікарка (1 і 2 пологи) була не модна), нікуди не спішила, не пхалась одним словом. Ну і максимально довго тримала мене дома. За що я їй дуже вдячна. 3 пологи починались в лікарні, чого я дуже не хотіла. Але так дав Бог, що теж до мене ніхто не пхався. Мій лікар прийшов на роботу і оглянув мене, коли вже було майже повне відкриття. В родзалі я провела 1,5 години до народження.
    Все буде добре! Ви все зможете, адже Ви з ДП)!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну не знаю, тренувальні чи ні, але проснулася в 4 ранку, почав хватати живіт. Періодичність десь 5-6 хвилин, і тривалістю 30 секунд приблизно. Але на стінку лізти не хочеться, очі не вилазять, кричати теж не хочеться) Тобто болить, але не так,як у фільмах.) Дві години таких тих болей і пішла в душ. Після душу трохи було кровянистих виділень. Але ті перейми ніби трохи скоротилися. Ну так маю сьогодні лягати в лікарню, то збираюся) Може то таки ще не то, але періодичність була, може якраз?
    А взагалі можливо , що при 5 хвилиних інтервалах біль не шалена? Чи має таки добряче боліти?
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 3
  8. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Ні, не обов'язково сильна біль. У мене було так наче трошки потягував живіт приблизно як на місячні, зовсім терпимо. Щасти Вам, і не хвилюйтесь

    Надіслано від мого SM-A320F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    цілком. Подібно на непоганий початок, з Богом!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Приїхали, мене без огляду направили в родзал. Прийшла Рібун, глянула, сказала, що відкриття всього 2 пальці ( Тому навряд чи сьогодні буде. Але ще 2 години полежу, почекаю, а потім якщо що відправлять в патологію. Хоча перейми всерівно кожні 5 хвилин! Невже то скіки часу без перестану тренувальні можуть бути?
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Можуть бути не тренувальні. У вас перші пологи і так відкривається шийка.
    Я в перших пологах з такими переймами відходила цілий день вдома і 12 годин в пологовому. Болючі перейми, були десь останніх 5 год
     
    Останнє редагування: 9 Липень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    І в мене так було. В середньому такий інтервал тривав годин 7 і зовсім не боліло фізично. Просто відчувала скорочення, напруження в животі. Але в кожного свій "сценарій".
    Тримайтесь!
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Схоже як в мене перші пологи. Приїхала з 1,5 відкриттям і "хапанням" спини. Приїхала на автобусі :) по роздовбаній Личаківській:) на огляд :haha: Ну дурочка була. Лікар залишила в патології. Переночувала. Ну як? Лежала з відкритими очима, зустрічала світанок. трохи потягувала спина. Які засікання часу??? Мені ніхто не сказав. На ранок огляд - відкриття 6 пальців! За ту ніч. Взагалі болі такої і не було. Спину тягнуло. Оформили. В передродовій сиджу. Всі стогнуть. Я собі сиджу і з жахом на це дивлюсь. А лікарі іншим роженіцам мене у приклад ставлять:"Дивіться яка спокійна і свідома мамочка!" Ну я ж не буду пояснювати, що мене не сильно болить :). Жара почалась як прокололи води...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    може бути такий початок. Тримайтесь, бережіть сили
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    В мене вранці було відкриття 2 см. В 2 ночі того ж дня (по календарю -наступного), коли приїхала з переймами, вже було 5 см, і до 9 ранку було повне. Легких вам пологів! З Богом!
     
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчатка, розкажіть як виглядає відходження пробки і за скільки часу це може відбуватися. От учора трохи забагато налазилася на вулиці і вже з 4-ої години не спала, бо трохи тверднув й піднивав живіт. В 6-ій врешті закимарила трішки, встала ок, почуваюся добре і вже на старті, щоб рванути по справах. Але зранку побачила на білизні прозоро-білий згусток слизу розміром з невелику фасолину. Це пробка? Але щось мені рано ще, завтра тільки 36 тиждень стартує. Чи якщо вона може порціями виходити до 14 днів, то не варто панікувати? Бо в неті пишуть, що має відходити не раніше 38 тижня(
     
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Gloria Tempus, спокійно, я би радила відпочити, полежати.
    Відходити пробка на Вашому терміні може. Слідкуйте за виділеннями, кольором, консистенцією, частотою. Слідкуйте ща рухами дитини. Якщо вже зовсім паніка - сходіть на узд. Поки що нічого загрозливого не бачу.
    Пологи на 37 тижні абсолютно норма, хоч і нижня.
    Останній раз пробка в мене почала відходити в понеділок (від прозорого до коричневатих відтінків), народила в четвер в обід. 38 тижнів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене цього разу такі прозорі шматочки пробки виходили раз на кілька днів і почалося то десь не менш як за 2 тижні до пологів. А вже пробка з прожилками крові була перед самими пологами. Думаю Вам дуже переживати зараз не варто - швидше за все ще пройде достатньо часу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Сьогодні точно вже не буду в маршрутках товктися, краще закінчу складання сумок вдома (про всяк випадок). Паніки наче нема, просто несподіванка, чи що. Ну і якесь радісне збудження, бо то вже реальний передвісник. Хоча я дуже хочу, щоб ляля ще хоча би 2 тижні чемно посиділа в животику, підросла, окріпла.
    Дякую, заспокоїли. Теж сподіваюся, що то тільки початки пробки. Бо я ще не готова. По-перше, психологічно, по-друге, ще купа невирішених справ. Але тепер буду собі більше передишки давати, щоб лялюся відпочивала і не спішилась)
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Збавляйте темп життя. Бо то ще дійсно зарано. Ну я на 38 тижні всіх народжую :). Робимо все повільно і спокійно, і знаходимо можливість прилягти протягом дня.
    В одній передачі про жінку з багатоплідною вагітністю і там ще ускладненнями було, що її лікар казав, як вона лежала на збереженні, що один день в утробі матері дорівнює тижню недоношеної дитини в інкубаторі. Цінуйте кожен день, як дитина ще в животику. Це для неї найкраще і найкорисніше на даний час і термін.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1