Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем bora, 8 Липень 2011.

 1. Stroga

  Stroga Well-Known Member

  чому? в нас для прикладу фірма займається 10 років, я на ній 5 працюю, багато клієнтів також іноземних, стабільна виплата заробітної плати, персонал 25 чоловік, які рідко міняються. Я до того, що різні фірми є, не треба всіх так узагальнювати.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 2. Bulavka

  Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

  Почитай тему з восьмої сторінки, з 153 допису, там вже хтось ходив. Хіба ті вже виїхали і там хтось інший.
  Ну і думаю, що цілком нормально передзвонити і перепитати, що за робота і де. бо якщо толком нічого не скажуть і "все при зустрічі" - то 99% що це якийсь розвод не вартий витрачання часу. ;-)
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Ya Nata

  Ya Nata Well-Known Member

  Я цікавилась тим питанням (писала про це в 154 дописі) . Мені також передзвонили.... ( і досі дзвонять - набридли вже ). Я до них не ходила , знайшла інформацію, що не варто туди ходити. Це щось типу "капіталу".
   
 4. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  зараз на сайтах з роботою купа пропозицій від усяких ФОП, а також ПП і ТзОВ ал-я "тянь ші" ( чому ПП і ТЗОВ теж- тому що у багатьох людей були свого часу відкриті юр. особи , які сто років були з 0- балансом, а зараз- відживили їх під мережевний маркетинг). Уважно читайте ці оголошення- там все ясно. Якщо набирають всіх підряд ( класичне- вища, неповна вища освіта, готові взяти студента) і перелік обов язків "ні про що"- в топку." Посада", на яку шукається особа, може будь-яка зазначена- хоч секретар, хоч керівник.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. Virginia

  Virginia Well-Known Member

  Я ходила... там все мраком покрите... Але чуть не клянуться, що то не мережевий маркетинг.
  Я пройшла 2 тури співбесіди... просто задля цікавості.
  Робота без фіксованої зарплати, але кажуть що клієнтів шукати не треба, клієнти будуть самі приходити, їх потрібно тільки ознайомити з продукцією і продати (продажі тільки гуртом).
  Кароче, не йдіть туди, зайва трата часу... ну хіба ви дуже любите всякі амвеї, тянь-ші ітд...
   
  • Інформативно Інформативно x 2
 6. Іспанка

  Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

  Вже один домен .ru на нехороші думки наштовхує. Я так розумію, що якась окупантська фірмочка, яка спеціалізується на 1С.
   
 7. OksanaOB

  OksanaOB Member

  :girl_in_dreams:Дівчата, чи працював хтось в компаніі "Орто-лайн" (ортодонтична продукція), знаходяться на пл.Петрушевича? яка атмосфера і керівництво?
   
 8. olja_zaj

  olja_zaj Well-Known Member

  Дівчатка шо скажите про ARCE contact center.Запросили на співбесіду.Обслуговування візового центру.Шо скажите варто?
   
 9. Denebola

  Denebola New Member

  Маю теж питання..Хтось ходив на співбесіду за адресою вул. Технічна, 1 компанія Хіт Голд, посада аналітик.. Якась дивна назва і дзвінок..Не хотілось би даремно тратити свій час... Може хтось порадить) ДЯКУЮ!
   
  Останнє редагування: 6 Квітень 2015
 10. Bloody

  Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

  Це Аделіна (хоч будуть певно говорити, що окрема дочірня компанія - не вірте). На співбесіду для розвани сходити можна, а от працювати там не раджу. Відгуків в інтернеті предостатньо)
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. ashpektorova

  ashpektorova New Member

  хто щось знає про фірму Берта? Займається кондитеркою. Чоловіка покликали на співбесіду на посаду торгового агента.
   
 12. Bulavka

  Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

  Фірма досить відома в торгівлі. Їм належить мережа "Близенько". Умов не знаю, але знаю, що до підбору персоналу ставляться серйозно, нехай чоловік буде готовий дати контакти попереднього керівництва.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 13. Lesja

  Lesja Well-Known Member

  Дівчата, що собою являє фірма LvivOpen?
   
 14. makarynka

  makarynka Well-Known Member

  Хто працює в страховій компанії PZU ? Які там умови праці?
   
 15. Serceedka

  Serceedka Well-Known Member

  Хтось стикався з Торговим домом "Вікторія" фактична адреса: м. Львів, вул. Ковельська, 109Б, директор Гусак Анатолій Юрійович. Фірма займається продажем білизни (Мілавіца, Пєр Гарден, Клео,...), колготок та шкарпеток.(Дюна), офіційного сайту не має. Пропонують роботу ТА, ставка 900 грн. + 4% від повернутих коштів, є плани, штрафи... компенсовують дорогу по району 12-16 грн, дають мобільний зв'язок.
  Але щось мені здається що то мало на теперішній час, якщо врахувати ціни, і твою відповідальність за касу, і район роботи центр + Мазепи-Топольна.
  Директор фірми обіцяє гарно, розказує що не зацікавлений в плинності кадрів, але чомусь аж 7 вакансій в них є!?:d23:На запитання де дівся попередній менеджер відповідають знайшов роботу з керівною посадою.
  Хто працює ТА скажіть які умови пропонують, нормальні чи можна знайти і кращі?
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
  • Корисно Корисно x 1
 16. something

  something Member

  а хтось працював в кол-центрі? дуже багато пропозицій від них
   
 17. Bloody

  Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

  Кожен контакт-центр пропонує різні умови праці, іноді це з реальністб співпадає, іноді ні. До того ж все залежить від сфери яку він обслуговує. Особисто я працювала в трьох різних, багато на кого ходила дивитись. Можливо якась конкретна компанія цікавить?
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 18. EgoMusicus

  EgoMusicus Мамуля синульки

  Роботою в кол-центрі задоволена. Робота психологічно важка, але з хорошими умовами. Але кол-ценрт кол-центру рознь. Мій брат працював у найрізноманітніших. Багато що може порівняти. Всюди треба працювати, щоб мати хорошу зп. Ставлення до тебе, як працівника всюди різне.
   
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 19. Yulia Lashkevich

  Yulia Lashkevich Well-Known Member

  Бачила рекламу, що в Ашан шукають працівників. Цікавить посада касира. Яка там з.п, умови праці? Чи варто туди посилати резюме?
   
 20. Isa

  Isa Well-Known Member

  Я свого часу працювала в кол-центрі,сфера-зв'язок...психологічно дуже важко,нічні зміни то атас,дзвоніть рідко,але такі кадри,що ой...а так,то досить непогано було,просто,на мою думку,треба втягнутись...бо наступав такий момент,що думала вже не витримаю)
   
  • Інформативно Інформативно x 1