Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем bora, 8 Липень 2011.

  1. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    "ОВЕРТРАНС" - підприємство з міжнародних перевезень. Згадую про роботу там лише з позитивними спогадами. Цінують працівників, хоча і викладатись треба на 100%. Колектив гарний.
     
  2. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    купа таких вакансій, можливо по -іншому називаються

    хто шукає , той знайде...

    Чула недавно про ще одну привабливу компанію М- фон, це вже як корпорація,
    має магазини по продажу продуктів харчування, одягу , мобільних телефонів.
     
  3. Gydzuk

    Gydzuk New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    майже на кожному сайті з вакансіями легко знайти такі як QA, tester, analyst, BA, HR)))
    тому гугліть і буде вам щастя:)
     
  4. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    цікаво, які умови вони пропонують в тому Нестле, якщо такі вимоги ставлять... Я, особисто, скептично відношуся до таких "модних тестувань"...
    В Галнафтогазі (ОККО) напр., взагалі дурью маються. Там на співбесіді вам запропонують намалювати неіснуючу тваринку і ще й придумати історію про неї! Найгірше в тій ситуації те, що працівники, які працювали в компанії немало років, пройшовши ці модні тести - звільнені, як проф.непридатні для компанії. Ідіотизм! Зарплати і умови праці ця компанія пропонує не зовсім конкурентні - і це факт!:umbrage:
     
  5. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Аналогічно. Я витратила 3 дні часу і теж не підійшла. В мене склалось враження, що та багаторівнева співбесіда - це така собі реклама фірмі. І питання : чи працюють тут ваші родичі-друзі? здалось мені смішним. Я то знаю, що багато хто туди потрапив на роботу саме по родинно-дружньо-кумовських зв"язках.
     
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    керівники -кобіти то взагалі жесть!!! найкраще працювати з чоловіками, вони якісь аддекватніші))) в нас в офісі на 20 чоловік аж раптом 5 дівчат. решта розумники-програмісти. і так з ними добре працюється, казка!! ттт, щоб не наврочити))) і взагалі айтішники прикольні, але треба звикнути
     
  7. KoshAnja

    KoshAnja New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    от це точно, таке враження, що вони казки потім із тих розповідей випускатимуть =))))
    я теж там проходила співбесіду, засіла на 3 години, неіснуючі тваринки,злі і добрі назви їм надати і т.д. і т.п., а в результаті - нуль,навіть не передзвонили не сказали що і як. От така от культура фірми....
     
  8. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Виглядає так, що тести модні впровадили, а що з ними далі робити - біс його знає... :girl_in_dreams: Ті ж всі "психологічні портрети" - справа дуже тонка і поняття відносне. Це ж всі знають і розуміють. Думаю, в курилках ржуть з "найгарячіших" розповідей про неіснуючих тваринок. :girl_haha:
     
  9. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

     
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Та ніхто не заперечує того, що тести самі по собі потрібні і корисні. У нас теж свого часу кервник пороздруковував купу різних тестів і відповідей до них, щоб роздавати на співбесідах. То так намудрував, що плюнув на те все, після того, як сам заплутався у відповідях. :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: От і тут, воно то якось дуже схоже на мавпу з окулярами. :girl_haha:
     
  12. Skobik

    Skobik New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Я вже переконалась, якщо нормальна реальна робота, де нормальним людям можливо працювати, з тобою в "рольові ігри" не грають, а просто дають реальні завдання: виконуєш - беруть, не виконуєш - будь здоровий...

    А то приходиш, HR-менеджер в специфіці роботи компанії плаває, а грузить тебе: то намалюйте себе на дереві, то під ним...
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2012
  13. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Дівчата, може хто працює чи працював у рекламній компанії? На скільки вони зараз "впевнено" тримаються?... Бо є вибір між компаніями стосовно вакантної посади... Але щось мені ті рекламні агенства всі здаються "одноденками"... Розвійте сумніви, може хто шо зна... :girl_cool: Наперед вдячна.
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2012
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Фахові нормально працюють. Дивіться на їх історію, проекти, клієнтів. Якщо нова фірма, то як з кожною - ризик закритись високий - 70% закриттів до 30% успішних.
     
  15. Skobik

    Skobik New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Підтримую.
    Та й, крім того на умови, що вони пропонують.
    А закриються - інше знайдете, але вже краще, бо покрутитесь в цьому середовищі, або самі вас переманять.
     
  16. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Для тех кто будет искать работу в IT сфере советую присмотреться к компаниям ELEKS и Global Logic. Первая идеальный вариант для тех то хочет стать тестером и не имеет опыта работы. Там берут довольно охотно студентов и тех кто уже закончил. Я работаю у них уже полтора года и очень довольна. У меня высшее экономическое и незаконченное обучение в компьютерной академии (то есть диплома нет). Но что самое главное вообще в IT - это реальные знания а не бумажки. Первые три месяца испытательный срок и зарплата в районе двух тысяч. Но потом она существенно растет. Другие фирмы предлагают существенно более высокую стартовую зарплату, но попасть туда гораздо труднее. И рост ее медленнее (хотя не всегда). Вообще ELEKS очень хорошая фирма и они молодцы в том плане что берут без опыта работы (который везде нужен, а где его взять непонятно). Там много разных интересных проектов и очень доброжелательные сотрудники. Я первое время удивлялась как они умудрились подобрать так людей ))). Со мной часто здоровались ненакомые люди, если ты поставишь чайник и выйдешь из кухни - тебе обзятельно зальют твой чай и т.д. Кроме того, самое важное для меня это то, что ко мне отнеснились с пониманием когда я слегла на сохранение на пару месяцев в самый разгар проекта, а потом еще и отпуск дали (хотя в такой период завала его взять невозможно).
    Но когда я хотела попробовать себя программистом - оказалось что там довольно сложные задания для начинающих. И вспоминая свои собеседования на Global Logic - там задания реально проще! То есть для начинающих программистов я бы советовала идти туда. Все, конечно, зависит от проекта. На одном было только устное собеседование, на втором нужно было сначала написать тест по теории (я писала по С++) и только потом если набрать больше 50%, проводят устное.
    На обеих фирмах очень вежливые и доброжелательные HR-ы (Не знаю где они их только берут? )) ) с которыми очень приятно иметь дело.
    Вакансии в серьезные конторы есть исключительно в интернете (порталы о работе, сайт компании). Потому что есть те кто ищет, например, в Вашем магазине и удивляется почему там только пару объявлений :)
    Так же есть замечательный сайт девелоперс ком юа (если не путаю), где очень много отзывов айтишников почти по всем фирмам. Я насчитала во Львове около 30-40. От самых маленьких до гигантов. Так что если не возьмут на одну, не стоит расстраиваться, а пробуйте ломиться на остальные.
    И последний совет - выбирайте большую фирму (если вы только начинаете), так как там есть возможность вас учить и никто не даст в первый день заниматься чем-то важным где есть риск "накосячить". А в маленьких фирмах может быть только 1-2 тестера и учить вас некому и некогда.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. KoshAnja

    KoshAnja New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    то дійсно тема болюча для шукачів роботи, з усім згідна на всі 100%. Якщо хтось тим цікавиться, радила б пройти якісь ІТ курси, або на цих же відповідних фірмах, або ж шукати місцеві - це набагато підвищить можливість прийняття на роботу, та й самі переконаєтесь ще раз чи це ваше.
    Мені особисто пощастило саме пройти такі курси на фірмі, де потім і залишилась, ну а потім пішло, поїхало =)
    головне шукати і не втрачати впевненості! удачі всім
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Також для новачків будуть корисні курси на фірмі SoftServe. Ну і якщо після курсів вас таки взяли на роботу, то вас дійсно навчать і зроблять з вас професіонала, якого потім з руками і ногами заберуть на ринку. Новачкам зі старту раніше давали $350, зараз не знаю як.

    ---------- Додано в 20:29 ---------- Попередній допис був написаний в 20:26 ----------

    На GlobalLogic вроді всього $200 платять новачкам :sad:

    ---------- Додано в 20:32 ---------- Попередній допис був написаний в 20:29 ----------

    По слухах від знайомих хороші зарплати мають програмісти зі стажем на Logika та EPAM. Ну і стартапи я б не відкидала, зазвичай там крутяться непогані гроші. Правда є ризик, що фірму закриють в любий момент.
     
  19. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Я точно не знаю со скольки там начинают (может это проект такой? у нас тоже зарплата на разных проектах отличается), но знаю что тестеров уже с опытом в год-два туда забирают на совсем другие деньги (у меня несколько знакомых ушло на Глобал на зарплату в $800-1000 средними тестерами, и 1 на сеньера за $1800).
    И когда я начинала то если честно готова была работать за любые деньги, чтоб начать в этой сфере. Но для тех кто еще думает - работа айтишника очень специфическая. Вам ВСЕГДА нужно будет учиться. Выходят новые версии, дополнения, меняются технологии и ... английский наше все! Чем выше его уровень, тем выше можно залезть по карьерной лестнице.
    И если вы сдаете какие-нибудь сертификаты (связанные с областью работы конечно) - вам повышают зарплату.
     
  20. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    На ринку є кілька великих гравців. Вони тримаються впевнено у всіх відношеннях.
    Є багато нових компаній, які відкриваються-закриваються. Але це все одно питання явно не одного року...