Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем bora, 8 Липень 2011.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Була і я там на співбесіді :) Бред сивої кобили. Я все намалювала, пішла додому заповняти решту даних. Десятки сторінок незрозумілих питань, які постійно повторюються в різних ракурсах :) Я все заповнила, а от коли на останньому листочку вимагалась повна інформація про мою сім'ю - і це коли мене навіть не взяли на роботу!, я на то "забила", все видалила. Через тиждень подзвонили, спитали чому результати не відправляю.
    На теперішній роботі була на співбесіді 15 хв. з нормальними питаннями. Фірма в мене дуже хороша, зп не затримують, не нервова, вимагають порядку, організованості, в нас не можна спізнюватись, важко відпроситись, але загалом я дуже задоволена. Людей в нас мало, та й співпрацюємо ми з рекрутинговим агенством, тому рекламувати фірму тут не буду :)
     
  2. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    а як вони ставляться до набору кобіт за 30-ть? бо я відсилала і в СофтСерв в академію заявку і резюме на Едвантіс і ще декілька ІТ фірм, то глухо, мовчать. Знайомий ІТшнік сказав, що в них ставлення до жінок мого віку "дещо інакше" (((
     
  3. Skobik

    Skobik New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Просто відсилати резюме - це як відправляти в чорну діру. Обов’язково потрібно телефонувати і запитувати чи отримали резюме і коли можна буде очікувати на відповідь. А ще краще напроситись на співбесіду навіть якщо вони самі того не пропонують.
    Я так і першу роботу знайшла коли ще вчилась, і то досить непогану - зважаючи що досвіду було 0.
    А ще я б радила, добре дізнатись про фірму, товари чи послуги, сьогодні це досить просто. І скажіть, кого це залишить байдужим?
     
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    кхм
    я керівник-кобіта
    в мене були і як у найманого менеджера підлеглі і зараз я керівник - підприємець і маю найманих працівників, мушу сказати, що керівник - кобіта просто мабуть дуже залежна від свого особистого життя (вдалого чи ні) і від характеру, а також вміння поділитись обов'язками, дати троха свободи дій і не боятись вчити (хоча останнього бояться і мужчини).
    Такшо не все так зле, але факт - керівник то завжди лотерея;)
     
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    від цих факторів залежні і чоловіки, і жінки. просто я маю такий досвід життєвий. мені особисто легше працювати під керівництвом чоловіків, ніж жінок. з ними легше домовитись про будь що.
     
  6. Skobik

    Skobik New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Та, особисте життя кобіти-директора активно переноситься в роботу. Двічі мала таке щастя. Але це все-таки не завжди так трагічно. Один з варіантів навіть досить непоганий. Все пізнається в порівнянні.
    р.s. просто як у нас казали: заміж їй треба, заміж... і все буде добре.
     
  7. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

     
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    ну трохи так, і трохи не так
    обставин - факт

    але незаміжня жінка в 35 - 37 чи 40 в більшості (наголошу не завжди) випадків перетворюється на невдоволену життям. Бо чоловік - з ним інша справа. А жінка запрограмована на материнство. Мало знаю чайлдфрі, котрі свідомі правдиві чайлдфрі. А ви багатьох знаєте? Вони справді щасливі і вибір їх усвідомлений?:)
     
  9. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

     
  10. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Погоджуюсь. Мені там таку зарплату запропонували...:khomyak:, що я була м"яко кажучи в шоці ( правда то було кілька років тому). Йшовши на співбесіду, була впевнена ,що то крута фірма. А за подачки у такому режимі працювати не хочу. Відмовилась.
     
  11. Asda

    Asda New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    В мене коліжанка працює в Платинум банку, не знаю її з\п, але дуже задоволена умовами та колективом, ще інша знайома працює в ПУМБІ - то там, хоч намагаються щось змінити, але повна совдепія. Керуюча Львівським регіоном - жіночка пенсійного віку, з таким і баченням розвитку. І на роботу туди беруть, в основному, родичів та знайомих, які нічого і не роблять. А результат хочуть "видусити" з тих декількох, які попали туди випадково.

    ---------- Додано в 19:04 ---------- Попередній допис був написаний в 17:28 ----------

    Чи був хтось на співбесіді в компанії ГалНафтогаз? Чи може там працює, що можете сказати про компанію?
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    стосовно компанії- залежить на яку посаду претендуєте. Для топ менеджерів досить непогані умови та система оплати праці . Стосовно співбесіди- вона там така ж специфічна, як і у "Нестлє"- з малюванням гарбузиків і т.п. І відсів претентентів теж значний і без пояснень.
     
  13. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Дівчата в кого є якісь відгуки про ТзОВ "Транс-сервіс 1". Цікавить зарплата, умови праці і т.д. Йдеться мова про посаду бухгалтера.
     
  14. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    на тих тварин (існуючих і неіснуючих) я витратила 2 дні, при чому один з них з 12 до 20! Малювала тварючок, писала розповіді, робила тести, відповідала на усні запитання айчера.
     
  15. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Буду вдячна за відгуки про ТзОВ "Енергоресурс-монтаж"
    цікавлять умови роботи в бухгалтерії
     
  16. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    а від коли у Нестле почали щось малювати? на співбесіді є тести по бух обліку, і ситуаційні задачі з менеджменту. До речі умови праці досить не погані: соц. пакет я вважаю дуже і навідь дуже не поганий (не кожна компанія пропонує страхівку де на стоматологію тобі виділяють 1200грн. і т.п) Співбесіда в Нестле проходить легко.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    скоріше питання: відколи перестали малювати? Як проходить співбесіда саме зараз і на рядові посади- не знаю, а ще кілька років тому на заміщення посад топ-менеджерів співбесіда проходила у два етапи, другий з яких у Києві. І тестування тривало кілька годин.
     
  18. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    ви говорите про різні бізнес-юніти Нестле. малювали картинки на заводі Світоч - Нестле (виробництво, вул. Ткацька), а кваліфікаційні тести + тести на логіку/мову пишуть претенденти на роботу в Нестле бізнес-центрі на Угорській. дівчата, а в чім такий ажіотаж, повязаний з Нестле? як на мене, роздута реклама, промивка мізків джуніор стаффу і більш нічого. зарплати там низькі. ІМХО, може то я вже "зажрана", але я ходина в Нестле бізнес-центр на одну з керівних посад, то як почула зарплату, яку там пропонуюсь керівнику відділу, у якого 10 осіб в підпорядкуванні, і сила-силенна обов"язків....я просто була в шоці. це м"яко кажучи. добрі зарплати там в топ-менеджменту - іноземців.
     
  19. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    я теж свого часу ходила туди на співбесіду . Зважаючи, що обовязків багатенько, то з/п була такаж як і в компанії, де я працювала на той момент з досить лояльним керівництвом ( де можна було сачканути в будь-який час).