Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем bora, 8 Липень 2011.

  1. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    А хтосб щось чув / може розказати за компанію "Імпульс трейд плюс"?
     
  2. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Дівчатка, цікавить, чи хтось щось чув про агенство з продажу квитків Tickets.ua, може знайомі там працювали? Які про них відгуки і чи варто довіряти їхнім обіцянкам про зарплати? Дякую.
     
  3. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    наші клієнти, але стосовно ЗП не знаю нічого..
     
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    мені відомо, що беруть на тестовий період, де люди працюють по багато годин 3 місяці, а потім з 10-ти беруть на зарплату тільки одну і набирають знову людей на "випробувальний період". Серед тих 9-ти, була моя знайома
     
  5. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    понятно.. дешева раб.сила.. навіть безкоштовна:girl_nea: зараз часто таке практикують, на жаль
     
  6. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Кума працювала, правда лише 2 місяці, бо поїхала потім закордон, але була задоволена. Єдине, що нічні зміни важкі, але їх всього 2 за місяць є.

    Стажування в неї було 2 тижні і всього стажувалось їх 4. Зараз моя сестра закинула резюме, але шось глухо.
    ІМХО це хороша робота для студента, хоча якщо старатись, то там непогана ЗП виходить.
     
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    не знаю, як з доменом .ua, а от про ту ж контору tickets.ru, куди всіх набирають в оператори відділу продажу авіаквитків дещо знаю, знайома так чекала офіційного працевлаштування, але не дочекалася:
    погугліть ще про тикетс ру отзывы - там багато таких історій. Офіційно офіс ніби в Санкт-Петербурзі.
     
  8. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Хтось чув про компанію OVB? Мені запропонували стати фінансовим консультантом, чи варто з ними зв'язуватись? Чи це своєрідний мережевий маркетинг?
     
  9. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    А що на рахунок "Нової пошти"? Хтось може стикався, чи чув?
     
  10. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    обслуговуюсь на 4 відділенні. Там дуже позитивний начальник) Але там все строго!!
     
  11. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    на 9 я б сказала - "бардак", та й колектив постійно змінюється, значить, не так все й....
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    а чому бардак? я там давно обслуговуюся. Якщо не приходити під кінець робочого дня офісів ( тобто коли із офісів люди відправляють посилки+ працюючий люд йде додому- черг немає. Найбільші черги- година 17-18). Був у мене там один раз інцидент з тим мужичком який ще донедавна приймав-видавав вантаж за окремим столиком- він з мене порахував доставку, і доказував, що там все правильно ( а доставку вже відправник оплатив, про що я знала). То я просто вдома написала на гарячу лінію НП, одразу зреагували- і наступного дня той працівник особисто мені дзвонив вибачався, казав " ну що ж ви одразу так, ми це вирішили все у нас", гроші повернули. З колективу там зараз справді лише одна дівчина вже 2 рік постійно, але, наскільки я знаю, працівників просто "перетасовують" періодично між відділеннями.
     
  13. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    то ви з точки зору працівника чи клієнта?
     
  14. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    На відділенні №6 дуже хороший колектив, чула від дівчат-операторів, що постійно внутрішні екзамени здають на знання послуги та правильності оформлення. Як на мене, Нова пошта серйозна та системна компанія.
     
  15. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    А як щодо перспектив?
     
  16. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    перспективи залежать від конкретної людини та від бажання брати на себе відповідальність.
    п.с. колись розглядала для себе на цій компанії фінансову позицію
     
  17. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    хто що може розказати про мережу "Локаль" Фест?
    який рівень зарплат? (хочу спробувати туди кухарем)
     
  18. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    клієнт, але по працівниках видно, яка ситуація. А на рах змін, справді
    Це велика структура і правила там одні для всіх. АЛЕ багато залежить в якому колективі приходиться працювати
     
  19. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Solomka, якщо ще актуально, то знайшла таке:
     
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Про OVB. Була десь 2 роки тому в них на презентації. Даремно витратила час. Забавно було послухати про те, що спочатку треба працювати на перспективу (безкоштовно), десь півроку, але зате потім.. грошей буде валом. Суть полягала в пошуку і залученні клієнтів для ряду фінансових установ. Причому з жодною установою договори на той час не були укладені, відповідно відсоток за залучення клієнтів ніхто вам як посереднику не заплатить. Але коли OVB укладе з ними договори, жити стане краще і веселіше, і вам заплатять за все одразу. Маячня якась. Причому самі ці менеджери не виглядали як бідні ентузіасти фінансової справи.. Був елемент постановочний з бажаючими з залу вже і зараз записатися на курс фінансового консультанта. Вистава, словом.