Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем bora, 8 Липень 2011.

  1. Marmyr

    Marmyr New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Хтось працював в візовому центрі,яка там середня зарплатня і умови праці??
     
  2. Bambe

    Bambe New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Чи має хтось відгуки про компанію OSE ?
     
  3. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Хтось щось чув про "Захід Системс"? Є ваканція оператора кол-центру (обдзвін людей). Гроші малі, але мені підходить графік роботи. Боюся, що попрацюю там тиждень-другий і вони мене копнуть
     
  4. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Переважно, сама фірма не набирає людей на такі вакансії. Часто вони "замовляють" рекламу своєї продукції у колл-центрів. Наприклад, "Воля", "Віасат" надають інформацію-рекламу своєї продукції у один з таких центрів, а там вже оператори працюють над цим проектом. Коли він закінчується, працівники цих центрів отримують завдання від інших фірм: туристичних, мобільних операторів і т.д.
    Це я до того, що інформація про дану фірму мала б вас не дуже цікавити, бо, безпосередньо з нею ви працювати не будете. Раджу зателефонувати стосовно цієї вакансії, а на співбесіді вам вже скажуть що і до чого. Крім того, будете знати, з яким з колл-центрів матимете справу безпосередньо (швидше за все це Аделіна чи Еспоколл). А там вже і відгуки будуть більш конкретними.
    Не мали б)) Робота дуже важка фізично і емоційно, тим більше, оплата - мізерна.. Працюють у колл-центрах переважно студенти, оскільки графік роботи більш-менш вільний, та й досвіду не треба. Кадри дуже часто міняються, бо люди рідко розглядають цю роботу як постійну.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    не копнуть, бо там не кожен сам витримає.
    При цому- велика розгалужена система штрафів ( не тим тоном відповів контрагенту- знімають частину з\пл і т.д. ) Тому іде постійний набір персоналу через ту ж "Аделіну". Плинність кадрів- велика. Самі працівники не витримують.
     
  6. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Мене цікавлять відгуки стосовно Інформагентства МедіаСтар. Дякую
     
  7. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    В мене там якраз недавно працювала коліжанка 2 чи 3 дні :), але вона працювала менеджером з продажу. Система роботи така, що одні працівники обдзвонюють людей (квартири), представляються водоканалом і питають, коли можна прийти перевірити воду. По ідеї це ви і мали б робити на посаді оператора кол-центру.
    А от потім вже менеджери мають йти до тих людей, перевіряти якість води і починати продавати їм фільтр за 8 тис. грн. Працюють такі менеджери допізна і тільки з одним вихідним в будній день, плюс вислуховують претензії - як то ви водоканал і таку воду погану нам даєте.
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    про таку (чи схожу) схему кілька днів тому писали в темі Лохотрон
     
  9. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Хтось щось знає про інтернет-компанію Workle???
    Мені це схоже на якийсь черговий лохотрон, але можливо в когось є якась іще інформація?
     
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Дічвчатка підкажіть будь ласка,шукаю роботу адміністратора.І недавно проходила в центрі і в магазині шкіри та хутра Аргос побачила оголошення,якраз на адміна.Хтось щось чув про цей магазин?Бо знайомі казали,що оголошення на продавця-консультанта там висить постійно...Там що така плинність кадрів?
     
  11. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Таки часто там шукають працівників :) Сама туди майже влаштувалась пару років тому. Там досить важкий графік був, зарплату (% від продаж), обіцяли високу.
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    про плиинність не знаю, але оголошення висить на магазині+ у мережі інтернет уже років два постійно. Аналогічно і з адміністратором магазину "Жадор"
     
  13. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    У мене з попередньої роботи працювала там співробітниця. Зорінтую по роках це був десь 2008-2009 рр.
    Працедавець за стажування платить; А з/п продавців складає: ставка мін. + % від продажу (точно не пам'ятаю але здається до 10% - від продаж), але з справді високою з/п є ряд мінусів:запізнюватись не можна, за це штрафи; великий графік роботи, постійно потрібно лишатись після роботи щось там рахувати, складати,т.д. говорила що швидше 23-24 год не виходила з магазину; мала кількість вихідних та святкових - продажі перш за все; всі продавці як акули бються за клієнтів, адже це їх з/п; хутра, шкіряні вироби постійно обробляють хімічними засобами після якої в багатьох співробітників розвивається алергія, висипки, часто хворіють на запалення легень; обіду не має так як і за цілий день ти не можеш присісти, навіть тоді коли не має клієнтів.
    Моя колишня співробітниця пропрацювала там пів року, за цей час вона казала що її з/п не була менше 800-1000 у.о. / міс., але вона заробила сильну алергію та плеврит, після чого довго лікувалась і відходила від цієї роботи.

    Але повторюсь, що це було десь 5 років тому можливо щось і змінилось? але судячи з постійних оголошень про набір працівників - то нічого не покращилось(((

    ---------- Додано в 12:39 ---------- Попередній допис був написаний в 12:37 ----------

    Щодо Жадору, то справді так, колись також провувалась туду, так і не пройшла, в них дуже високі вимоги на таку малу з/п, ще й умови бажають бути кращими.

    Якщо шукаєте адміністратора-продавця, то в свій час непогані умови та з/п були в таких магазинах як Крокус, Маха, Санж.
     
    Останнє редагування: 14 Квітень 2014
  14. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    В мене знайома колись там працювала. Великих подробиць не знаю, але вона суто казала що їй не вигідно сидіти на такій роботі, з.п залежить здається від того що ви продали.

    А мене цікавить компанія WOG. Як там? Чи нормально там працювати?

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  15. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Там страшна плинність кадрів. Працювала в компанії особисто, правда в офісі і по магазинах мережі ходила в разі потреби.
    Продавці в сезон там заробляють непогано, в несезон - відповідно так собі. Адміністратор має ставку і все (тим більше ставка там не надто велика, а роботи достатньо і годин роботи). Претензій до адміністраторів маса, і щоб їх витримати потрібно мати сталеві нерви і природній пофігізм. Думаю, що не варто псувати собі нерви/резюме таким місцем праці.
    Наприклад, я криків турка-власника довго не витримала, та ще й мала паралельно іншу роботу - то кинула я ту авантюру дуже швидко :).
     
  16. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    ну як вам сказати..я там працюю - в декреті. Назад не планую. Офісна - то вам світить менеджер, то як всюди: стажування+мінімалка+в конверті. Вимоги не високі, але зараз у власника "танці" з криміналом, плюс важкі часи. Менеджерам "в конверті" оце тільки за грудень дали. На заправках працюють позмінно, але мала зарплатня - дуже. Колись там були ЧАСИ, а зараз..не знаю, рада що вчасно в декрет попала.
     
  17. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    я туди планувала йти на посаду оператора - товарознавця. То відкрили нову АЗС біля Підгірного. З/п ну 2 тис і більше якщо виконати план, але то рідко вдається казали працівники. Гарний там персонал. Але в перший день я побачила великий недолік-страшні недостачі на супутних товарах(( Так що я вирішила не працювати там, ще крім того мені важко туди добиратися, особливо на 8 год ранку точно б не встигла(
     
  18. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Коліжанка сьогодні ходила на конференцію компанії "Lions and partners". Щиро доводить мені, що там можна багато заробити, маючи купу вільного часу при цьому. Конференція тривала п*ять годин, але чим компанія займається і ким коліжанка працюватиме, я так і не знаю, бо вона і сама не зрозуміла. Тягне вона ще й мене туди, але мені, якщо чесно, дуже попахує лохотроном. Чи хтось стикався з цією компанією, і взагалі, чим вона займається?
     
  19. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Спитайте чи не розказували, як можна купувати за копійки квитки на відпочинок з їх супер карткою, і і ще про 100500 сфер бізнесу якими займається компанія, + золоті монети + годинники??))
    Якщо воно, то значить лохотроніще ще то.
    Я на такий колись попала в Лемберг

    в результаті Вам проведуть 3-5 відбіркових турів, попросять купити пірамідку яка заряджає воду, попросять купити їхню картку, яка з часом дасть Вам супер знижки на різні послуги по цілому світу.:girl_devil::girl_yes2: То точно вони
    ще додам, )) після презентації, вони раніше просили привести знайомих, або ж залишити контакти Ваших друзів, щоб вони теж їх могли просвітити , як то можна заробляти купу бабла і не напрягатись.)))
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2014
  20. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    А то якраз і в Лембергу було :)
    Мотивацією коліжанки є те, що одна дівчинка з сусіднього села там працює більше року і має зп 700 доларів.