Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем bora, 8 Липень 2011.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Мені і дзвонять і смс пишуть і електронку атакують, хоча вже 100 разів казала, що іхня пропозиція не цікавить, Не тратьте часу
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Брат працює начальником регіонального відділу продаж одного з підрядників (працює не у Львові).
    Плани цілком реально навіть перевиконувати, якщо не лінуватися.
    Одна з підлеглих брата отримує ЗП - 10-12 тис. грн. щомісяця, і це у місті, яке менше від Львова в рази. Але і працює вона дуже і дуже багато і активно.
    Якщо цікавлять якісь подробиці - пишіть в ПП.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    ЛОХОТРОН. Наскільки я розумію будете продавати БАДи і якісь там добавки :sad:
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Дуже добре знаю людину, яка там працює. Я б не писала про цю фірму в темі про привабливі компанії
     
  5. Irunaqwerty

    Irunaqwerty Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Дівчата, а що скажете на рахунок "Львівхолоду"?
     
  6. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Дивлячись ким. Якщо в адміністрації, то думаю що ок, принаймні люди, з якими я там співпрацюю працюють там роками.
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Цікавить з/п фінансиста в ГОЛОВНЕ ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, в пп, якщо хтось знає, наперід вдячна.
     
  8. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Дівчатка, а що скажете про Львівську пивну компанію. Вроді так називається. це на Шевченка (район Рясне-2).
     
  9. rysja

    rysja Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    дівчата, а хтось стикався з компанією ООО «Д.В.М.Компані»?
    ТзОВ "Д.В.М. Компані" пропонує продаж та сервісне обслуговуваня систем для очищення питної води преміум класу
    робота у колективі понад 30 співробітників
    мабуть теж якийсь розвод?
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    то скоріше за все оті "працівники", які мають пропонувати безкоштовне тестування питної води у вас вдома, і впарювати дорогі фільтри ( ну бо по їх експериментах, які вони демонструють, ту воду вживати не можна)
     
  11. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Да приходили до нас на фірму, ці представники... брали забори води, робили досліди як на хімії в школі... вийшло так як пише сніжна - вони не можна пити, капец як шкідливо. Там можна прийти і поміряти радіацію, випромінювання - і сказати що не можна працювати з компютером, дихати повітрям...
    Про питання поганої води знають усі, але хтось має змогу купити їхні фільтри, дорогущі від 16 тис. грн, а хтось ні, коли ти кажеш що не маєш змоги придбати то вони не відстануть поки ти не даш номери телефонів своїх знайомих, колег, щоб їм промити мозок і впарити товар.До моїх співробітників ще довго наярювали і пропонували безкоштовно протестити воду. Доречі тестили Аляску, яку ми замовляємо для офісу, то сказали що не дуже краща за воду з крана.
    Щодо роботи там, то трохи "псяча робота" - оформляти договори, шукати клієнтів... відповідно і з/п від виробітку, скільки продаш стільки і будеш мати! Відсотка не знаю, але сестра ходила туду 2 дні - втекла звідти подальше.
     
  12. Mawynja

    Mawynja New Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Запрошують на співбесіду:
    1. Капітал, Франка,14
    2. http://finanzpartner.ua/ офіс в Інтер Сіті на Чорновола
    Дівчаточка що скажете-порадите?
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Тянь ші і ще купа подібного. Ще на Гордоцькій є їх відділення ( і може ще десь)Тому не звертайте уваги. Я пізніше напишу, як моя мама мало з ними не вляпалася ( добре, що перед тим встигла мені "похвалитися", куди це її запрошували )
     
  14. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    Дівчата, запросили мене на співбесіду на пл. Соборній,14 (торг. центр. Роксолана) 6 пов. оф.27. Хтось щось чув ? поділіться...
     
  15. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    на яку позицію?
     
  16. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    та нічого конкретно я не почула (мабуть щось зі звязком , але половину слів не чула- мусіла сто разів перепитувати...) . Запитали в мене освіту , вік, чи потрібна робота... компанія Клієнт Груп Україна. Займаються підписання договорів. Казали що недавно відкрилися. - то все що я зрозуміла.. Маю йти завтра на 10:30.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    ви хоч назву компанії напишіть. В "Роксолані" зараз купа орендованих офісних приміщень і там так само можуть розміщуватися представники різних мережевних маркетингів
     
  18. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    де ціна за метр кв. оренди не така вже й мала, бо це центр, тому щось дуже сильно підозріло, що якась ПП Маруся дзвонить сама і
     
  19. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    таке саме... всюди передивилась в неті - нічого не знайшла.
     
  20. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Перелік привабливих компаній-роботодавців у Львові

    А я думаю,що це контора типу - ФіансКредит, Антибанк і т.п. Конторки, які складають договори на кредити, беруть перший внесок і все....Вони колись орендували офіс на Соборній 12А, тому зразу чомусь про них і подумала. Ви підіть - подивіться, може я помиляюся.