Переношена вагітність

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Зорянівонька, 26 Січень 2014.

  1. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Переношена вагітність

    ми народилися в рівно 42 тижні(від дати останніх місячних), а по моїх розрахунках якраз в термін(до вагітності вела графік БТ і все інше).
    лікар поклав у патологію за тиждень до пологів, хоч я і намагалася всіма способами того уникнути. але нічого мені там не робили, не стимулювали. пологи почалися природньо. я ще з переймами гуляла з чоловіком під ПБ ввечері, а вночі народила.
    ознак переношування в дитинки не було
     
  2. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (2)

    До якого терміну допускається переношування вагітності? І що потім роблять? Стимулюють?
     
  3. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (2)

    до 42 тижнів

    так
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (2)

    42 повних тижні- це варіант звичайної, непереношеної вагітності. А взагалі- визначається індивідуально ( по стану плаценти. стану вод, кардіомоніторингу і ще багатьох речах). Якщо показники у нормі- можна чекати природніх пологів. Хоча, якщо кладуть у патологію, то більше 42 тижнів не чекатимуть- стимулюватимуть. Але до 42 тижнів чекають ( теж не всі лікарі, але хто має бажання- чекає. У мене 2 племінники народилися на 42 тижні, я сама та мій брат- у повних 42 тижні, хоч мами і перебували у патології. Ніхто "не турбував" :)
     
  5. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (2)

    Тобто,42 тиж. - це показ до стимуляції? В мене завтра 40 тиж. Минулого вівторка мене оглянув Маркін і сказав, що якщо до пятниці не народжу, то стимулювати. Своїй лікарці я сказала, що не хочу стимуляції і вони з Маркіном перенесли програмовані пологи на вівторок. Але сьогодні вже неділя і я так і не народила. Вже і ходжу цілими днями, по сходах піднімаюся, на вихідні поїхала до дому до чоловіка - і нічого. Що ще можна робити, щоб почалися природні пологи?
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (2)

    у Маркіна то стандартна рекомендація після огляду всіх, хто перейшов через 38 тиждень. Але остаточне рішення приймає все-рівно ваш лікар. Мені свого часу казав, що як до наступного огляду не народжу ( а це теж у мене тоді був 39 тиждень), тоді він вже на кріслі подивиться і "скаже чи родити".( на той час було би рівненько 40 тижнів. Благо, що моя дитина вирішила сама народитися за 4 години до призначеного огляду:). Братову дивився у 41 тиждень і теж давав вказівку " родити". Ну але теж остаточне рішення приймалося її лікарем- родила сама, без стимуляцій , коли час прийшов.
    тобто вас до нього на огляд на крісло брали у 39 тижнів? Якщо у вас завтра лише 40 тижнів, то ще 2 тижні є у запасі. Правда, все залежить від вашого лікаря ( мало хто собі дозволяє "ослухатися" Маркіна. Чи у вас аналізи погані ( тобто по УЗД-стара уже потоньшена плацента чи плацента повністю в інфарктах, маловіддя, кисневе голодування по КТГ?..)
     
  7. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Переношена вагітність

    Так, у 39 тиж.


    Ні, всі аналізи в нормі були.
    На щастя, народила сама без стимуляції.
     
  8. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Відповідь: Переношена вагітність

    Я народжувала у Федини на 42 тижні. В останній день 42)))
     
  9. something

    something Member

    Привіт. Мені на 34 тижні поставили передчасне старіння плаценти (ІІІ ступінь). Вже почався 41 тиждень вагітності, а моя красуня і не думає ще світ бачити. Була в лікаря в якого хочу народжувати, і після того як я перепитала чи дитині нормально з тою плацентою, сказав, як за два дня не родите, то лягайте в патологію. І тут дилема в мене. Маю і дитину першокласницю, яку не просто лишити, ніби і час маю, бо лише вчора було 40 повних тижнів, але і страх маю, що якщо це серйозно? Бо думала, хоча б до понеділка почекати. АААААААА, підкажіть будь ласка щось. Бо виходить або завтра (в четвер) самій приходити з торбою і добровільно лягати, чи не страшно якщо до понеділка почекаю?
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну слухайте, я трирічку лишаю завтра, нічо, якось дамо раду..
    Ну правда в мене причина інша, але хіба нема кому з дитиною побути? Ви ж народжувати ітак підете
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. something

    something Member

    Все воно так,як дуже треба то є з ким лишити. Але простот відлежуватись теж не хочеться, тим більше перед вихідними. Вс ю вагітність всі аналізи ідеальні. Та й лікар. як мені здалось. сказав прийти в патологію, вже після мого питання, а до того казав, то лише 40 тиждень, то попередня дата пологів сьогодні, ще є час. І що взагалі в тій патології роблять? Якісь аналізи, УЗД?
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    сам по собі термін взагалі не серйозний.
    Але якщо Ви на спостереження в лікаря з якихось інших причин, до до думки фахівця варто дослухатись. Щодо лишання дитини - це прикро, але ж Ви самі кажете що на крайній випадок є з ким лишити. Так от, якщо Вам треба в лікарню за показами, - то це і є той крайній випадок.

    Якщо ж справа лише в терміні, і є можливість не лягати, - то звичайно, краще не лягати
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. something

    something Member

    Дякую за відповідь. Справа в терміні, тобто в тому що по останньому УЗД плацента була передчасно дозріла. Тобто вона вже можливо "видихалась" до 40 тижня. Але чи ці кілька днів (від четверга до понеділка) роблять таку погоду?
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    для визначення Вашого поточного стану лікар мав би призначити УЗД з доплером. в 40 тижнів плацента може бути вже яка завгодно, вона відслужила своє. І якщо з кровотоком нема проблем, то і об'єктивних підстав для хвилювання також нема
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Siania

    Siania Love Life

    Мені лікар сказав прийти здаватись у повних 41 тиждень. В той ще мала сходити в ЖК за направленням на стаціонар. А там вже виявилось що тиск дуже високий150х80 (для мене особливо, вище 120х80 ще ніколи не був). Я його не відчувала. Ясно, з таким тиском мене поклали в патологію, де спостерігали. Здавали і аналізи крові, і сечі катетером, і ктг, узд, добова сеча. Так я пролежала два дні, на третій показник ктг був поганий, і було прийнято рішення терміново родити...
    Постарайтесь багато-багато ходити, щоб все почалось природньо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. something

    something Member

    я дуже цього хочу.Ще в кінці серпня, у вересні живіт "тверднув". А зараз..... мягенький) рухи добре чую, слухають малявку-теж добре все. аналізи просто ідеальні. я не вагітною не мала таких показників ніколи. От тільки передбачали всі, що народжу швидше, бо плацента на 34 тижні мала вже третю ступінь, і дитинка ніби більша ніж перша. Я вже починаю думати, чи не помилились на тому УЗД з тою плацентою
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Siania тобі викликали пологи, чи таки вдалось і само почалось? Мені цікаво, як то виглядає, коли полрги викликають. Це щось колять і починаються пологи?
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    Так. Я пережила всі радості страшних тортур. Зараз скину свою розповідь.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    :girl_sad::girl_impossible: йой... Співчуваю.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Як людина яка народила в 43 повних тижні - важливі показники кровоплину (вимірюються Доплером) все решта - несуттєво.

    Якщо дитина поводиться як завжди, Ви себе почуваєте як завжди, кровоплин хороший, то нема куди поспішати.
    --- дописи об"єднано, 1 Листопад 2017 ---
    А мені просто в ПБ збили тиск, я його відчувала жахливо (з Михайликом в 42 тижні), Послухали серцебиття і послали спати в патологію. Але пологи почались після того за три чи чотири години.