Переношена вагітність

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Зорянівонька, 26 Січень 2014.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а скільки було? І чи потім в пологах не піднімався?
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В пологах його ніхто не міряв.

    Був 140 на 120 і я вмирала в страшних муках. (Я краще ще три рази народжу.) подзвонили знайомому лікарю з Рапопорта, і він як почув цифри, то сказав, що не страшні, але порадив орієнтуватись на самопочуття.

    От ми і поїхали. Я не жалію, то якраз такі випадки з тиском коли краще не жартувати.
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    то ще межево, але
    це просто ого. Я би теж поїхала
     
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ой, нічого те ходження і інші заняття) не дають, поки не прийде час.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. something

    something Member

    Була щойно в ЖК. Сказала обовязково йти в стаціонар, щоб слідкувати за серцебиттям, бо сьогодні воно не дуже. До понеділка не чекати. Ааааааа, я не хочу в лікарні жити. Цікаво чи можна додому буде піти))))))
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    цікаво, що таке "не дуже". Вам записали показники?
     
  7. something

    something Member

    робили ктг, і так як лікарка пояснила, а я зрозуміла- воно "вяле". Якщо так на хлопський розум, бо в термінах тих я не знаюсь, та кардіограма мала ббути більш вверх-вниз, а вона ближче до прямої, порівняно з попередніми ктг
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    є бали за Фішером від 0 до 10, там мало би писати
    бо те, що ЖК хоче Вас спекатись до пологів, очевидно і зрозуміло. Але важливо зрозуміти, чи є для цього серйозні підстави.
     
  9. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Не легковажте життям дитини, бо воно ще повністю залежить від Вас. Часом краще перестрахуватись. Ящо треба, то треба йти в пологовий і спостерігатись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Siania

    Siania Love Life

    Якщо полоска була рівна, монотонна, то балів там точно не багато.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    лінії лініями, але важливо, чи вони в межах норми.
    Звичайно, що варто показатись лікарю з ПБ, він може мати і цілком іншу думку щодо потреби в госпіталізації
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У мене схоже було 4 роки тому. Точніше "дистрес плоду", замале серецебиття. Дуже Вам раджу - уточніть КОНКРЕТНІ цифри, бо я заднім числом вже мудра, при тих показниках що були у нас рекомендоване було просто "спостереження", тобто могла б я спокійно пролежати 2 тижні в патології з періодичним контролем КТГ а не родити в 40 тижнів зі стимуляцією "з нуля"
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    як майстер спорту з "переношених вагітностей" підтверджую. Я перепробувала ВСЕ. І тишина.
    --- дописи об"єднано, 1 Листопад 2017 ---
    до речі в перших пологах на другий день я робила в ЖК КТГ. Я там не стояла на обліку, тому нічим їм не загрожувала. Про термін набрехала.

    Так от медсестра чи хто там сказала що КТГ "погане", і "слабо". Але я йшла туди за цифрами. Так от цифри були не найвищі але нормальні. ТОму треба перепровіряти.

    А лікарі в ПБ мають звичку не зважати на показники об'єктивні такі як кровоплин, вони коли бачать цифру 40+ то їх уже хтось штовхає в ребро, при 41+ то взагалі дах зносить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    воно ніколи повністю не залежить від матері.
    --- дописи об"єднано, 1 Листопад 2017 ---
    сильно сумніваюсь.
    Я б ходила моніторилась в ЖК. Нічого переживуть. І цифри, сестра, цифри.
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Цікаво чому так, невже буває багато історій з трагічних кінцем на переношуванні вагітності?
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    їх так вчать. Хоча статистика лікарська каже що до терміну 45(!) тижнів ризик збільшується на 5%.
    а буває що хочете. Схема така при "переношеній" вагітності (це з 41 тижня приблизно) штучно запускають пологи. При використанні окситоцину ризик того що дитина вдихне води збільшується. Ризик того що води "брудні", збільшується з терміном. І ось "помагають", дитина вдихає ті води і наслідки бувають різні. Ну крім того, що стимуляція з нуля при неготовій шийці це боксування дитини, теж радості мало, воно розкручує таку спіраль втручання: з витисканнями і чим не хочете, що ризики просто злітають до неба.

    Мій особистий досвід такий: 2-гі пологи (рівно 42 тижні) в 12-00 відійшли води з болотцем і весь день вони такі болотисті текли, на другий день ледве підтікали, але вже чиста водичка, тобто води оновились і заодно почистились. На третій день вже не текло нічого, але ввечері підскочив тиск і ми поїхали в ПБ. Про води я їм не сказала. Вночі почались пологи. Зранку народила синочка.

    Всі мої діти на папері переношені 42, 42+3, 43, а фактично без жодних ознак переношення з середньо-статистичною вагою 3620, 3550, 3300.
     
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я б дала майстра спорту міжнародного класу;) в наших реаліях, з домашніми пологами!
    а не мали би кесарити в таких випадках?
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та ти ваще неформат, ще і вага дітей попри збільшення терміну не зростає з кожною наступною вагітністю.

    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2017 ---
    як нема показів, то не мають кесарити.
    тим більше, що КР - це не панацея і не щось таке дуже безпечне
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    В мене дві дитини 42+. Очевидно Надіжка то не лякає)
    @something зробіть КТГ в двох різних місцях. Перед процедурою радять з'їсти чоколяду)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    лякає)мене стимулював на 41плюс 3.. результат сумний
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2