Переношена вагітність

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Зорянівонька, 26 Січень 2014.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Стимулював якраз з причини 41+3? Бо мене другий раз хотів стимулювати в 42+4, але не через термін, я в пологах була, а щоб довго не чекати. Я писала в не рекомендую. А за термін обидва рази нічого не казав, сиди, чекай перейм.
    Доречі, @Siania , в мене цикл 26 днів, без збоїв, як годинник все життя, а діти поза 42 тижні. Який зв'язок і хто вам про це сказав? Я вперше таке чую:girl_blush2:
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я ніяк не можу в голові скласти як при дистресі вони стимулюють. Де логіка? Може вона десь є, але я її не бачу.

    КР не панацея, звісно, але при дистресі місити дитину? В пологах в принципі в нормі можуть трохи падати показники, а вони вже підупавші (дистрес же).

    Поясніть мені хтось.

    Я так розумію що або не такий вже дистрес як вони розказують, або не знаю що.
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2017 ---
    Це про перші пологи?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    не. води почали підтікати
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2017 ---
    так. друге кр
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я пам'ятаю Вашу історію. співчуваю.

    Я хотіла після других пологів ходити і кожному лікарю розказувати як я народила через 66 годин після відходження не дуже чистих вод. Щоб може задумались. Але вони мають наглухо закриті голови, сказали б "пощастило". А це не описується словом "пощастило".
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я впевнена. що не одна така.. це дуже сумно.. відкриття було в 1 палець..
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    який зв'язок. При циклі 26 днів овуляція в середньому на 12-14 день.
    При циклі 38 днів - в середньому на 22-26. Тобто, станом на перший день затримки КД гестаційний термін у цих двох випадках буде однаковий, а "акушерський" відрізнятиметься на 2 тижні.
    Інша річ - що зміщення овуляції до 10 днів - це фізіологічна річ, і якщо не відбувалось відстеження овуляції саме у вагітному циклі, то термін "по місячних" є стандартно приблизним, просто при регулярному циклі "до дня" більша ймовірність, що "по місячних"=гестація+2.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Але все одно воно нічого не доказує. В мене у всі вагітні цикли або овуляція на хрестоматійний 14 день, або я так називала дату місячних, щоб овуляція відносно них була хрестоматійна. А терміни все одно великі.
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Правильно, не доводить, це я навела лише один зі способів "утворення" терміну 41+
    А загалом 38-42 справжні акушерсько тижні - це ж хрестоматійна махрова норма.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Merry

    Merry Well-Known Member

    так, але бувають різні випадки. Як от Данкова засудили через це фактично. Тому головне- не який термін вагітності, а як себе там почуває дитина.
    Моя перша мала народилась на 40+3дні, а вже мала ознаки переношення та зелені води. І наслідки цього аукуються нам і досі. Тому вже з другою вагітністю я моніторила стан плоду починаючи з 36 тижня
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а які ознаки переношення?
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    які?
    води бувають різні, вони оновлюються
    Ви впевнені, що наслідки зелених вод, а не стимуляції?

    ні, до переношення все це не має жодного стосунку. Там жінці пологи зупиняли, потім викликали, потім проїжачили момент, коли можна було кесарити, а потім провели заборонені маніпуляції. Ну а потім сфальшували історію пологів. Там не лише Данков, там повний системний жах
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    в мене не було стимуляції, пологи проходили природньо
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2017 ---
    шкіра була крокодиляча, рвота фонтаном сильна з першого дня
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2017 ---
    батько, коли описував свої претензії до Данкова, вказав саме те, що той не викликав пологи кількома днями раніше
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    маєте на увазі лущення шкіри?
    а яким чином це співвідноситься з переношуванням?
     
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    гіпоксія
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Merry я співчуваю і не докльопуюсь, просто так багато питань тому, що мені важливо розуміти співвіднесення моїх знань, мого досвіду і досвіду та знань інших людей.
    Бо мій старший син також мав гіпоксію і блював фонтаном дуже багато, але в нас причини були однозначні і полягали зовсім не у терміні 41+4
    А шкіра лущиться у більшості дітей, а проблем з нею було б значно менше, якби не було обтирання новонароджених і "обробки складочок" у перші години життя. Бо стирання змазки та "обробка", які і колись купання з марганцівкою, призводять до дисбактеріозу шкіри.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

    @cjomcjomka , причину гіпоксії ,звісно, виявити важко, бо я тоді як зробила УЗД з доплером в 30 тижнів так більше і не робила, ніхто не скеровував. Що творилось там з дитиною- не відомо. Аж приїхала в пологовий з переймами. І пологи були без втручаннь- ні окситоцину, ні проколювання вод. Відкриття йшло нормально, пологи не були затяжні, на 2-й чи 3-й потузі народилась. Дитина вагою 3200 і 51см. Тому всі підозри що був перенос, але не календарний, а фізичний. Ну і в пологовому, мені по-секрету акушерка сказала що я мала дитину переносити бо води були погані, і тоді з тою рвотою мучились всі- неонатолог, я, медсестри.
    Ну і маємо не добре ЕЕГ і досі.
    Ну і додам що я нічим під час вагітності не хворіла, аналізи були добрі, тиск в нормі
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2017 ---
    Мені лікарка що приймала пологи нічого не казала і не пояснювала, але я чула як вона там комусь щось показувала і казала що так буває коли є конфлікт по групі крові(бо я її попереджала що маю першу групу а чоловік другу), але потім виявилось що дитина взяла мою групу крові і конфлікту не було. Але щось там вона бачила не те.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. something

    something Member

    Все таки пішла в четвер до лікаря, зробили ктг, доня спала, випила чаю з шоколадкою і переробили. КТГ було добре і я "відпросилась" від госпіталвзації до понеділка. В пятницю вночі прийшла сама по донечку. Велику і здоровеньку. 4 кг, 56 см, 9/9 по Апгар))))
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 3
  18. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Подивилась цей ролик. Цікаві методи для "природньої" стимуляції початку пологів.
     
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    У мене обидві вагітності переношені. Перша - 42 тижні. Други - стимульовані в 43. Я шкодую що дала стимульнути. Була під контролем і робили постійно УЗД. В дітей жодних ознак переношеності не було
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    повних 43?
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    не дуже толерую взагалі "методи". Буває так, що чогось хочеться дуже - то в кінці вагітності вже практично все можна: чи то бокал шампанського, чи то самі фініки цілий день їсти, чи то секс-вікенд влаштувати перед післяпологовим "сухпайком".
    Але підготовка до пологів - це ж не підготовка лише шийки. Там з голови до ніг такий процес іде комплексний і глибокий, що особисто мені страшнувато в нього втручатись яким би то не було чином. Зі старшими хлопцями ще були якісь переживання, бо вагітності настали після гормональної терапії і часом після 41 тижня проскакувала думка, що щось тут не те. А з Вірусею я була спокійна як танк, хіба що дуже змучена передвісниками.
    дуже цікаво, як воно буде цього разу
     
    • Подобається Подобається x 1