Перли мамочок і не тільки про ГВ (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Made in USSR, 17 Жовтень 2014.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    в неділю були в центрі, то на лавочці навпроти Челентано (пл. Ринок) мама годувала дитину. то така картина була: вона сидить з дитиною на руках, зверху покрита не то шаликом, не то палантином, з одного боку чоловік, з другого якийсь старший мужчина (тато або свекор) тримають той шалик щоб часом не сповз. вони, напевно, хотіли привертати менше уваги грудьми, а вийшло так, що всі на них тільки і оглядались...
    і ще таке, скажіть чи то перл чи нє. коліжанка недавно народила, дитину годує, але має проблеми з грудьми. тиждень була в неї температура, груди червоні. вона каже що їй в пологовому інфекцію занесли, бо мала тріщини. може таке бути?
     
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Мене на днях, на дитячому майданчику, відправили до психолога:)
    Виявляється в мене психологічні проблеми з дитинства, тому я малого ще досі не відлучила - хочу подовше його прив'язати до себе.
    І наношу тим самим шкоду дитині, думаючи лише про свої амбіції)))
    Бо ж в ГВ нічого доброго вже немає, лише прив'язаність і то є зле!

    Так мені втирала "ДИТЯЧИЙ психолог з 20-річним стажем".
    Розмова була довгою, але думаю суть зрозуміла:)
    Жесть... Не потрапляти б ніколи до такого психолога))
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    здорових нема, є тільки недообстежені :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
  4. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Ой, та най собі прикриваються, головне - аби годували, хіба нє?))) Я так само, буває, в людному місці прикриваюся пеленкою, ще і чоловіка іноді попрошу десь кутик притримати, щоби не сповзала. Просто манюнь , буває, дуже відволікається, коли їсть, цицю випльовує, щоби ситуацію навколо проконтролювати))), а молоко фонтанами - на всі сторони. Ну не комфортно мені, щоби чужі дядьки-тьотьки на мої фонтани дивилися. Це ж не зле?
     
  5. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Ахаха, мені на днях видали ще один перл, що роблю дитині ведмежу послугу отим цицянням, бо мала буде в майбутньому мати погану звичку істи лежачи в ліжку і ще й перед сном. Чули таке? Ржу досі, як згадаю. Хе- хе, мене от саму майже зовсім грудьми не годували і з бутилочки тільки до року, я іноді полюбляю снідати в ліжку і перед сном напхатися можу)) Капець мені
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Як Ви то витримали? Я б не змогла. В мене така розмова була б дуже короткою, варіанти розвитку: "Моя дитина, скільки схочу стільки і годуватиму", "не Ваше діло", " Вам би самим до психолога", "тьотю, а Ви таки д.ра". Да, я таки часом буваю хамкою і злюкою.
     
  7. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Клас!!!! Ну от чим люди керуються коли такий брєд видають?! :)

    Отправлено с моего SM-N9000 через Tapatalk
     
  8. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Є в мене подруга, годувала дитину 1,7, далі захворіла і відлучила. Нещодавно порозказувала мені, як то все відбувалось, то я прибалділа, як їй вдалось годувати аж стільки часу. Ну стандартно в 3 місяці "пропало молоко", то вона взяла перевела дитину на суміш, потім молоко "знову з*явилось", то годувала знову грудьми, але вже встигла дитині дати морквяно-яблучний фреш, поки молока не було, то вже і давала далі, потім думає "навіщо час витрачати? можна ж купити в баночці пюрешку! то й що, що там пишуть з 6 міс.? три місяці туди-сюди - нічого ж не буде"
    :khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::eek::eek::eek::eek::eek:
    і то ж в інших питаннях людина цілком адекватна, вища освіта...
    а тут - таке
     
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Ну розмова починалась дуже ввічливо, та і навколо було купа люду. Може до когось щось корисне донесла;) Доречі, решта мамів просто мовчали і слухали)) А гуляє в нас на майданчику няня з хлопчиком, вона все життя працювала нянічкою в садочку дитячому, то вона мене підтримала:)
    Сказала, що краще нехай прив'язується до мами і буде поряд, ніж в півторарічному віці віддати в садок, щоб до нянічок як до мами тулилось((


    В мене був період, що підкидало від такий всяких зауважень, бздур типу "молока нема". Зараз спокійно можу пояснювати і маю купу обгрунтованих аргументів, і відповідей на кожне "синє молко", "перегоріло молоко" і т.д...:girl_in_dreams:
     
  10. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    от і я так((( вже змучилась щось доказувати.....
    всі родичі чоловіка вже давно знають що я не годую... і так дивились на мене як ненормальну, що дитина в рік і 5 міс ще хоче циці - то нічо що вже 2р і 5 і вона досі хоче :girl_haha:)))) .
    Свекруха вже змирилась... як сказала : щоб я до школи не годувала, а то будеш бігати по перервах цицю давати.... ( до слова у їх родині ніхто!!!!! зі всіх ближчих і дальших родичів не годував грудьми(((
    Від чоловіка тепер теж "особої" підтримки не відчуваю : спочатку годуй, бо каші дорогі, ну ще чуть-чуть потім, а тепер відлучай((( Але сам ложити спати малу і так відлучати не дуже рветься((( І вночі як просинається ( від народження було 2-3 рази, у період зубів до 5раз максимум) дай груди - хай не просить, бо я спати хочу...
    Лише підтримує мене мама : ну ще хоч цю зиму до 3р догодуй))):girl_in_love:

    ну все ... виговорилась...
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    йой і моя сьодня сказанула, шо тре до 3-ох годувати, хоч при племінницях таких поглядів не мала
    я то за, а муж за відлучення після року бубоніти став
     
  12. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Мене ніхто не підтримує в бажанні годувати до самовідлучення, але то мене геть не хвилює, рідним прийдеться змиритися, а чужим вже не признаюся, краще поберегти собі нерви, та й з часом якось приходить байдужість. Якщо в перший рік я емоційно старалася доказувати про необхідність гв всім небайдужим мені людям, то тепер мене попустило, просять поділитися досвідом- ділюсь, не просять чи вревнені в своій правоті- ну і нехай.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    давно хотіла написати, та все забуваю:).
    Якось на лавочках біля дит. майданчика дві бабульки дуже багато говорили про якогось свого сусіда - 35-річного мужчину, що такий файний хлоп, кажуть, та ніяк вженитися не може...І тут чую висновок: то все через то, що він до 4-х років цицьку смоктав!!! Я там випала в осадок)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  14. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Мега перл: "Не вздумай давати груди при високій температури в дитини, бо молоко звернеться в нього в шлунку!"
    Це прозвучало під час нашої першої застуди, від моєї тітки, спеціально подзвонила і наголосила.
    От не розумію, як таке може статися? І шо то таке те звернене молоко!?
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    типу буде як кефір)) або сир зразу.
     
  16. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ


    он мені казали, якщо не сціджуватись після кожного годування, то сир прямо в грудях буде!
     
  17. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Ото маляткам і різноманітне меню з одних лишень грудей: тут тобі і молоко, і кефірчик, і сир! Нехай їдять на здоров"я!
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Дівчатка, дублюю сюди - треба вашу допомогу
     
  19. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    Це не зовсім про ГВ, але перли в кожному слові. Гуляє сьогодні біля нас мамочка, водить маленьку дівчинку за ручки догори, дитина ще навіть добре ногами не перебирає, але мама водить. Як виявляється малечі всього 6 місяців, кажемо до неї, що деякі дітки ще не сидять в такому віці, а ви вже хочете, щоб ходила, на що мама відповідає: "А вона ще й не сідає, ми її садимо-садимо, а вона не хоче". І наступне, питається, що робити, якщо в дитини закрепи, не какає вже 4-ий день. Радимо: "Нічого не робіть, якщо на ГВ, то нічого страшного". Але тут мама почала розказувати, що їсть вона крім молочка, вже і пюре, і зупки, і сочки п'є ще з 3-ьох! місяців. А і останнє, то вже стандартно: мама переживає, що холод починається, а донечка ніяк не хоче брати дурника, накупили різних, а вона не бере і все.
     
  20. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Перли мамочок і не тільки про ГВ

    я в шоці, я вже не раз таке чула , що на холодну пору року дітям закривають рот дурником, щоб не нахапатися холодного повітря.
    А в 6 міс ходити, слів нема, а за це
    зазвичай говорять з такою гордістю, шо просто слухати не хочеться.