Перли наших вумних медиків про ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Olay, 19 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Ну так, а ще годують ті кому повезе :). Ні, мали б наших педіатрів разом із гінекологами добряче товкти за такі "перли" то може би було більше користі.
    _______________________________
    Моя педатр знає, що ми ще годуємося і тішиться з того.
     
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Його точно не годували - бо дуже розумний:girl_haha:
     
  3. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Дитячий стоматолог Солонько -" А зуби у вашої дитини псуються через те що годували більше ніж рік"....

    Беручи до уваги вище написані дописи форумлянок про дитячих стоматологів,складається враження ,що всі стоматологи проходили курси "Шкідливий вплив ГВ на зуби"...
     
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Нині мала розмову з однією пані, вона народила першу дитину в 40 років (17 років тому), мала багато молока, але груди не розціджені, в пологовому акушерка масаж робила і ніяк не могла зцідити молоко (а може то така профі акушерка була :)) так от, їй пкушерка сказала, що то груди такі: м"ясні, а не молочні
     
  5. Afalina

    Afalina New Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    можно наблюдать, как мать прямо на улице, достав грудь кормит ребёнка. Уж не лучше и гигиеничнее дать ребёнку современную , обогащённую витаминами смесь и не ловить на себе иронично-осуждающие взгляды окружающих..."
    Аж не віриться, що люди бували такі дивні)))) так сміялася:girl_crazy:
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Мені згадується як курей класифікують: несучки і тіво... м"ясні ;)
     
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    А в мене асоціації з коровою:)
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    так. я он - мясо-молочної породи
     
  9. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

     
  10. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Угу :) я теж :) А у тої жінки груди і не дуже великі (ну до С дотягують)
    Вона ще потім через лікарів годувати кинула: до 8 місяців нікого не слухала, годувала тільки грудьми (і без всяких графіків і сціджувань), потім десь шкірка від помідора пристала в шлунку, промили їй шлунок і сказали більше дитину не годувати, бо тепер молоко буде погане :)
     
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Ну та, молоко ж у шлунку виробляється:girl_haha:
     
  12. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    да ше такого не чула.І то лікарі таке ляпнули?:girl_crazy:
     
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Лікарі, на Топольній в хірургії :) І хоч історія трапилася 17 років тому думаю ті лікарі працюють дотепер і не змінили своїх поглядів, на жаль...
     
  14. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    В мене напевно взагалі молоко тоді токсичне(на 8 березня здуру посмакувала помідорами-відсиділа у виходку нормально,але малому тттт нічого не було)
     
  15. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    А я хочу хороший перл вписати. В знайомої синочку 2 міс було. Були трохи проблеми з ГВ ну і вже думали, що це можливо через коротку вуздечку в дитинки. До бабці тої знайомої зайшов хіхрург який її спостерігає і заодно глянув на малого. Ну і розговорились про ГВ. На жалоби коліжанки, що малий весь час на грудях висить і так довго він сказав, що це такий вік, щоб довго на циці висіти і і діти швидко ростуть і потрібно тішитись цим і не морочити собі голови і годувати дитину. Во як.
     
  16. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    На Рапопорта на питання як часто годувати дитину медики відповідали,вдень годувати на вимогу кожні дві-три години:girl_crazy:,а вночі не годувати ,бо вночі дитина повинна спати,а не їсти:girl_cray::girl_cray::girl_crazy: І так спати вночі має дитина маючи три дні від народження:cesored: От довели мені мамочку такими сурйозними рекомендаціями(але то вже в іншу гілку)
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2010
  17. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Щй,забула дописати ще перли ,годувати на вимогу кожні 2-3 години,але не частіше,бо не буде молока:suicide: Якщо дитина просить частіше їсти,значить вона ненаїдається.
     
  18. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Цікаво, а ті лікарі хоч якусь літературу по годування груддю читали? Сміхота!!!

    А мені нещодавно одна молода мама розповіла, що їй лікар казала обов"язково давати дитині пити, бо молоком дитина повністю шлунок не наповняє, тому може відчувати голод. :girl_haha: Дитині ще місяця нема... І сішно, і страшно за таких лікарів...
     
  19. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    значиться, був у нас нормальний педіатр, ну перестраховувалася, дзвонила і приходила по 3 рази, як мала хворіла ларингітом, хвалила ГВ, казала, що саме тому і хвороба пройшла легко за 3 дні, як сліду не було. А тепер в нас сімейний лікар, приходимо ми на прийом, нам до ортопеда треба було, то зайшла за карточкою, а він дитину вирішив послухати, послухав і питає, а що я маю їй ще зробити і де то треба записати. Чесно, мені було смішно і страшно. Бо поки ми вдягалися він вирішив нам про прививки розказати, і не пригадав як то та прививка називається, я сказала, тоді він попросив по буквах і помаленько, бо він записує. Ну а на словах пед.прикорм, дивився на мене як ленін на буржуазію, бо я дитині зупки окремо не готую, після того як сказала, що ми на ГВ очі стали квадратні, якто в рік і три місяцц, давати цицю.
     
  20. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    щойно вперше з поліклініки... шо вам сказати... дитині 2,5 міс а лікарі квадратні очі роблять шо в мене ще є молоко... не вірили але важим 7 кг, так що манну небесну точно не їмо...
    Що мені там говорили то все я мимо вух пустила особливо в нервопатолога, а от вітамін Д мене мучить... Як його давати дитині, якщо всі дівчата консультанти пишуть НІЧОГО не давати до пів року? Шо дєлать... Одна капля ніби не багато навряд чи це вплине на лактацію, але сказано ж НІЧОГО! Лікарям хоч об стінку головою їм до дупи моє годування... Які є варіанти?
    кстаті - всі дітки мали заткнуті ротики дурачками і мамусі діловито тикали їм пляшечки з чайочком... Капєц... я була свято переконана що ВСІ годують дітей грудьми в такому віці і що просто треба з якогось забитого сибірського села приїхати де нема інтернету щоб робити інакше...
    сижу так і думаю - нашо я 2 години стратила мурдуючи дитину в поліклініці в чергах... що знала те й довідалась... єдине що хотіла щоб хірург глянув - мало там що...