Перманентний макіяж. Татуаж.

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Олюн, 6 Червень 2008.

  1. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Зараз спробую...
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 16:15 ---------- Попередній допис був написаний в 16:12 ----------

    Поняття не маю :) Може і мій :girl_wink:
     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Дуже гарно і натурально виглядає. І якраз колір той, що мені треба:girl_claping:
    Можете дати контакти майстра? Ну і у вартості зорієнтувати:girl_in_dreams:

    ---------- Додано в 18:31 ---------- Попередній допис був написаний в 18:28 ----------

    Якщо можна, то попросіть у куми контакти. Періодично буваю в Червонограді:d23:
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Дуже гарно, дійсно.
    Читаю вас і все більше укріплююсь на думці зробити татуаж, хочу губки. По цінам то десь скільки? До тисячі , чи більше?

     
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Я ще на днях поговорю з своїм косметологом, але вона казала, що в її знайомої то близько 700грн коштує. А сама вона робить в подружки, яка раз в рік приїжає з Італії і татуажить всіх знайомих...
    Скільки там тої дороги в Червоноград. Година і ми в процесі)))))
     
  5. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

     
  6. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

     
  7. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Дівчата, якщов Червонограді такі ціни, то я справді рекомендую вам залишатися у Львові :girl_yes2: Тут є багато хороших, досвідченіших і дешевших майстрів. Мої брови в червні коштували 400 грн, губи на цей момент були 500 грн. При тому, що моя майстер має свій власний салон тату і татуажу. Маю координати де є ще дешевше. Але не знаю про якість, щиро.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    700грн то у Львові. 400грн - це абсолютно адекватна ціна. Дуже просимо контакти Вашого майстра:girl_flirt:
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Дуже "вдале" фото перманентного татуажу, розміщене на сторінці салону краси :D :D :D :D
    [​IMG]
     
  10. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    аааааааа... я жодного культурного слова підібрати не можу!
    це навіть не жах, це вже :cesored::cesored:
    дуже шкода ту жінку, що має оце чудо носити постійно. а майстрові - руки пообрубувати б пасувало!

    в мене коліжанка має на губках перманентний макіяж - дуже гарно і акуратно, колір трішки темніший за сам відтінок губ - то направду добре виглядає. а тут таке...:khomyak:
    я б на таке не відважилась без дійсно нагальної потреби. що вас стимулює зробити перманентний мейк?
     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Я так зрозуміла, що це майстер ще й хвалиться своїм чудовим татуажем. Як таке можна на сторінку вивісити?

    Мої мотиви- коли маю намальовані губки лице зовсім інакше виглядає, а малювати постійно не виходить і не дуже вмію то робити. Мене цікавить не помітний , неяскравий татуаж, просто формуючий контур губ, робить їх більш виразними. маю приклади вдалого татуажу на коліжанках. з одною втратила контакти, а друга робила в Києві. До Києва не поїду,а в Червоноград можу забрести, сподіваюсь на вдалий результат, перевірю інфу про майстра, це зробити можливо. якщо щось не влаштує- зроблю у Львові. Чула, що і Стрию є майстриня хороша. Треба активніше попитатися.
     
  12. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    І я хочу татуаж губ, зупиняє тільки що після процедури треба буде перейти через таке:
    [​IMG] [​IMG]
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Та, страшнувато)) :sad:
    Треба ще поконсультуватися. здається мені , що це не дуже вдало зроблена процедура. Хоча розумію, що це травматично і йде етап заживлення. Он чоловік має татухи то я бачила як шкіра заживає. а це не губи, тобто шкіра грубша.
    Поки сидю вдома, в принципі можна пройти через таке, головне замовниць косметики своїми варехами не розлякати))):)
     
  14. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    це ще й герпес часто вилазить після татуажу губ... тому зїдає пігмент і так воно розлазиться. там явно інфекція на губках є. тому всі майстри обговорюють те, що клієнтка мусить прийти повторно на огляд і корекцію.
     
  15. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Після такого хіба дійсно з дому не виходити. Не знаю, як жінки на таке наважуються...
    Я робила один раз чистку обличчя. Після того, як побачила ті всі ранки і зрозуміла, що в такому вигляді доведеться на роботу ходити - жахнулася :8: А в голові слова косметолога: "Після процедури у вас лице буде, як попа немовляти"... :)
    Більше не хочу нічого подібного
     
  16. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Губи я робити не планую, по-перше занадто я для того юна (губи фарбую зрідка бежевим блиском, бо виглядаю з темними як казала моя бабця "не дуже дорогою повіює:girl_haha::girl_haha::girl_haha:") і, до того ж, маю герпес. А на брови дуже хочу татуаж, бо мала операцію на правій брівці і від природи не дуже гарний кінець тепер ще й кривуватий. А щодня "малювати" собі брови вже стомилась. Шкіра жирна, олівець розтирається..не то..Хочу сіро-коричневиій відтінок, але легенький, оскільки сама русява, очі голубі і темний не пасуватиме...

    Фото - жах. Навіть не хочу про таке думати:hang1:

    А дуже страшно ті кірочки виглядають на бровах? Я зовсім не зможу вдома відсидітися...На жаль...
     
  17. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    А щодо майстрів з Червонограда в мене є сумніви. Не хочу нікого образити, всіх не знаю. але то є моя історична батьківщина, і хоча зараз там буваю не часто я там не бачила ані дійсно хорошого перукаря, ані нормального солярію
     
  18. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

     
  19. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Я поки що робила тільки татуаж брів і маю сказати, що процес "реабілітації" триває до 2-ох тижнів. Це і дещо непривабливий вигляд, і легенький свербіж. Найважливіше не пошкодити шкірку, яка утворюється, бо тоді брови будуть леопардовими. Вона має відчепитися самостійно. Але усі незручності вартують результату, який отримуєте.
    Про татуаж губ подумую, але переймаюся лише клятим герпесом. З жахом уявляю, як буду ходити і підправляти/коректувати це все. Але маю багато подруг, які проходили подібну процедуру і залишилися задоволені. Вдало підібрана форма і колір справді дають неперевершений результат.
     
  20. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.



    нада іскать.
    Подешевше це не як вибір, а як варіант. Бо є майстри хороші і відповідальні, але працюючі самі на себе, і не віддають "мзду" 50% власникам салонів. От до такого треба прорватися)).
    Ех, нагнали ви мені апетиту, вже заклала у витрати кошти на татуаж, тим більше,що планувала ще весною оте зробити. ну і зараз , поки вдома, поки людей примусово не буду розлякувати. Все- я на тропі пошуку.