Перманентний макіяж. Татуаж.

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Олюн, 6 Червень 2008.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Надумала сестра зробити татуаж губ з розтушовкою в Новодермі. Хтось робив? Як враження? Взагалі варто туди звертатись? До кого? Можливо краще в інший заклад?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Спитайте в Персона Люкс, мають лазер для того
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Нарешті дозріла, зробила перманентний макіяж губ. Методом тику ( і по салонах, і по відгуках і по соц.мережах) знайшла майстра, який мені сподобався .
    Дуже задоволена.
    Поскільки я і так губи малювала неяскраво, і не ставила за мету зробити театрал, а просто більш виразніші губи , не здеформовані і з натуральним відтінком, то маю те, що хотіла)) Майстер за обговорений контур не вийшла, тон такий як я хотіла, це саме головне.
    Враження набагато позитивніші, ніж я очікувала. було : ескіз, знеболення, підхід. Також пост-догляд і губи цілком нормально травмовані, не капітально ( як я думала). Сьогодні третій день і шкірка вже гарно злізла, але не повністю, фото зроблю на днях.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. veronka

    veronka зла друзя

    потираючи руці - фото в студію, таааак цікаааавооооо
     
  5. AilataN

    AilataN жива

    12308428_534524773381743_3818169080720834936_n.jpg 12313827_534524810048406_4626280746155667604_n.jpg
    Фото до і після.
    На другому фото це після корекції, насиченість відтінку зміниться на 50 % слабшу сторону. Вирішили підняти контур губ , попередньо я робила контур-в-контур. На другому фото з однієї сторони губа більш набрякла, це нормально, одразу після роботи майстра.

    Робила контур з розтушовкою. Коли зійдуть шкірочки-покажусь)).
     
    Останнє редагування: 5 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Kurylychyn

    Kurylychyn New Member

    Яка зараз ціна на корекцію брів і татуаш губ?
     
  7. aspazija

    aspazija New Member

    Доброго дня! Підкажіть будь ласка,де і в якого майстра робили татуаж губ?
     
  8. olelasa

    olelasa New Member

    Мікроблейдинг, мікропігментування чи брови 6Д хтось робив?
    Дуже хочу собі такі зробити. та якось не наважуюсь...
     
  9. Olelesia

    Olelesia Brow-master

    Я наприклад противник татуажу.
    А мікроблейдинг-це щось похідне від татуажу.
    Так, воно спочатку має презентабельний вигляд, але з часом, пігмент вимивається, колір стає або рудий, або жовтий, або зелений.
    Потрібно виводити.
    Та й і за ті гроші можна просто періодично ходити на корекцію і фарбування брів хною або фарбою.
    І не думайте, що ви зробили собі мікроблейдинг або татуаж і забули на віки-вічні про брови. Їх також потрібно підмальовувати.
    Це я вам кажу,як досвідчений Brow-майстер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Yulia Nail

    Yulia Nail Манікюрних справ майстер

    Ї

    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk
     
  11. Yulia Nail

    Yulia Nail Манікюрних справ майстер

    Називається, залишила телефон без нагляду...а доця не дрімає, взяла участь в обговоренні мікроблейдингу))))))

    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Yulia Nail

    Yulia Nail Манікюрних справ майстер

    А тепер, якщо по-суті: можливо це моя суб'єктивна думка, але вона має певні професійні підгрунтя, бо працювала в салоні краси і знаю підводні камені мікроблейдингу про які не завжди розповідають клієнту. По- перше процедура при поганому обезболенні досить болюча, бо тут задіяна не голка, а маленьке лезо яке робить надрізи в шкірі. По-друге ефект триває близько півтора року, потім внаслідок природнього злущування шкіри намальовані бровки зникають.

    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Yulia Nail

    Yulia Nail Манікюрних справ майстер

    На одному з семінарів розмовляли з колегами на цю тему з технологом торгової марки Коді і дуже успішним лешмейкером і бровмайстром, то вона каже, що в Києві мікроблейдинг все частіше вже розглядають з негативної точки зору, оскільки бувають випадки шрамів після мікроблейдингу, коли майстер зробив засильний натиск

    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk
     
  14. Yulia Nail

    Yulia Nail Манікюрних справ майстер

    Але вирішувати Вам і якщо вже робити, то реально в профі, щоб потім не розчаруватись в своїх очікуваннях.

    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk
     
  15. Olelesia

    Olelesia Brow-master

    Сподівюсь, що вона теж з нами погоджується)
     
  16. jylanda

    jylanda занууууда

    Шо то є?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ггггг, по-ходу виходить, що то майстри, що роблять брови (бровмайстер) і клеять вії (лешмейкер). :girl_wink::crazy: З тої самої опери що і "брашка" :girl_spruce_up:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Yulia Nail

    Yulia Nail Манікюрних справ майстер

    ^Оооооо, вона зайнята глобальнішими питаннями:) Їй якось не до мікроблейдингу)))))
    --- дописи об"єднано, 10 Лютий 2017 ---
    Щітка для волосся це браш, а не брашка:girl_haha:
     
  19. jylanda

    jylanda занууууда

    ха, та я ото ніби і розумію значення, а не розумію для чого ці терміни вживати, то щось з серії менеджер по клінінгу :) Без образ, просто направду дивуюся завжди такому;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  20. lil

    lil Майстер перманентного макіяжу

    Мікроблейдинг - просто добре розрекламована процедура. І підходить виключно сухому типу шкіри. Ні разу не бачила людини, в кого був добре зроблений мікроблейдинг. Нажаль( Я за пудрові брови і губи ! Природньо і гарно )
     
    • Подобається Подобається x 1