Перманентний макіяж. Татуаж.

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Олюн, 6 Червень 2008.

  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А чи робив хтось недавно бровки в техніці пудрового напилення? Шукаю досвідченого майстра.
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Тетянка знайшли майстра? Я теж наважилась на татуаж брів, але не знаю куди іти. Підкажіть, плііііз, гарного майстра в центрі або Шевченківському районі?
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Знайшла, зробила ще зимою, то дуже задоволена. Але на жаль, ця дівчинка виїхала вже закордон.....
    Я ще пізніше робила татуаж повік (салон біля ЦУМу старого), теж задоволена, маю тепер весь час ідеальну стрілку, ну й з другого боку, це ж не назавжди, максимум на 1,5-2 роки. Робила в іншої дівчини, можу кинути адресу в пп, вона переможець майже кожного року різних конкурсів по татуажу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. nomad

    nomad Active Member

    А можна і мені контакти дівчинки, татуаж брів в мене є але вже потрібно корекцію і губи теж хотілося б... а моя теж виїхала. Дякую
     
  5. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Чи має хтось досвід ПМ під час лактації, зокрема стрілка?

    Так мені вже не терпиться. Страшно набридло щоразу вимальовувати стрілки і вишукувати більш-менш нормальні підводки(
    Запитувала у кількох майстрів, то під мою відповідальність і якщо дитині більше 6міс. можуть пробувати зробити.
     
  6. nomad

    nomad Active Member

    Я робила (не перший раз в перевіреної людини) і в мене "зліз". Малій було 7 міс і 8міс. Тому робила не два рази а три. В куми так само малому 2міс. Були два варіянти 1. через лактацію-гормони 2. погана фарба (але відкинули, хоча..)
     
    • Баян Баян x 1
  7. Yulia Rouse

    Yulia Rouse New Member

    Краще не робити в перші 6 місяців. Після потрібно консультуватися в майстра, тут треба дивитись індивідуально. В мене сестра робила через 8 місяців після родів і все чудово, і брови і стрілочка більше року тримаються.
     
  8. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    може хтось має ном. тел. хорошого майстра в сфері пудрового напилення брів?
     
  9. Olga Myrun

    Olga Myrun Well-Known Member

    номер не зберігся, але маю в інстаграм, напишіть мені в пп, якщо хочете
     
  10. Yulia Rouse

    Yulia Rouse New Member

  11. lil

    lil Майстер перманентного макіяжу

    Lily__vs Інстаграм( роботи)
    Перманентний макіяж
     
  12. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Дівчата, хочу спитати про нарощені вії. Скільки часу ви їх носите? Чи знімаєте самі чи йдете до майстра? Мої війки мають вже 3 тижні, але не маю можливості зняти в дівчинки, яка мені робила. Читала в неті, що можна зняти олійками, але майстер мені казала, що тільки спіціальним ремувером. Як ви знімаєте?
     
  13. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Привіт,
    Задумалась над тим, щоб зробити міжвійку. Буду вдячна, якщо хтось поділиться плюсами/мінусами/фото/контактами
     
  14. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Я зробила два тижні тому. Дуже давно хотіла,мріяла і нарешті. Маю наразі міжвійку+ стрілка з розтушовкою. Моя форма ока така, що міжвійки мені мало. Тому поки чекаю на другу процедуру-корекцію, щоб завершити.
    Поки, щодня вагаюсь чи хочу делікатну чи все ж таки таку, щоб не хотілося щоразу домальовувати.
    В мене стрілкова залежність більше 10 років, тому рішення однозначно за
    Прокинулась-красуня. Пігмент достатньо темний, віддає в сірий. Згодом побачимо як буде.
    Теж буду вдячна за досвід і чийсь відгук. Чи дуже просідає повіка? (З міжвійкою тут таких проблем нема)
     
    Останнє редагування: 4 Січень 2021
    • Подобається Подобається x 2
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    ну в мене вже 4 рік пішов, всім задоволена, хочу чуть освіжити хіба, бо з часом не вугільно-чорна, а така в сірий колір віддає.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. New look

    New look Well-Known Member

    Я робила років два назад у хорошого майстра міжвійка+малесенька стрілочка. Плюси:зручно, акуратно, не сильно боляче. З розтушовкою не подобається, тому робила тоненьку лінію. За весь час не посиніло, а такий сіріший колір став. Я навіть корекцію не робила. Мінус у мене єдиний: маю короткі вії, але завжди були закручені гарно доверху, тушами рідко користувалась, після процедури різко відразу вії "вивернуло" вниз і більше не піднялись, постійно направлені тепер вниз. Зараз пройшло два роки і пігмент мав би вимитись трохи, але ні. Не знаю що то буде через пару років, подружка виводила свої лазером, боляче і травматично.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Може дурне питання. Але чого виводила? Яка причина?
    Я також зробила міжвійку і малесенькі стрілочки. Правда корекцію так і не зробила. Взагальному задоволена. Хоч майстром не дуже. Тому власне не пішла робити корекцію. Хіба шукати іншого майстра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. New look

    New look Well-Known Member

    Томущо майстер погано зробив, там і не рівно було і ще реакція на око пішла, і після видалення лазером шкіра в тому місці довгий час була жовтою.
    Взагалі зі слів подружки, вона повелась на дуже розрекламованого блогером майстра, а виявилось і не якісно зробив і там ще гроші добрі брав за корекцію і потім видалення.
    Я робила у Оксани Ілечко, то у мене акуратно і гарно вийшло, і ще про одну дівчину знаю що в неї робила і задоволена. Це не реклама якщо що))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я робила в Сорокіної, салон біля старого ЦУМу, вона дипломований майстер, неодноразово вигравала різні конкурси в тій сфері. Я була задоволена всім - й умовами, все стерильно чисто, і якістю - в мене теж тоненька стрілка + міжвійка, я не хотіла розтушовки. Акуратно й ідеально рівно. Можу скину в пп лінк на її роботи в ІГ.
     
  20. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    В моєї сестри з шикарних своїх брів залишився тоненький шнурочок волосинок (хоч майстер заперечує, що це могло статись від перманенту, каже швидше гормональні зміни). Не знаю, тому , і мені було страшнувато робити стрілки. Поки вії на місці, надіюсь що вже нічого не зміниться і буду з віями і стрілочками.