Перше кохання завжди нещасне?!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем sofcja, 27 Грудень 2009.

?

Ваше Перше кохання було

  1. щасливим

    104 голосів
    36,1%
  2. нещасним

    165 голосів
    57,3%
  3. а що це?

    19 голосів
    6,6%
  1. StarRace

    StarRace миється в бані

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Зустрічались стільки ж і одружилися. Були ті самі проблеми з гулянками, алкоголем і друзями, але пізніше він зрозумів, що йому більш за все потрібні ми з донечкою і чоловік повністю змінився.
     
  2. jMoondance

    jMoondance Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    А в мене мій чоловік і є перше і останнє кохання :girl_tender: Я дуже рада, що так сталось, що неприйшлось розчаровуватись))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. Сана

    Сана Active Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Десь я вже писала цитату російського класика (вроді Некрасова): "Первая любовь, как и первые страдания, не повторится. И слава Богу!"
     
  4. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Десь я вже писала цитату російського класика (вроді Некрасова): "Первая любовь, как и первые страдания, не повторится. И слава Богу!"

    погоджуюсь.((((((
     
  5. something

    something Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    а можна сказати, що перше кохання було щасливим, але то вже все в далекому минулому?
    просто тоді в той момент здавалось що нещастя сталось, а як пройшло багато років, то все ж таки це милі і світлі почуття
     
  6. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    А в мене перше кохання було і щасливим і нещасливим одночасно. Я любила його, він любив мене, цілувалися, залицялися, але обидвоє морозилися (підлітки, що зробиш:) - далекий 10 клас), так і не призналися один одному про свої почуття. Але перше кохання певно пам"ятають всі - це досвід, в когось короткий, в когось тривалий, в когось приємні спогади, які хочеться деколи згадувати, в когось жахливий сон. Я від свого почуття "відходила 2 роки". Хто довше?
     
  7. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Моє перше кохання б не назвала нещасним. Не було часу вже так закохатися у того хлопця. Та й мене завди трошки сіпало після того як мене хтось кидав, але нічого, тиждень проходив і все забувалося... життя продовжувалася, і я не побивалася за тим, що пішов від мене до іншої.... оно мне ннадо:girl_nea: Я цю сторінку пережила і тепер згадую з посмішкою на обличчі:girl_cool: і то нічого що то моє "перше кохання" об"являється кожних пів року і дається про себе чутися
     
  8. Lidik

    Lidik New Member

    ... я була об'єктом першого кохання свого однокласника, він мне любив, я а я його ігнорувала..... Пройшло 20 років, у кожного з нас є своя сім'я, але він мене досі кохає, а я жалію тоді була занадто легковажна....(((((
     
  9. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Моє перше кохання довго не тривало. Я б не сказала що воно було нещасним. Так, понила тиждень часу, розказала подрузі про все, і попустило. Забула про нього. Хоч останнім часом моя колишня любов і згадувала про мене, в мене не виникало ніякого почуття до нього. Не тягнуло

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  10. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    а я перша кинула своє кохання, теж вчилися в одному класі. але потім дивилась на нього и не могла збагнути, як я взагалі з ним зустрічалась)) таке буває, дівчата, що смаки змінюються с роками..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    мої смаки "нерушимі"- поки що, ттт. Ще б гривня так трималась. Мій чоловік і є моє перше кохання. Ну не єдине, але перше. Направду, я щаслива, що Бог дав мені розуму і повернув мою стежку до нього. Все почалося ще 88році(може когось ще й на світі не було- а я вже вчилась цілуватися). Цього року, як все буде добре, буде 22 роки нашого спільного життя.
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  12. Milli

    Milli Well-Known Member

    Моє перше кохання було взаємним і шаленим і трішки нещасним. Спочатку він мене довго добивався, а я все пручалася ( хотілось зустрічатись із старшим хлопцем, а не однолітком), але через рік залицянь я вирішила таки спробувати...І через деякий час я влюбилась по самі вуха, нам було разом весело, немогли один без одного і хвилини. Я вже думала, що це і є моя половинка, ....але ж усе добре не може бути, нам усі знайомі завидували, один його друг який був у мене закоханий ( весь час за мною бігав), вирішив познайомити його із своєю кузиною. Спочатку він на два фронти бігав аж поки я їх не побачила разом, після чого ми з ним розійшлись і я ані трішки не жалію, бо побачила яка він брехлива людина. А за рік язустріла свого коханого чоловікачоловіка з яким я щаслива уже 8 років.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  13. Kotnas

    Kotnas New Member

    Почти всегда первая любовь чисто самовнушение, и ничего кроме опыта не несет. Кому повезло - очень круто..! но это бывает крайне редко..
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А моє перше кохання,якщо це можна так назвати,можливо то було сильне захоплення швидше,нажаль було не розділеним коханням.Мені здається він навіть не підозрював про мої почуття)
     
  15. Banny

    Banny Well-Known Member

    А моє перше кохання було щасливим:girl_in_love:, потім нещасним:girl_cray:, потім знову щасливим:girl_in_love:...а потім закінчилось:girl_impossible:))) Він був старшим на 4 роки, я закохалась по самі вуха і він відповів мені взаємністю, ми зустрічались 3 місяці літа, а потім він мене покинув і то для мене була така трагедія, скільки ж було виплакано сліз! пройшов рік, в кожного з нас було своє життя ми час від часу бачились, спілкувались просто як хороші знайомі(хоч я все ще його кохала), а потім він зрозумів, що йому потрібна тільки я...а в мене ж гордість))) і він ще пів року мене добивався, потім ми знову були разом цілий рік і ніби були щасливі, але я хоч і пробачила його за той вчинок і повернулась, але правду кажуть-двічі в одну річку не ввійдеш, щось в мені все таки змінилось...з часом я зустріла іншого і припинила наші стосунки...але до цього часу кожен з нас в курсі, про життя іншого, хоч живемо в різних містах-в нас є спільні друзі, які розказують новини хочеш ти того чи ні))) З того часу пройшло 15 років, ми обоє одружилися, розлучилися, знову одружилися, маємо дітей-бачимось раз в рік на провідну неділю, коли я приїжджаю до мами і завжди він до мене підходить, цікавиться моїм життям і тааак дивиться якось, з ніжністю...а в мене залишились тепер про той період мого життя тільки теплі спогади...було і пройшло...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А в мене перші три кохання були невзаємні, ех, як же я страждала :cry: І ніхто про мої почуття навіть не здогадувався, писала собі тихенько щоденник і плакала в подушку. Таке відчуття, що це було в іншому житті, настільки змінились погляди на все :)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. ira ira

    ira ira Member

    А мое перше кохання тривае вже офіційно 22 роки,ще плюс 4 до весілля,бувало по різному але ми досі ЩАСЛИВІ!
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. White angel

    White angel New Member

    Моє перше кохання було нещасним!Познайомилися випадково,і з першого дня стали нерозлучними...Хоча,він нечасто дзвонив,але бачилися майже щодня!Це було щось неймовірне,і такого я не відчувала ніколи...Я кохала його понад усе,я хотіла з ним бути весь час,я все прощала і нічого не замічала...І почалось...Виїзди,дівчата,п'янки...Я закривала очі на все.Я не могла по-іншому.Уви,він знайшов іншу,а мене образив...Зараз я заміжня,а моє серце тужить за ним...Коли бачу його,в мене мороз по шкірі.Згадуюце все,як приємний сон,який колись наснився...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Не такий це вже і сон, і точно не приємний, якщо
    :girl_sad:
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    перше кохання приємно пережити, а ще приємніше - бути чиїмось першим коханням :)
    В мене якось всі мужчини в житті були такі, що я мусила в чомусь до них "дорости". Підштовхували на розвиток. Для першого кохання я скинула зайву вагу, перемогла в конкурсі з англійської мови і навчилась готувати. Немало, тому важко сказати, що це було "нещасне" почуття :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1