Перше кохання завжди нещасне?!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем sofcja, 27 Грудень 2009.

?

Ваше Перше кохання було

  1. щасливим

    104 голосів
    36,1%
  2. нещасним

    165 голосів
    57,3%
  3. а що це?

    19 голосів
    6,6%
  1. tann

    tann New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    в мене спогади про перше кохання тільки позитивні село дискотека нам по13...романтика але це нічим не закінчилось відстань і наш вік нас розлучили
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Oksana Kotelko

    Oksana Kotelko New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Точно не пам"ятаю хто з російських класиків влучно сказав: "Первые страдания, как и первая любовь не повторятся. И слава Богу". Я не вірю в щасливе перше кохання. Можливо тому, що ніколи не зустрічала таких щасливих людей? Моє перше кохання було не щасливим (дякую Богові), але друге поки що навіть дуже щасливе.
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Мо перше кохання було нещасним. Однокласник, закоханий декілька років, все ж добився того, що ми почали зустрічатись. Були разом майже рік. А потім він зник. Нічого не пояснив, ми після того навіть жодного разу не розмовляли. Мені було боляче, але я була сама у цьому винна, я його зовсім не цінувала. Страждала майже рік від тієї невизначеності. Але воно мене навчило цінувати людину, яка поруч. Коли я закохалась вдруге, я вела себе ЗОВСІМ інакше. Зараз - це мій чоловік, і я його страшенно кохаю. Якби не та перша нещасна любов, думаю, що ми б розійшлись ще після першого року разом. Я навчилась цінувати людей. І змінюватись...
     
  4. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Моє перше кохання було вже в досить зрілому віці, але більше такого гострого і шаленого стану в мене в житті не було (і слава Богу). Воно було шаленим, невзаємним і, звичано, нещасним, тобто без логічного продовження ( і слава Богу). Такого накалу пристрастей звичайна людина довго б не витримала)). Все було більше 10 років назад, а нещодавно я дізналась від спільних знайомих (світ тісний), що моє перше кохання було дуже брехливим (звісно була інша і т.д.). Ілюзії пропали, прийшло "просвітління" і стало зрозуміло, що нічого, крім моїх ілюзій не було...хоча до "просвітління" я була вдячна долі, що дала мені можливість хоч раз в житті пережити такі емоції.
    Як то кажуть, хтіла кохання- і на тобі, маєш!))
    Я позбулася ілюзій про шалені вихрі почуттів)) (ото завернула) і щаслива у спражньому, неілюзорному союзі двох людей. Але його (перше кохання) не забула...
     
  5. Gudz

    Gudz New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Моє перше кохання-мій чоловік:girl_in_love:.Ми почали зустрічатись коли вчилась у 10 класі!Ні разу не розходились...ну хіба максимум на 2-3 дня:girl_haha:Вивчились,знайшли кожен роботу і аж через 7 років і 11 місяців одружилися :girl_smile:Є що згадати і найкраще ще попереду:girl_bye2:
     
  6. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Моє перше кохання згадую з приємністю. Десь клас 8-9 їздила до тітки на літо. Ціле літо гуляли разом - квіточки з чийогось городу, ревнування мене до всіх хлопців, з якими я навіть віталась, так по дитячому це все було, але так приємно, а потім я поїхала додому і все закінчилось. Правда він каже, що я його кинула, бо поїхала додому, ну і звісно на вихідних мала інші заняття ніж їздити 60км туди назад.: Girl_yes:: Girl_smile:
     
  7. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Моє перше справжнє кохання було шаленим і всепоглинаючим... Крім коханого я не бачила нікого і нічого навкруги. Нажаль, не склалося, ми були разом два з половиною роки, а потім він без пояснень мене покинув, через 2 місяці одружився з дівчиною, яка була від нього вагітною на досить великому терміні :sad: Сказати, що в мене був шок - не сказати нічого, дуже важко переживала той момент, знадобилося дуже багато часу, щоб хоча б притупився біль. Більше таких шалених почуттів не відчувала
     
  8. Kateryna

    Kateryna Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    А наше перше кохання як почалось у 16 років, так триває досі. Уже 8 років. По трошки уже плануємо весілля. Всяке бувало, і сварились і розходились. Але то все було. І зараз нам дуже добре разом)):girl_tender:
     
  9. lerochka

    lerochka New Member

    Підкажіть що робити

    Підкажіть що робити......
    Я зустрічалась з хлопцем 3,5 роки....Він був моїм першим хлопцем в усьому...Ми дуже багато раз розходились, але останній раз ми розійшлись назавжди бо мене не влаштовував його образ життя...п"янки, гульки з друзями і т.п....Але не дивлячись на це я його всеодно зараз дуже кохаю.....Ми спілкувалися після цього з ним як друзі...Він говорив, що все буде ще добре, приносив квіти.....Він із сусіднього селища і тому мої друзі завжди про нього доносили мені....Але згодом дзвінки припинились....Він перестав мені телефонувати....навіть не знаю чому, тому що остання наша розмова була навіть приємною....Його друг мені сказав, що бачив його в компанії іншої дівчини в нетверезому стані......Хоча він мені говорив, що не може зараз ні на яких дівчат дивитись...Він перестав дзвонити....Я не знаю, що робити....Невже він мене розлюбив за ці 2 місяці? хоча я зараз дуже його кохаю....
     
  10. Відповідь: Підкажіть що робити



    Забути і жити щасливо.Горбатого виправить тільки могила .
     
  11. OstapBanderas

    OstapBanderas New Member

    Відповідь: Підкажіть що робити

    Не живи слухами - живіть разом!
    Ну, а зрештою - всі біди від жінок :)
     
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Відповідь: Підкажіть що робити

    Ви насправді його не кохаєте так сильно. ви живете спогадами про те, як Вам було добре з ним. не бійтесь цих спогадів. витягайте їх зі своєї пам"яті, переживайте їх, поплачте над ними, переживіть ці почуття ще раз і відпустіть.
    Цінйте і любіть себе і тоді у Вас все буде добре :)
     
  13. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Підкажіть що робити

    В мене була схожа ситуація - перше сильне почуття, зусрічались близько двох років,за другий рік зустрічання часто сварились і розходились... але він не зловживав алкоголем і не любив шумні компанії. Розлучатись було дуже важко!!!, але я все ж це зробила, так як уявила що якщо ми зараз часто сваримось, то що буде коли будуть сім"я, діти... А якщо б здовживав алкоголем то я б напевно не задумувалась над тим чи розходитись. Я дуже добре розумію Ваші почуття (згадала себе в цей час, жити просто не хотілось). Але вирішувати звичайно Вам.
     
  14. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Підкажіть що робити

    в мене до Вас декілька питань. По перше,я недарма підкреслила слово "дуже" в цитуванні Вашого допису. Ви мазохістка? Вас влаштовує оте "дуже"? Любите страждати? Друге:Вас не влаштовував такий спосіб життя? А Ви така сама? Вибачте, що так різко. Але, якщо МЕНЕ НЕ ВЛАШТОВУЄ, то Я ТОГО НЕ ТЕРПЛЮ. Направду, якийсь дєцкій лєпєт. Я розумію, перше почуття, все серйозно, закохались. А задавали собі питання, чи ВІН Вас любить? По-моєму, людина чхала. Що робити: бігти світ за очі і не думати, що на цьому хлопові світ скінчився.

    ---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 16:18 ----------

     
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Підкажіть що робити

    і правильно зробили. Перетерпіть ту біль і з часом відчуєте велике полегшення, що не зв"язали своє життя назавжди з таким чоловіком.
     
  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Підкажіть що робити

    Взяти 1 гривню (я б 2 грн на товсту) і купити у церкві свічечку. І поставити, подякувати своєму ангелу-охоронцю, що відвернув Вас від нього і наставив на правильну дорогу. Алкоголік у ранньому віці - це ДУЖЕ нехороший дзвіночок. Перестав дзвонити, бо знайшов дівчину, якій приємно з ним бухати, і вона Вас витіснила. Як правило, такі хлопи гарні зовнішньо, дівчата на таке ведуться по глупості і бажанню гульнути. Тільки от з часом та краса геть десь зникає...
    Я не шуткую, одна моя близька подруга так зробила. Правда, вона дякувала своїй померлій бабці, бо вірила, що саме вона її охороняє від лихого. Її хлопець, який кликав їхати до нього у далеку країну (був на заробітках), виявилося давно там проживав з іншою дівчиною і розказував їй всі їх інтимні секрети. Та дівчина їй подзвонила. Раніше подрузі казали, що він не пара, ну дуже вже вони різні у всьому, але було перше серйозне кохання у дівчини... Бозя відвернула.
    Зараз моя подруга виїшла заміж за німецького поляка, щаслива, має маленьку донечку, і чоловіка, з яким вони, навіть зовнішньо у чомусь схожі. Живе у Дрездені, працює по своїй спеціальності.
     
  17. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Підкажіть що робити

    Я свого часу зустрічалася з хлопцем 8 років. І, повірте мені, тоді теж здавалося, що це кохання і іншого такого не буде. Але коли людина тебе розчаровує, не варто переступати через свою гідність. Краще потерпіти, поплакати, потім життя за це винагородить.
    Зараз у мене є чоловік, котрого я насправді кохаю, а зустрічалися ми всього неповний рік.
    А той колишній якраз у процесі розлучення.
    Там нагорі краще знають, що саме нам потрібно. І треба за це дякувати, ну і звісно набиратися сили і терпіння.
    Чого Вам і бажаю.
     
  18. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Підкажіть що робити

    Поплачте ,так щоб виплакати всі сльози за один день, пожалійте себе , яка то жорстока доля, і все таке ...якщо треба порвіть фото,повикидайте його речі, або сховайте з очей. Щоб не маячили і лишній раз не заставляли ридати. На наступний день візьміть себе в руки, ніяких сліз, заставте себе виглядати краще ніж тоді ,манікюр,макіяж...і так кожен день, підіть купіть паро обновочок. І радійте сонечку!!! Тішитись треба ,що не склалось ,нащо вам такий? В житті б радості не знали, тільки б сиділи і переживали ,де "воно ходить і з ким"поночах. З робіть висновки.
    Якщо будете ходити неряха , заплакана, з грузом проблем ніхто на вас не гляне...бо кожен шукає щасття і усмішки, легкості...Придивляйтесь до наступних кавалерів ,дайте їм шанс ,ніхто не каже що буде легко і зразу найдете іншого, іноді і руки опускались , що нема підходящого...все було не те, не здавайтесь ,і ні за ким не бігайте, сам знайдеться і ви зрозумієте як помилялись з тим алкоголіком...
     
  19. rose

    rose Member

    Відповідь: Підкажіть що робити

    Можливо в цій ситуації доля вам дає підказку, що не ваша це половинка. Скористайтесь цією підказкою, і йдіть далі не оглядаючись. Повірте, зустрінете ту людину з якою не будете сумніватись, і це підкаже серце. Будьте щасливі.
     
  20. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: Підкажіть що робити

    Як мені знайома ця ситуація з молодості. Вродливий хлопець, компанії, дружки, дівки і алкоголь... 3 рази сходилися і розходилися. А тоді я просто почала ревно молитися і просити Бога терпіння, якщо така моя доля, або послати мені того, хто справді стане вірним супутником по життю. Ця молитва була вислухана і вже сім років маю коханого чоловік та родину, а той колишній ше досі парубкує..
    Тому моліться щиро, і буде дано Вам все, чого потребуєте.