Перше причастя

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем kityla, 5 Травень 2010.

  1. kityla

    kityla New Member

    Підскажіть будь ласка,чи повинна хресна дарувати щось своїй похресниці на перше причастя?
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2010
  2. true

    true New Member

    Відповідь: Перше причастя

    Мене цікавить вік дитини.Коли найкраще повести дитину до першого причастя?
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перше причастя

    Залежить від обряду, конфесії.
    Римо-католицька Церква не має Причастя дітей аж до першого разу в 7 років. До 7-ми років є благословення для діток.
    У Східних католицьких та в Православній Церквах дітей причащають від маленького, а якщо бути точнішим - від хрещення. Наш малий уперше причастився під час хрещення. І причащається досі. У 7 років діти мають першу Сповідь та врочисте (не перше) Причастя після того.
     
  4. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    От мене теж цікавить, бо в неділю похресник йде до першого причастя, а я не знаю, як бути.
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    я би подарувала щось на згадку обовязково! Аби нагадувало щодня про світлий день свідомого Причастя. Молитовничок, ікону невелику, вибір великий...
    Чи навіть вишиту памятку з датою...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nirida

    Nirida New Member

    Відповідь: Перше причастя

    Якраз вчора натрапила на статтю стосовно першого причастя. Журналіст задавав дуже багато питань отцю Назарію із монастиря святого Онуфрія.Було також питання про подарунки. Ось його відповідь на питання чи повинні хрещені батьки дарувати похресникам золотий хрестик чи медальйон." Аж ніяк. Ми неправильно розуміємо роль хрещених батьків у вихованні похресника. Вона не повинна обмежуватись подарунками.....На пам"ятку про день першої сповіді не обов"язково дарувати золоті речі, можна Біблію чи інші книжечки про життя святих"...

    Особисто мому синові на першу сповідь подарували статуетку хлопчика на сповіді і срібний хрестик на ланцюжку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Перше причастя

    Я вважаю, що хресні батьки щось обов"язково мають подарувати своєму похреснику чи похресниці, а що - це вже кожного особиста справа. В нашій церкві минулого року в день, коли діти йшли до першої Сповіді, то до Сповіді приступали також батьки і хресні батьки
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Перше причастя

    Це за бажанням. Нічого поганого в тому нема але і йти лише тому що дитина йде... Воно звичайно ж що не зашкодить а ще як з власного бажання... тоді це дуже гарно.

    Наша Анна цього року буде мати свою Першу Сповідь і Урочисте Причастя. Своє Перше Причастя Анна отримала коли їй було 4-ри роки. Тоді ми її одягнули в гарну білу суконочку. Так було мило. (Доречі в шафі висить чудова біла суконочка на 2 рочки, яка була куплена Юліані). Отець тоді дітей всіх вишикував і такі манюньки урочисто чимчикували щоб прийняти Святі Тайни.

    Зараз Анні вісім років. Вона цілий рік ходить на науки і не приймає Причастя, бо готується до Першої Сповіді. 23-го Травня на Зелені Свята будемо мати наше свято.
    До Сповіді діти підуть в суботу і отець заохочував батьків також прийти. Хресних батьків я рухати не буду аби йшли також. А он подарунок вони їй куплять, напевне якусь біжутерію. Так вже склалось, що в нас дітям отець дарує ікону і молитовник, а також дає посвідчення. Тому що отець дарує ікони хресні батьки даруватимусь щось особисте для малої.

    Я своїй похресниці на пару з хресним подарували срібний набір з діамантиками і голубим сапфіром. Набір гарний і не дуже дорогий, так що вона може носити вже від сьогодні.
     
  9. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    Дівчинці з вибором якось простіше, а в мене похресник іде. Щось на згадку обов"язково подарую, але от що?
     
  10. SPRING

    SPRING New Member

    Відповідь: Перше причастя

    Моїй дочці хресні батьки дарували золоті та срібні прикраси, у нас в родині так заведено, і я вважаю це гарна пам"ятка дитині від хресних.
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Перше причастя

    мому подарували Play Station 2 i Nintendo DS. Дорогі забавки.
     
  12. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Перше причастя

    А проби теж регламентовані? [​IMG]
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Перше причастя

     
  15. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перше причастя

    Мені подобається, коли ікону дарують. Але справжню, писану... Тут у греків можна дуже гарні купити. Дорого, але тих грошей однозначно вартує.
     
  17. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    Вибачте, а де саме?
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    Коли невідомо що обрати для подарунку то можна просто по магазинах пройтися в пошуках ідей. Зайти у магазин Свічадо, у малі магазинчики з сувенірами при церквах (при Волод і Ольги мав би бути такий магазин).
    Можна вервицю подарувати, є гарні подарункові коробочки до неї, а також надрукувати текст вервиці для дітей малих.
    А ще можна щось веселіше - прекрасний компакт дитячих пісень зробили журнал Ангелятко! Слухаю і тішуся більше за дітей :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    У православній Церкві дитину прищащають у тому випадку, коли хрещення відбувається після 40 дня. Тоді і робиться воцерковлення. Я свого малюка хрестила швидше - у 2 тижні, тому воцерковлення і причастя відбувалось пізніше. А щодо подарунку, то погоджуюсь з

    Liliyah Romanova, добре б було дарувати ікону чи хрестик.
     
  20. stira

    stira New Member

    Відповідь: Перше причастя

    Думаю гарним подаруночком стане срібна цепочка із хрестиком, оскільки дитинка зразу ж зможе одягнути та носити, бо як правило золоті прикраси ми ховаємо та чекаємо більш старшого віку. А в додаток можна придбати гарну літературу на релігійну тематику або книжку-пам'ятку, в якій залишити свої побажання даній дитинці.