Перше причастя

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем kityla, 5 Травень 2010.

  1. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перше причастя

    Марусю, у твоїх дівчаток скромно підкручені кучері. Ти не бачила фризур, які роблять деяким дівчаткам у Львові. Там зачіски до личка зовсім не пасують. Нагадує більше американські конкурси краси для дітей.
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    у нашій церкві, Володимира і Ольги, такий ж дизайн, тільки кольори інші-замість блакитного - червоний..
    Вважаю, що 1000% правильним варіант однакового вбрання для діток...без шику/блєску і гламуру
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Перше причастя

    Для мами яка не малюється і не крутиться, ті накручені головки то було вже ого-го.:girl_crazy:
    Ти права. Не бачила. Але он недавно їздила в Філадельфію, а там таке собі Львівшьке товариство. Ровесниця моєї Юліанки (9 років) бігала намальована і тінями і помадою. Я так трошки ... В шоці була, тобто.:girl_mad:
     
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    Найперше урочисте Причастя це не бал. Я думаю на цю подію не доречно відкриті сукні , зачіски та макіяж. Тому однаковий наряд для діток дуже доречний.
    От зовсім недавно в соціальній мережі побачила фото дитини під час першої сповіді. Дитина замість того щоб зосередиться на Таїнстві позувала на камеру. Священник виглядав розгублений.
     
  6. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    Можливо хтось знає. Мій син мав хрещення в православній церкві. А до першого причастя (він ще не мав ніколи - ми рідко в церкву ходили раніше) хочемо щоб пішов в римо-католицьку церкву. Я останній рік лише туди ходжу. Чи це можливо? Поки що він ходить на катихези туди, але вони ще не знають, що він хрестився в православній церкві.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перше причастя

    Поговоріть із парохом найкраще. Думаю, проблеми не виникне.
     
  8. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Перше причастя

    мій чоловік хрещений в православній церкві, хоча ходить в греко-католицьку, перед вінчанням також переживала, але отець пояснив, що головне в яку конфесію ми ходимо щотижня! доречі виявилося, що священник також був хрещений в православній церкві.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перше причастя

    Зі старшими трохи інакше, бо вони часто були хрещені тоді, коли церква ще була в підпіллі. Хрещення має значення, але не є великою проблемою, аби змінити конфесію, якщо хочеться це зробити офіційно. То не так і складно.
     
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    Хочу тут запитатися дещо про Перше Причастя


    Чи можна дитині на голову дати мій весільний віночок, чи треба купити їй новий?
    Чи можна взяти дитині свічечку, яка використовувалася при її хрещенні?
     
  11. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    Можна, я якраз мала віночок на хрещення мамин з вельона.
     
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Не знаю, наскільки я права, але мені здається, що можна. Принаймні я щодо свічечки (то ж з її хрещення, що тут злого..) і віночка ніяких упереджень не маю. Але от моя колишня співробітниця зі свого вельону зробила фатинові прикраси під свічечки дітям, я б такого не робила нізащо.
     
  13. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Наш священик казав, що ідеально дати дитині свічку з її хрещення, як не збереглась - купити нову.

    Щодо вінка - це ж лише символ невинності, не бачу проблеми.
     
  14. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Звичайно, можна. Я йшла до Першого Причастя в маминому весільному віночку. Проблеми в тому не бачу, це ж не фату на дитину одягаєте. Те ж саме щодо свічок. Ми ще й хрестили дитину зі свічками з весілля (священник спитав чи збереглися, якщо так, то взяти), якщо будуть в хорошому стані, то також би хотіла своїм дітям дати до Пешого Причастя, а як ні, то купимо нові. Це всього лише речі, головне з чистим серцем приступити до Першої Сповіді і Причастя. Це набагато важливіше і на тому треба дитині акцентувати.
     
  15. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    завтра йдемо на перше причастя до племіннички :
    що дарять діткам (родичі) на таку подію?
    і чи варто взагалі щось купувати?
    що порадите?
     
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    Може ікону? Іменна була б дуже доречна.
     
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Перше причастя

    мій Ромаха ще не сповідався, а вже 3 клас закінчив. Ми ходимо в церкву Андрія, в кого і коли то треба запитати за науки перед першим причастям? Вони лише раз в рік є я так зрозуміла?
    Я вперше ішла до причастя в 5 класі, мене просто мама завела в неділю у вишиванці і все, без тих усіх церемоній, які тепер є.
     
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    ми вперше висповідалися в 4 класі)


    Підійдіть у захристію або до столика, за яким сидять монахині і приймають записочки на Службу Божу (якщо такий у церкві є). Ми ходили на Божі науки раз на тиждень від жовтня минулого року, Урочисте Причастя мали у квітні. Але, я думаю, в кожній церкві то індивідуально.
     
  19. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    Ми ходили від вересня минулого року, а тепер 25,05 мали перше причастя в костелі св.Антонія на вул. Личаківській. Думаю науки потрібні, бо дитину вчать умови доброї сповіді, що таке важкий гріх і легкий, вчать, що таке причастя, і для чого воно потрібне, вчать молитви, дитина стала більш організована щодо ходіння до церкви на службу.
    Ну бо можна просто одіти чистенько та й завести, але чи буде дитина усвідомлювати, що споживає самого Христа під час Причастя - не знаю...
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Перше причастя

    У нас діти мали спеціальні книжечки, в яких було гарно все пояснено про Бога, церкву, сповідь, причастя, різні церковні поняття, по ній задавалися домашні завдання, молитви напам"ять.