Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

     
  3. sweet baby

    sweet baby New Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    а я перші рази, без допомоги медперсоналу, не могла малого до грудей прикласти. дитина голодна, кричить, груди взяти не може... не знаю, що робила б без медсестри...)
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    це, мабуть, єдине, що можна корисного взяти від медперсоналу (чи консультанта), а все інше якось саме приходить. головне не панікувати і мати форум під боком)))
     
  5. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

     
  6. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Мене теж питали це іноді. У нас двоє, хвилястики. Були мені як дітки до народження малої :) Зараз мала страшне ними тішиться, дуже любить за ними спостерігати. Правда переселили ми їх повністю на кухню, в нашій кімнаті літати не випускаємо, і взагалі літають рідше значно тепер, на жаль. Віддавати не планувала і не планую, але звичайно якщо, не дай Бог, постане питання здоров'я дитини, то доведеться (сподіваюся, що до такого не дійде).

    А чому заздалегідь собі проблеми створювати? Ситуація покаже, цілком ймовірно, що маля не матиме ніякої алергії.

    Як мала спить, то папуг накриваємо. То тепер, коли в неї чітко встановилися 3 денні сни. А раніше, як багато спала, то навіть не накривали. Але я вам скажу так: як дитя спить міцно, то її і гармата не розбудить (у нас мала іноді під телевізор спить), а якщо чутлива фаза сну - то навіть найменший шурхіт. Принаймні мою малу папуги ще ні разу не будили.
     
  7. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Так то ж дрібота, хвилястики:)- вони порівняно з моїм просто цвіркочуть . А тут і сигнилізація, і верески птахів за вікном, і всякі курочки, собачки

    Ще маю питання на яке толкової докладної відповіді не знайшла.
    Як в перші дні визначити, що малятко хоче спати на животику, чи на спині? Чи то вже на власний розсуд, нема супротиву- то хай так і лежить.
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    пробуйте і так і так класти. зазвичай, якщо на дорослому спить - то тільки на животі.
     
  9. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Моя взагалі на боці гарно спуняла, але в ПБ вимагали на спині і голову на бік (не забувайте міняти місцями правий-лівий бік, щоб не було кривошиї). Якщо засне на животику - нічого страшного, голівку - на бік.
    Та і в перші дні то ще не проблема, як покладете - так і буде спати.
    Доця коли засинала на животі, то могла так до 5 годин спати, хоча то вже не перші дні життя були, а десь 1 місяць.
     
  10. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Та в перші таких бажань визначити не можливо. Грубо: як покладуть, так і лежатиме. Проте викладати дитину живіт треба з перших днів. Спочатку по-трошки, а потім частише упродовж дня. На животі мале намагається тримати голову, а це - хороша вправа на зміцнення різних груп м'язів. Відповідно зміцнені м"язи у свою чергу будуть сприяти тому, що дитина швидше навчиться перевертатись, сидіти ... Голова буде округлятися. Та ватро наголосити, що багатьом дітям лежання на животі є не довподоби. І чим старше тим більше буде протестувати проти цього. Про себе: викладалися на живіт з моєї ініціативи до тих під поки не навчилися вивертатись. Вміння таке робити прийшло десь в 4-4,5 міс. То вже викласти було не можливо, бо та штука не подобалась і дитина відразу викручувалась.
     
  11. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    якщо вдасться перекласти на живіт - добре, не вдасться - то і не треба. Мій малий кричав як тільки я його клала на живіт - чи уві сні, чи коників попасти. Спати на животі став десь з 8 місяців
     
  12. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Мені чомусь здається, що далеко не всім дітям отак зразу до вподоби спати на животі. Я свою спочатку клала на бочок, а тепер вона спить виключно на спині. А загалом особисто я не дуже уявляю сон малюсінької дитини на животі, бо моя завжди засинає з цицею. А коли в перші місяці іноді доводилося заколисувати, то теж зручніше якось на спинку чи бочок класти, а не перевертати на живіт. Ну то моє ІМХО. Зрештою моя взагалі на животі не любить лежати.
     
  13. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: Перші дні життя дитини

     
  14. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Як положите - так і буде спати)) Я свою малу клала на бік завжди, тільки кожного разу змінювала бік. Коли доця почала повертатись сама, то почала спати на животику. Зараз спить тільки на животику.
     
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    наше чудо спить на боці або на спині. а на животику хіба коли годую і вона лежить в мене на пузі(і то, певно, найулюбленіша поза) :)
     
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    А ну так, то та. Моя так любила свого часу, і досі так іноді спить. Я мала на увазі як то класти приспане малятко на животик вже на ліжечко, мені було б незручно.
     
  17. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    та то все на смак дитини, певно впливає, як маля в животі спало - на спині, чи на животі, чого ми взнати не можемо. Ромчику з другого дня сподобалось - в роддомі - проспав найдовше на животі. Потім вдома викладали спати на живіт лише вдень, а в ніч - на спинку, я боялася, щоб не задихнувся, боялася проспати, але з місяців трьох така проблема пройшла - вже тримав голову добре. А заколисувався так: лежав животом на ліжку, моя рука на його дупці-крижах і лю-лі лю - колишемо. Коли засинав на руках, то клали в люлю не так, щоб руки з-під нього витягати, а перекочували з рук в ліжко
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Дівчата, ніби ж пишуть, що на животику не можна дитині спати в перші місяці життя. Я як читала інфу щодо отої раптової смерті немовлят, то знайшла таке. Моя сестра просто має певний страх до того, про то багато говорять, що буває діти уві сні перестають дихати. То власне серед того, що робити , аби запобігти такому-класти лише на спинку. І всі книжки так пишуть. Хоча той же Комаровський каже спати на животику.
     
  19. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Я теж такий страх мала і не клала малу спати на животик в ліжечко чи ліжко.
     
  20. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Я також мала такий страх. Ще дуже боялась, що доця зригне молочко і захлеснеться ним, тому для мене самим оптимальним варіантом для спання була поза на бочку. І саме таку позу найбільше радять на курсах для вагітних. Хоча моя дитина по суті зригувала рази 4 поки була немовлям, але той страх був нереальним. Я навіть інколи в ночі прокидалась між годуваннями подивитись чи вона дихає. Покласти спати її на животик я могла тільки вдень і тільки на себе, коли я повністю бачила, що з нею і як вона дихає.
     
  21. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    я також. але ніколи не пов’язувала це зі спанням на животі. моя доня іноді переверталась з бочка на животик і так спала. ясно, що назад я її не перевертала в сні.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1