Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дфвчата, зригування після кожногогодування це занадто, я маю наувазі колибагато. Мені наша лікарка кащала звертати увагу на ті зригування. Правда, вона казала, що це проблема хлопчиків. Якщо дитинка після кожногогодування зригує фонтаном,тотреба звертатися до лікаря, бо може бути що там заростає якийсь ходик через який іжа йде у шлунок. То виправляється оперативним втручанням, але операція проста, дитинку в той же день відпускають додому. Приємного, звичайно, мало, але яещо цього не зробити,то наслідки сумні. Правда сказала, що це дуже поодинокі випадки такоі патологіі і проявляється вона десь у 2-4 тижні.
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    бачили ви б калюжі моєї малої, після кожного годування
    правда я таке вже з племінницею мала, то кіпішу не робила
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я мала наувазі не зригування, а заростання того ходу через який іжа проходить
    --- дописи об"єднано, 10 Лютий 2015 ---
    Ми олійками і кремами взагалі не користуємося, і втравах не купаємо. Тільки вівсяні пластівці, цього, наразі, достатньо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    звітуюсь, була сьогодні дільнична, сказала, що швидше за все це від заковтування повітря, але якщо так буде і надалі, то потрібно проконсультуватися в хірурга, сьогодні таких фонтанів вже не було, тому я трохи заспокоїлась.
     
  6. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    дякую всім за поради.
    стосовно попрілостей, то в нас з вушком випріло, мащу Судокремом, чодовік каже що я кутаю дуже дитину, от і результат.
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    пілоростеноз - це
    1 не заростання (наші лікарі такі освічені, що страхи збирають)
    2 незапущені випадки лікуються консервативно (ліками)
    3 нікого в той же день після операції не відпускають
    4 пропустити його практично неможливо, бо дитина дуже швидко виснажується
    5 проявляється в 2-6 тижнів

    в мене в чоловіка був. А ця хвороба спадкова. То я вже на кожне зригування так дивилась що капець.

    а так то можуть зригувати і побагато і помало. Мають право. Якщо дитина росте, активна, і (умовно) весела, то дайте спокій.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та то я вже говорю як вмію))), лікар якось інакше говорила, заростання, то вже мій перл, бо не можу пригадати як вонатам казала, але суть та ж. А от про те, що в той самий день відпускають, говорила точно.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це хіба якісь новини
    і я погано уявляю, як після хірургічного втручання під наркозом можуть відпустити в той же день.
     
  11. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    І я тут на ДП читала, це про цинк говорилось. А ще мені відкрили очі, що той цинк міститься практично у всіх дитячих кремах під підгузник (маю Бюпхен, він там є), бо саме цинк підсушує. Про Бепантен не знаю, можна прочитати склад.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    в бепантені нема цинку
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    нє, то не цинк, цинк хіба небезпечний?
    погуглила - бензилбензоат. Просто судокрем - то лікувальна мазь, і там склад відповідний. Під підгузник просто мастити - не варто, а проблемки незапущені можна і іншими методами підкорегувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    І я вичитала, що практично у всіх,якими користувалася ( Хіпп, Фісан ,Джонсонс ,Веледа) але кажуть, що це креми на кожен день. мається на увазі не лікувальні, тому там той цинк розщеплений більше, тому безпечно. Не знаю на скільки, але на ніч мажемо чимось постійно.
     
  15. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    І я так, на ніч лише наношу!
    Може і цинк - не є сильно небезпечний. Про цинк я тут вичитала. А так, то я не хімік, безпечно чи ні, не знаю. Надіюсь та:girl_impossible:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    а як саме ви запарюєте пластівці?
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2015 ---
    та я теж це читала,
    під підгузник даю бепантен, але бачу , що є маленьке почервоніння, от його мабуть і треба пильнувати.
     
  17. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    А за скільки приблизно часу минає акне новонароджених?
     
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    В кожної дитинки по різному, в когось тиждень-два, а в когось місяць-два, є випадки, що і довше.
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я купувала малому всі кремчики/присипки в Італії, звернула увагу, що майже на кожному дорожчому кремчику ZINCO (цинк) написано величезними буквами і італійці стараються без нього не брати. Правда, я все що накупила -пороздавала, бо з малим не користувалась взагалі нічим, навіть присипки і крему на мороз не рухала, олійку на себе вимазькала. Якось невиникало потреби ні в чому , а просто так не мазала .
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    це приблизно як антибіотики: так, допомагають, але викликають звикання - це раз, а два - організм може і без них поборотися. Я користуюсь кремом з цинком лише коли вже жах яка проблема.
     
  21. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    підкажіть дівчата, на 3 тижні висипало дитинку на щічках. Прищики такі малесенькі,червоненьків середині з білим центром. Висипка тільки на личку, більше ніде ніц немає. Мастила раза 2 бепантеном - не скажу, що є ефект. При тому, що за пару днів одні ніби сходять, інші появляються, пару на носику появилось і на борідці. Ми на ГВ і я так себе обмежую в їжі, що капець. Що це може бути? Може це висипка новонароджених чи якась алергія? Малявці ніц крім того не є.